Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Zakaj vse skup mešate?

Tako kot imamo cestne, enduro, čoper, supermoto motorje, imamo prometne, mejne, splošne, pomorske policaje. Pa kriminaliste, pa varnostnike (bodigarde), pa specialce.

Kolikor se lahko bere na zadnji straneh se v glavnem pizdite čez prometne policiste.

Pri nas doma so:

- leta 93 ukradli kombi VW in smo ga dobili nazaj

- vlomili v vikend in ukradli kosilnico - dobili nazaj

- ukradli motorko - nismo dobili nazaj

- ukradli čelado iz garaže - nismo dobili nazaj

- ukradli moj moped - dobili nazaj

- ukradli čelado iz avta - nismo dobili nazaj

- ukradli originalne radkape iz mojega avta - nismo dobili nazaj

- ukradli čelado iz fotrovega motorja- nismo dobili nazaj

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se od 9. leta pa zdaj do 15. vozim brez izpita in so me 1x ustavili na 125ccm izpit sem imel pa za 50ccm. In nekaj časa gleda tisto vozniško pa mu šele kasneje kapne da imam za 50ccm ker spodaj piše do 50km/h. Jaz sem mu rekel da se ne peljem več kot 50km/h tako kot v vozniški piše: do 50km/h. Potem pa opazi da je motor pisan na neko starejšo osebo (očeta) in mu rečem da motor ni moj, v tem primeru pa mi ne more napisat kazni. Potem me vpraša kje sem doma pa rečem da blizu pa mi samo reče naj grem domov.

Mislim da lahko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja? Nevem, pravijo da če vozilo ni tvoje ti ne more napisat kazni zdej pa nevem. Tu na vasi kjer živim je že skoraj vse ustavila policija (brez čelad, neregistrirano...) in še nobenemu ni napisala kazni. Mal ti pridigo pove potem ti pa reče takoj domov. Kar nekaj nas je reklo da je motor od drugega pa ni še nobenmu napisal kazni. Tle so bol taki seljaki, če bi te ustavili v mestu pa verjetno nebi pomagalo da motor ni tvoj... ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in zakaj ste tok proti temu? Če je možnost zakaj pa ne, pa še sam se je ponudil v pomoč, drugače je pa moj sorodnik. Jest nevem kaj je tok narobe s tem.  :doze:  No sej, ok, mate pač svoje mnenje... :closedeyes:

Sam si pa res hovdre, da ne vids kaj je narobe pri tej stvari. Zdej k mas pa sorodnika pri policiji, mas pa prometno imuniteto. Se pravi lahko delas na cesti kar se ti zljubi :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja? Nevem, pravijo da če vozilo ni tvoje ti ne more napisat kazni zdej pa nevem. Tu na  vasi kjer živim je že skoraj vse ustavila policija (brez čelad, neregistrirano...) in še nobenemu ni napisala kazni. Mal ti pridigo pove potem ti pa reče takoj domov. Kar nekaj nas je reklo da je motor od drugega pa ni še nobenmu napisal kazni. Tle so bol taki seljaki, če bi te ustavili v mestu pa verjetno nebi pomagalo da motor ni tvoj... ali pač?

To da motor ni tvoj nima nobene veze. Potem takem,če bi mene v službenem avtu ustavili zaradi prehitre vožnje bi poslušal samo pridigo,kazni pa ne bi bilo (ker avto ni moj) :slap: :slap:

Sicer pa naj ti fotr razloži mal predpise oz. vprašanje, če bi bilo to dobro, ker ti da vozit vozilo za katerega nimaš izpita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne rezumeš. Če je kazen pač za prehitro vožnjo se plača, če se pa nabere karnekaj stvari ali pa recimo antiradar (120.000sit kazni) pa se uredi prek njega. Do zdaj je bilo to 2x. Enkrat takrat ko sem že napisal, drugič pa zaradi antiradarja. Zakaj bi plačal 120k če lahko drugače urediš. Mi je žal ker sem sploh povedal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa naj ti fotr razloži mal predpise oz. vprašanje, če bi bilo to dobro, ker ti da vozit vozilo za katerega nimaš izpita.

