Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Jučeri so me policaji testirali (na alkohol, ne korono)

Rezultat je bil negativen :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Jučeri so me policaji testirali (na alkohol, ne korono)

Rezultat je bil negativen :P

 

Dobro, da se nisi prej cepu s kakim kratkim...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Jučeri so me policaji testirali (na alkohol, ne korono)

Rezultat je bil negativen :P

Bi te morali kaznovati, ker se nisi razkužil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

http://novice.najdi.si/predogled/novica/ce61b35a17b1ab748be0754361639d9f/Avtomanija-Com/Avtomobilizem/Samo-da-bo-imel-avto-400-ali-500-konjev

 

Se strinjam, vsaj 400-500 konjev rabijo, ker drugač, kdo bo ujel prekršakrje v 10km kolonah, ki cijazijo 90-115km/h.  Majkemi :P

140km/h po števcu je v tem času že luksuz voziti po naših AC.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

http://novice.najdi.si/predogled/novica/ce61b35a17b1ab748be0754361639d9f/Avtomanija-Com/Avtomobilizem/Samo-da-bo-imel-avto-400-ali-500-konjev

 

Se strinjam, vsaj 400-500 konjev rabijo, ker drugač, kdo bo ujel prekršakrje v 10km kolonah, ki cijazijo 90-115km/h.  Majkemi :P

140km/h po števcu je v tem času že luksuz voziti po naših AC.

 

Nč bat, ne bodo dolgo fural, v enem letu jih bodo sami vse stolkl .....

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Lipstick pravi:

Nč bat, ne bodo dolgo fural, v enem letu jih bodo sami vse stolkl .....

to pa verjamem, bo treba probat, kok povlejče :D

 

danes spet...cca 500km ACja, kje si policija, ko tipi visijo pri 110 na prehitevalnem in vlačijo cele kolone za seboj in se ne umaknejo?

Ja nikjer..ampak ko bo Dami pri 130km/h po desnem prehitel budale, bo pa hitro ugledal modre lučke v špeglu :P

Sramota

Prejšnji petek sem tipu poblendal, ki je pred mano vozil divjih 115km/h, pa nakazal, da bi rad šel mimo. Starec v BMW (itak) je pokazal sredinec in se ni umaknil z levega pasu...pa sem se mu mal približal, je začel pokat po zavori, da sva vozila 90km/h kot šleperji. Seveda, se ni umaknil, on ma rezervacijo levega pasu. Pa še ni bil zadovoljen, vzel je telefon in začel snemat nazaj, jaz pa 1m od njegove riti. 

Ne morš verjet, ko smo prišli mim kamiona je pa stegnu komot 150km/h.. :D

 

 

  • Všeč mi je 2
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skrajni čas, da te neodgovorne motoriste začno jebat...skrajni..veste kok jih je umrlo zadnje 3 mesece (al pa bilo umrtih)

 

tako da hjseki, dejte jih motoriste, vsekakor predlagam iskanje dušilcev, merjenje glasnosti izpuhov, iskanje PP, preverjanje datumov na vsakem flajštru PP, ker to rešuje življenja..

lp

vaš Hojsejk (mama narekovala besedilo)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glasni izpuhi izstopajo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

to pa verjamem, bo treba probat, kok povlejče :D

 

danes spet...cca 500km ACja, kje si policija, ko tipi visijo pri 110 na prehitevalnem in vlačijo cele kolone za seboj in se ne umaknejo?

Ja nikjer..ampak ko bo Dami pri 130km/h po desnem prehitel budale, bo pa hitro ugledal modre lučke v špeglu :P

Sramota

Prejšnji petek sem tipu poblendal, ki je pred mano vozil divjih 115km/h, pa nakazal, da bi rad šel mimo. Starec v BMW (itak) je pokazal sredinec in se ni umaknil z levega pasu...pa sem se mu mal približal, je začel pokat po zavori, da sva vozila 90km/h kot šleperji. Seveda, se ni umaknil, on ma rezervacijo levega pasu. Pa še ni bil zadovoljen, vzel je telefon in začel snemat nazaj, jaz pa 1m od njegove riti. 

