Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 58 minutami, Borutt pravi:

Kaj ima to veze s to temo? 

Skupaj s starši otrok so se s posnetki obrnili na policijo. Ta z inšpektorji primer preiskuje.

Je policija tudi za druge reci kot pametovanje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Kaj ima to veze s to temo? 

Marsikaj nima veze z to temo pa se objavla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, sesir pravi:

Skupaj s starši otrok so se s posnetki obrnili na policijo. Ta z inšpektorji primer preiskuje.

Je policija tudi za druge reci kot pametovanje....

Potem pa pametuj v ustrezni temi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Potem pa pametuj v ustrezni temi. 

Med dajenjem linka do clanka,kjer pise,da se je prijavilo policiji in pametovanju je velika razlika...Vi tam v visavah tega mogoce ne razumete kar je vecini drugih popolnoma jasnio..

In ce ti lahko pametujes po cesti in imas pac po nasi zakonodaji vedno prav...tle na forumu ne bo tak...Pa ti lahk dami rit oddnasa kuk ce!!!Blokira pa vse clane!

Pust me pri miru!!!!

Tema je POLICIJA in link je do aktualnega dogajanja v drzavi...

Jz vec ne citiram tvojih lazi!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, sesir pravi:

Med dajenjem linka do clanka,kjer pise,da se je prijavilo policiji in pametovanju je velika razlika...Vi tam v visavah tega mogoce ne razumete kar je vecini drugih popolnoma jasnio..

In ce ti lahko pametujes po cesti in imas pac po nasi zakonodaji vedno prav...tle na forumu ne bo tak...Pa ti lahk dami rit oddnasa kuk ce!!!Blokira pa vse clane!

Pust me pri miru!!!!

Tema je POLICIJA in link je do aktualnega dogajanja v drzavi...

Jz vec ne citiram tvojih lazi!!!!

Res bluziš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, sesir pravi:

Med dajenjem linka do clanka,kjer pise,da se je prijavilo policiji in pametovanju je velika razlika...Vi tam v visavah tega mogoce ne razumete kar je vecini drugih popolnoma jasnio..

In ce ti lahko pametujes po cesti in imas pac po nasi zakonodaji vedno prav...tle na forumu ne bo tak...Pa ti lahk dami rit oddnasa kuk ce!!!Blokira pa vse clane!

Pust me pri miru!!!!

Tema je POLICIJA in link je do aktualnega dogajanja v drzavi...

Jz vec ne citiram tvojih lazi!!!!

obstaja tema, stop policija vse kar ni v zvezi z motorizmom. In ti si temo falil, tako da ne rabim nikomur odnašati riti, ti se pa malo lepše obnašaj na forumu. Ker tega kako in na kak način pišeš ne bom toleriral. Smatraj to za zadnje opozorilo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje mam. 

Avto je pisan na gospo. Bla je u službi. Neizpodbitno. Redarstvo z radarjem slika njen avto in pošlje kazn. Gospa vloži pritožbo in dokazilo da je ni blo v avtu, kar je tud s slike jasno razvidno. Redarstvo pošlje isto sliko in isto kazen njenemu takrat še izvenzakonskemu partnerju, Je to normaln postopek?

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

Eno vprašanje mam. 

Avto je pisan na gospo. Bla je u službi. Neizpodbitno. Redarstvo z radarjem slika njen avto in pošlje kazn. Gospa vloži pritožbo in dokazilo da je ni blo v avtu, kar je tud s slike jasno razvidno. Redarstvo pošlje isto sliko in isto kazen njenemu takrat še izvenzakonskemu partnerju, Je to normaln postopek?

Ne , napiši pritožbo . Če je gospa dokazala , da je takrat ni bilo v avtu in tudi ni navedla kdo naj bi bil , ker ožje družinske člane ne rabiš tožit ( to je po zakonu ) avto pa je navedla da je v družinski souporabi se lahko gladko obrišejo pod nosom . Preverjeno na lastni koži z motorje .

Nisem bil jaz , ker sem takrat delal v službi :) po enem letu sem dobil ,da je sodba padla v imenu ljudstva....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

 ) avto pa je navedla da je v družinski souporabi ....

lp

Vecih clanov druzine....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kmet2 pravi:

Ne , napiši pritožbo . Če je gospa dokazala , da je takrat ni bilo v avtu in tudi ni navedla kdo naj bi bil , ker ožje družinske člane ne rabiš tožit ( to je po zakonu ) avto pa je navedla da je v družinski souporabi se lahko gladko obrišejo pod nosom . Preverjeno na lastni koži z motorje .

Nisem bil jaz , ker sem takrat delal v službi :) po enem letu sem dobil ,da je sodba padla v imenu ljudstva....

lp

sam "inkasanti" ga očitno poznajo, predvsem pa da je takrat intimno obdeloval izvenzakonsko partnerico. Upam da ima ona na zalogi še kakega družinskega člana :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, Kmet2 said:

Ne , napiši pritožbo . Če je gospa dokazala , da je takrat ni bilo v avtu in tudi ni navedla kdo naj bi bil , ker ožje družinske člane ne rabiš tožit ( to je po zakonu ) avto pa je navedla da je v družinski souporabi se lahko gladko obrišejo pod nosom . Preverjeno na lastni koži z motorje .

Nisem bil jaz , ker sem takrat delal v službi :) po enem letu sem dobil ,da je sodba padla v imenu ljudstva....

lp

 

Nism jez. Res ne. 

 

Isti poštar je prnesu sprejeto pritožbo in položnico za njenga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

 

Nism jez. Res ne. 

 

Isti poštar je prnesu sprejeto pritožbo in položnico za njenga. 

če ni lastnik vozila in če ni dokaza da je on za volanom, je isto kot če bi meni položnico prinesli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

od kje potem ideja?

od lokalcev :P

še vedno bo potrebno napisati pritožbo :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Kugelschreiber pravi:

Eno vprašanje mam. 

Avto je pisan na gospo. Bla je u službi. Neizpodbitno. Redarstvo z radarjem slika njen avto in pošlje kazn. Gospa vloži pritožbo in dokazilo da je ni blo v avtu, kar je tud s slike jasno razvidno. Redarstvo pošlje isto sliko in isto kazen njenemu takrat še izvenzakonskemu partnerju, Je to normaln postopek?

Tle neki ne štima. Kje so dobili njegove podatke? Vprašaj gospo. 

Baj d wej; po zakonu gospa dokazuje, da v času storitve prekrška ni vozila. Vse ostalo ni pomembno. 

Še malu bl baj d wej; če gospa ni posredovala podatke ljubimca, naj prijavi redarje (ime je napisano na obvestilu) informacijskemu pooblaščencu. Ker preverjati kar tako se pač ne sme. Globa. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11 Oct 2018 ob 17:50, Kugelschreiber pravi:

od kje potem ideja?

Probajo. Mogoče bo idiot plačal. Isto kot policaji, nabijajo v tri krasne pa obtožujejo potem pa čakajo če bo idiot rekel na katero obtožbo DA. In evo, kasirajo. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pa se na sliki vidi, kdo je za volanom in ga je kdo spoznal. Saj smo vendar mala dežela. Če pa je zakonito, pa je drugo vprašanje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pa dobro, kaj ti pisuni sploh preberejo, kaj so napisali, preden objavijo? Kje je tukaj kombinirano vozilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Darko3g pravi:

Pa dobro, kaj ti pisuni sploh preberejo, kaj so napisali, preden objavijo? Kje je tukaj kombinirano vozilo?

Nekaj drugega je bolj zanimivo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!