Brez izpita sem se vozil samo 2 sezoni pa še to po kmetih. Glede tega če plača če vozilo ni tvoje pa nevem, ker ima oče firmo in če ustavijo delavca mora plačati oče ker je vozilo od firme in ni od delavca.

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi plačal 120k če lahko drugače urediš. Mi je žal ker sem sploh povedal...

... zato, ker bi naj bili pred zakonom vsi enaki... :angry2:

Ja lahko ti je žal, da si to sploh povedal, ker te bomo sedaj prteko vez poiskali in ti jih nadevali po buči, da ti kaj takega ne bo več rojilo po njej.. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne rezumeš. Če je kazen pač za prehitro vožnjo se plača, če se pa nabere karnekaj stvari ali pa recimo antiradar (120.000sit kazni) pa se uredi prek njega. Do zdaj je bilo to 2x. Enkrat takrat ko sem že napisal, drugič pa zaradi antiradarja. Zakaj bi plačal 120k če lahko drugače urediš. Mi je žal ker sem sploh povedal...

Jaz bi tebi pa tvojemu sorodniku dal dvojno za plačta pa pe kšnga sodnika zraven. :fight2:

Sej je moj fotr polcaj, pa tud dost drugih polcajev poznam, pa se ne grem teh igric, ker se mi na srečo ni treba. Drgač pa, če še nimaš izpita se pa lahko po mojem kr pripraviš na kšno zaplembo vozila, če boš na pravo uradno osebo naletu :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega če plača če vozilo ni tvoje pa nevem, ker ima oče firmo in če ustavijo delavca mora plačati oče ker je vozilo od firme in ni od delavca.

Ja ni čisto tako....... .) Me zanima,če bi firma men plačala,ko bi priletel na radar :whistle:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor se lahko bere na zadnji straneh se v glavnem pizdite čez prometne policiste.

V glavnem smo skoraj vsak dan na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne rezumeš. Če je kazen pač za prehitro vožnjo se plača, če se pa nabere karnekaj stvari ali pa recimo antiradar (120.000sit kazni) pa se uredi prek njega. Do zdaj je bilo to 2x. Enkrat takrat ko sem že napisal, drugič pa zaradi antiradarja. Zakaj bi plačal 120k če lahko drugače urediš. Mi je žal ker sem sploh povedal...

Zihr mu je tvoj oci dal za en pir :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bomo samo pri prehitri vožnji. Velik problem je na Dolenjki s kamioni. Že na avtocesti prehitevajo drug druzga v klanec. Potem se pa fijaka 20-40km/h, zadaj pa 50 osebnih avtomobilov. Ob cesti pa radarjev in policajev, ko dreka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bomo samo pri prehitri vožnji. Velik problem je na Dolenjki s kamioni. Že na avtocesti prehitevajo drug druzga v klanec. Potem se pa fijaka 20-40km/h, zadaj pa 50 osebnih avtomobilov. Ob cesti pa radarjev in policajev, ko dreka.

Popiši si registrke tistih policajev in jih prijavi, da ne opravljajo svojega dela. Povej, da si v zakonu prebral, da je prepočasna vožnja tudi kazniva in da se morajo ob prvem ustreznem mestu umaknit.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je res kje zapisano :glare: .Ssmo kaj ko nihče ni prebral tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa enkrat eno nedeljo še v ˝mopedskih časih˝ škif vrgu na haubo in me ceuga prešlatou! To pomoje ni glih vredu blo. To sta nardila čist na samem in ko je en na stranski poti obstou in gledou je koj ratou bl nežen!

Odnesu sm jo brez batin, škifa pa si nista preveč popestrila nedelskega popovneta :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popiši si registrke tistih policajev in jih prijavi, da ne opravljajo svojega dela. Povej, da si v zakonu prebral, da je prepočasna vožnja tudi kazniva in da se morajo ob prvem ustreznem mestu umaknit.

Tadej

Bom probal danes še poslikat, če mi bo ratalo. A pokličem kr na 113?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni nekje zapisano,da se mora kamio odmaknit, če se za njim nabere kolona osebnih avtomobilov...(kolona že trije :whistle: )

:yes: ....30. člen ZVCP-1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DimmniBurek zastonj se strinjaš, če pa pol v nadaljevanju 'kozle streljaš'......poante itak ne razumeš  ;)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!