Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

Potem se naj tudi anarhisti držijo v svojih prostorih in naj ne hodijo v javnost razgrajat in nekaj zahtevat v imenu vsega ljudstva. V Sloveniji je cca. 2 miliona prebivalcev. Kako lahko peščica anarhistov nekaj zahteva in se sklicuje, da to počno v imenu vseh. Naprimer odstop trenutne vlade. Volitve so tiste, na katerih bo ljudstvo odločilo, kateri stranki bo podelilo mandat za sestavo nove vlade. Ni ulica tista, ki naj bi o tem odločala. 

Naj imam zadnji besedo. :) Primerjaš kulturno Cerkev in anarhiste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bladerunner pravi:

Ali pa ne. Policija ima dolžnost, da pedofile odstrani iz družbenega življenja na način, da jih privede pred sodišče ,katero jim naj po zakonu sodi.

policija počne, kar ji ukažejo. Vsaj večina Njih. Če bo treba drkat in če bo tako napisano v zakonu bodo drkal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

policija počne, kar ji ukažejo. Vsaj večina Njih. Če bo treba drkat in če bo tako napisano v zakonu bodo drkal :P

 

To je jasno vsem. Policija je podaljšana roka oblasti. V vsaki državi na celem svetu. Slovenija ni tukaj nikakršna izjema. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

To je jasno vsem. Policija je podaljšana roka oblasti. V vsaki državi na celem svetu. Slovenija ni tukaj nikakršna izjema. 

Če je oblast slaba je tudi podaljšana roka slaba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Scarabeo 500 pravi:

Če je oblast slaba je tudi podaljšana roka slaba.

To je pa že relativna trditev. Če je zate določena oblast slaba, to ne pomeni, da je enako tudi zame ali obratno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

To je pa že relativna trditev. Če je zate določena oblast slaba, to ne pomeni, da je enako tudi zame ali obratno.

Oblast naj bi bila za vse ljudi sprejemljiva.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Scarabeo 500 pravi:

Oblast naj bi bila za vse ljudi sprejemljiva.

Taka je tudi moja želja. Bojim pa se, da to ne bo nikoli realnost. Vsaj ne, dokler bodo pohlep, grabežljivost, nepoštenost, lakomnost in častihlepnost gonilna sila te družbe.   

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

Taka je tudi moja želja. Bojim pa se, da to ne bo nikoli realnost. Vsaj ne, dokler bodo pohlep, grabežljivost, nepoštenost, lakomnost in častihlepnost gonilna sila te družbe.   

Upajmo. Na nas pa je, da smo malo bolj strpni do drugače mislečih, pa ni hudič, da ne bo bolje.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Scarabeo 500 pravi:

Upajmo. Na nas pa je, da smo malo bolj strpni do drugače mislečih, pa ni hudič, da ne bo bolje.

Tudi jaz delim tvoje upanje.

Lahko ti zaupam, da sem nekoč v preteklosti nekaj časa preživel v rezervatu z ameriškimi Indijanci (Native American People). Če bi bili ljudje vsaj delček tako spoštljivi drug do drugega, kot so Indijanci in imeli vsaj kanček njihovega poštenja in vsaj kanček njihovih vrednot, ti zagotavljam, da bi bila zemlja skorajda raj za vse ljudi. Mnogi Indijance imenujejo z divjaki. Ko jih človek vsaj delno spozna se vpraša, kdo je divjak, oni ali mi? Upam, da moderator tega ne bo izbrisal, čeprav se ravno ne dotika te teme. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, fish1968 pravi:

ti  resno to ?

 

ne razumeš,leve sredine ni,več ali manj smo vsi opredeljeni.Ti levo ,jaz desno pa ne pišem takih ,to je pa že za drugo temo....

Da, resno. Kot so za nekatere protesti na kolesih z upostevanjem razdalje levi  nasilni anarhisti, tako so za mene tisti, ki ovirajo delo neodvisne instirucije desni anarhisti.

Primc je to delal med službenim casom.

Leva sredina... jo imamo..SMC, SAB...ampak so nepomembni. Prava leva sredina so bili LDS pod Drnovškom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, bladerunner pravi:

Tudi slovenska Cerkev je del naše družbe in kot taka ima vso pravico sodelovati v razpravah družbenega življena, kakor ima pravico do lastnega javnega mnenja in opredelitve do določenih tematik. Nikakor pa nima pravice komurkoli vsiljevati svoje doktrine in ideologije in odločati o načinu našega življenja.  

Slovenci smo pogani, krščanstvo je bilo vsiljeno z mečem

Še vedno vsiljujejo, a folk je recimo vedno bolj pameten in manj naseda prevari, ki obljublja posmrtno življenje v nebesih

Za moje pojme bi morali rkc pri nas prepovedati, enako kot so prepovedane piramidne igre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, bladerunner pravi:

Tudi slovenska Cerkev je del naše družbe in kot taka ima vso pravico sodelovati v razpravah družbenega življena, kakor ima pravico do lastnega javnega mnenja in opredelitve do določenih tematik. Nikakor pa nima pravice komurkoli vsiljevati svoje doktrine in ideologije in odločati o načinu našega življenja.  

Prav zanima me, kdo je to pravico podelil Cerkvi.  Če misliš na RKC, zakaj potem je ta ista cerkev proti uvedbi cerkvenega davka? 

Ali res ne morete ločiti vere od institucij, ki vero propagirajo in z njo dobro služijo? Vera je odločitev vsakega posameznika in vse spoštovanje vernikom. 

Drugačno mnenje imam pa o zgoraj navedenih institucijah. Že skozi zgodovino so pokazale svoj pravi obraz in namen.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, bladerunner pravi:

To je jasno vsem. Policija je podaljšana roka oblasti. V vsaki državi na celem svetu. Slovenija ni tukaj nikakršna izjema. 

in zakone piše elita..njim po godu. Ne samo sedanja oblast, tudi prejšnja.

Oboji si hočejo podrediti policijo in vojsko. Če si jo dovolj podredijo lahko počno karkol hočejo. Včasih pa palica ugotovi, da ma moč in kak general prevzame celo državo. In je diktator. In piše zakone. Zakone je pa treba ubogat, mar ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a moram še enkrat napisat tisti isti post ki je bil zbrisan? brez zamera fantje - sam res no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 4. 2021 ob 13:27, KARMEN1 pravi:

Jaz raje prvo ???????

jaz sem dober za glumca ker bi ti bila rada režiserka..sam ne mi kakšnin kaskaderskih poz prosim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMAG3232-20210427-08285393.jpg.5080d3ce697918916d54d430d78b9912.jpg

 

Hojs je že poslal policaje, da popišejo protestnike kateri niso iz istih mehurčkov, najdejo organizatorja in jih kaznujejo. :P

Katerih ne bo moč legitimirat na licu mesta jih bodo potem prepoznali s fotografij naknadno :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!