Ne morš verjet, ko smo prišli mim kamiona je pa stegnu komot 150km/h.. :D

 

 

Ko bojo akcije policajev tipa 'spravimo ljudi iz prehitevalnega', 'če imaš več kot 3 vozila za sabo se umakni', potem bom verjel da se ne sankcionira samo nekaterih prekrškov. #VsiPrekrškiMatters. Zakaj se sankcionira samo nekatere? A ni enako lahko pobirat denarja od nekoga ki ima za samo kolono kot od nekoga ki vozi 10kmh preveč? Večkrat sem že šel mimo patrulje kot 25. v koloni pa niso niti mignili. Prijatelja pa na dvovaljniku ustavijo 'ker je slišat prehiter' wtf...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos izstopajo maxi endure...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, BlackDoc pravi:

Ko bojo akcije policajev tipa 'spravimo ljudi iz prehitevalnega', 'če imaš več kot 3 vozila za sabo se umakni', potem bom verjel da se ne sankcionira samo nekaterih prekrškov. #VsiPrekrškiMatters. Zakaj se sankcionira samo nekatere? A ni enako lahko pobirat denarja od nekoga ki ima za samo kolono kot od nekoga ki vozi 10kmh preveč? Večkrat sem že šel mimo patrulje kot 25. v koloni pa niso niti mignili. Prijatelja pa na dvovaljniku ustavijo 'ker je slišat prehiter' wtf...

Si se že poskusil prebiti do prvega v kolono in mu vse po spisku? Tolk uspeha kot ga imamo pri tem ga imajo tudi policaji.. 

Težje je policajem ujet prvega ki dela kolono saj je vmes 20 avtov na fesni pa kamioni .. lažje je iti za hitrim ko je vse prazno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

to pa verjamem, bo treba probat, kok povlejče :D

 

danes spet...cca 500km ACja, kje si policija, ko tipi visijo pri 110 na prehitevalnem in vlačijo cele kolone za seboj in se ne umaknejo?

Ja nikjer..ampak ko bo Dami pri 130km/h po desnem prehitel budale, bo pa hitro ugledal modre lučke v špeglu :P

Sramota

Prejšnji petek sem tipu poblendal, ki je pred mano vozil divjih 115km/h, pa nakazal, da bi rad šel mimo. Starec v BMW (itak) je pokazal sredinec in se ni umaknil z levega pasu...pa sem se mu mal približal, je začel pokat po zavori, da sva vozila 90km/h kot šleperji. Seveda, se ni umaknil, on ma rezervacijo levega pasu. Pa še ni bil zadovoljen, vzel je telefon in začel snemat nazaj, jaz pa 1m od njegove riti. 

Ne morš verjet, ko smo prišli mim kamiona je pa stegnu komot 150km/h.. :D

 

 

Ja, taki pacienti se zgleda prav izživljajo na avtocesti pri oviranju drugih...poznano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

Si se že poskusil prebiti do prvega v kolono in mu vse po spisku? Tolk uspeha kot ga imamo pri tem ga imajo tudi policaji.. 

Težje je policajem ujet prvega ki dela kolono saj je vmes 20 avtov na fesni pa kamioni .. lažje je iti za hitrim ko je vse prazno..

dej mi lučke modre barve, pa se zlahka prebijem. Še sedaj ko mi pokne živc in na desni ni nikogar, grem po desni 130km/h ne rabim noret do prvega..da vidim bele členke na volanu...pa mu mal z ljubeznijo potrobim.

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Ja, taki pacienti se zgleda prav izživljajo na avtocesti pri oviranju drugih...poznano.

tako nastanejo tista famozna zaviranja.

Na desni nikogar gre 120, na desni kamion pa zavira na 105..pol je pa kmalu kolona, čudno zaviranje, karamboli, bolj nevarno je vse skupaj kot je videti nedolžno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BlackDoc pravi:

@thumper, @DAMI34 sem misil bolj na regionalke, ko gre kolona 50vozil mimo njih v senčki... prvega komot spravijo k strani :)

tudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

196249274_4322421231103519_5251524218692002228_n.thumb.jpg.3918dd43ce74111042ba69eba01f0943.jpg

Sm jo ukradu prjatlu. Pravi da je ustavil, pa da je tip že 10minut tiho in se ne zmakne...pa ne ve, kaj naj nardi :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, BlackDoc pravi:

@thumper, @DAMI34 sem misil bolj na regionalke, ko gre kolona 50vozil mimo njih v senčki... prvega komot spravijo k strani :)

ampak oni imajo nalogo kontrola hitrosti. Umirjanje prometa pa tako. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 6. 2021 ob 7:42, BlackDoc pravi:

@thumper, @DAMI34 sem misil bolj na regionalke, ko gre kolona 50vozil mimo njih v senčki... prvega komot spravijo k strani :)

Pa ga ne.. čekirajo vse tiste vmes in upajo da bodo nekoga izmerili 57 na uto v naselju ali pa bo nekdo izven naselja začel ptehitevati zadnja dva metra polne črte pred prekinjeno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://novice.najdi.si/predogled/novica/fef143b584914bc47dadd9a9afdd9574/Regional-Obala/Kronika/KDO-SI-JO-JE-ZAŽELEL-IMETI-DOMA-Silhueta-na-Črnem-Kalu-ni-ostala-dolgo

6-policaj.thumb.jpg.1d96a93ee23ce16bd99f5b4703e47c20.jpg

 

Odšla neznano kam. Policija prosi za pomoč :P

Komandir Doga je zaupno povedal, da policitka že nekaj časa ni bila zadovoljna s svojo pozicijo. Motil jo je hrup mimovozečih motoristov, radar, ki ne pokaže dejanske hitrosti in še nekaj malenkosti.

Policija prosi za pomoč, predvsem jih zanima, če je kdo videl tavajočo policistko z radarjem :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

http://novice.najdi.si/predogled/novica/fef143b584914bc47dadd9a9afdd9574/Regional-Obala/Kronika/KDO-SI-JO-JE-ZAŽELEL-IMETI-DOMA-Silhueta-na-Črnem-Kalu-ni-ostala-dolgo

6-policaj.thumb.jpg.1d96a93ee23ce16bd99f5b4703e47c20.jpg

 

Odšla neznano kam. Policija prosi za pomoč :P

Komandir Doga je zaupno povedal, da policitka že nekaj časa ni bila zadovoljna s svojo pozicijo. Motil jo je hrup mimovozečih motoristov, radar, ki ne pokaže dejanske hitrosti in še nekaj malenkosti.

Policija prosi za pomoč, predvsem jih zanima, če je kdo videl tavajočo policistko z radarjem :P

 

na kolk je tam omejena hitrost k se nahaja tist biker??? a???

to je od oka tko na počez naklon za nekih ornk 100+ .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

http://novice.najdi.si/predogled/novica/fef143b584914bc47dadd9a9afdd9574/Regional-Obala/Kronika/KDO-SI-JO-JE-ZAŽELEL-IMETI-DOMA-Silhueta-na-Črnem-Kalu-ni-ostala-dolgo

6-policaj.thumb.jpg.1d96a93ee23ce16bd99f5b4703e47c20.jpg

 

Odšla neznano kam. Policija prosi za pomoč :P

Komandir Doga je zaupno povedal, da policitka že nekaj časa ni bila zadovoljna s svojo pozicijo. Motil jo je hrup mimovozečih motoristov, radar, ki ne pokaže dejanske hitrosti in še nekaj malenkosti.

Policija prosi za pomoč, predvsem jih zanima, če je kdo videl tavajočo policistko z radarjem :P

 

En jo je spizdu za doma...namesto lutke...:whistle:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!