Skoči na vsebino

The best of Slovenija: Dvor - Kočevje


Mačica

Priporočene objave

Včeraj okrog 17:30 je nekdo fotkal/snemal na eni izmed srpetin na poti od Dvora do Kočevja. Kdo od tukaj (mislim, da je bila zraven tudi ena sopotnica - KTM) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes zvozil to pot in moram opozorit na olje, ki je na cesti skoraj vso pot od Kočevja do Dvora! :headbang:

Jz ga nism vidu dans, pa odrsaval tud nič ni :) kje pa je bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz ga nism vidu dans, pa odrsaval tud nič ni :) kje pa je bil?

:eek: če si se peljal v smeri proti Dvoru, ga skoraj nisi mogel falit oz. si imel srečo, ker si ga :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreča je opoteča. Kje pa so bli fleki? Ne vem al se sam ne spomnem, al kaj je blo...?

hvala

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj je tudi možno, da sem bil prezgoden za olje, saj sem pičil tam mimo, ko je bila ura okoli 12:00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj je tudi možno, da sem bil prezgoden za olje, saj sem pičil tam mimo, ko je bila ura okoli 12:00

Popoldan okrog štirih, črta olja vso pot po sredini desnega pasu v smeri proti Dvoru, na ovinkih pa oljni madeži... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, lepa rec, morda pa je kdo zanalasc malo ˝popestril˝ furanjeheadbang.giftrance_26_nono.gif ....vse je mozn..

Sicer pa se mi zdi, da je cesta ze od zacetka letosnje sezone pa do zdej precej bolj zjebana... Od smuke naprej so vsi desni ovinki ravno na ˝idealni liniji˝ v qrcu, men pa se dodatno hornetko zvijaph34r.gifph34r.gif , tko, da je cesta nevarna... Pred vasjo Gorenje pa so se cestarji zelo ˝potrudil˝ in cist gladke, nc dvignjene flike naredl...Torej, cesta je nevarna, ampk se zmer vabljiva..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, cesta je nevarna, ampk se zmer vabljiva..

Vsaka je nevarna če se dirka/divja po njih......... :whistle:

Bom hitr popravu...nevarni so tudi vozniki, ki ne upoštevajo omejitev na cestah :naughty:

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka je nevarna če se dirka/divja po njih......... whistle.gif

Bom hitr popravu...nevarni so tudi vozniki, ki ne upoštevajo omejitev na cestah trance_25_naughty.gif

Takih je le nekaj % na nasih cestah...rolleyes.gifrolleyes.gif

Torej, cesta kot ceste v Sloveniji, misljeno je blo, d je odsek iz naslova iz leta v leto vse bolj nevaren...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, cesta kot ceste v Sloveniji, misljeno je blo, d je odsek iz naslova iz leta v leto vse bolj nevaren...

walda, k so motorji iz leta v leto bol divji ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je danes kdo kaj vozil po tej cesti?

Kako je s peskom in oljem na cesti?

Jutri zjutraj namreč užgemo po njej.

Peljal danes popoldne, razmere zgledajo normalne, nisem opazil kakega ekstra peska, sem pa tja na cesti nekaj zemlje od traktorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljal danes popoldne, razmere zgledajo normalne, nisem opazil kakega ekstra peska, sem pa tja na cesti nekaj zemlje od traktorjev.

Hvala. Zemlje od traktorjev pa je sedaj povsod veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Prejšnji teden obiskal staro prijateljico. Lepo se je bilo zapeljati po njej, ni nobenih sledi o kaki zemlji ali pesku. Se mi pa dozdeva, da je iz leta v leto bolj načeta. Nazaj grede sem dotankal na omv in pred gostiščem Tušek mi je pogled polepšalo 6 motorjev "letečmanov". Zgleda, da so šli fantje na :kava: , preden začnejo umirjati promet .)

Aja, je bilo kar nekaj motoristov videti.

Popravljeno . Popravil rot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Res je cesta že precej nadelana. Na tej relaciji je zdravo za par klikov odpustit vzmetenje,

če ne zna motor malo trest. Vsekakor priporočam podaljšati turo do Petrine, če se že potikaš

po teh koncih, ker je cesta veliko boljša in tudi ne tako hitra.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Včeraj naredili s kolegi furo NM - Dvor - Kočevje. Od tiste vasi kjer pečejo odojke verjetno kakšen kilometer proti Kocevju v desni ovinek pesek cez cel vozni pas. Vozil sem prvi in je bilo videti malo peska. Dobro me je razmetalo po cesti ker pa sem pripeljal po notranji strani mi je uspelo ujeti motor malo pred sredinsko črto, bi bilo pa zelo na knap če bi tam pripeljal takrat nekdo nasproti. Šele na poti nazaj sem videl koliko dejansko tam peska je in sem imel veliko srečo da o meni danes ne pišejo v črni kroniki...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredili s kolegi furo NM - Dvor - Kočevje. Od tiste vasi kjer pečejo odojke verjetno kakšen kilometer proti Kocevju v desni ovinek pesek cez cel vozni pas. Vozil sem prvi in je bilo videti malo peska. Dobro me je razmetalo po cesti ker pa sem pripeljal po notranji strani mi je uspelo ujeti motor malo pred sredinsko črto, bi bilo pa zelo na knap če bi tam pripeljal takrat nekdo nasproti. Šele na poti nazaj sem videl koliko dejansko tam peska je in sem imel veliko srečo da o meni danes ne pišejo v črni kroniki...

Kako si pa čez Trebnje prišel? tam nekaj packajo in je neki hudi obvoz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam so urejali bankine in so nasuli - hvala - čisto bel pesek..jaz če sem na daleč videl nekaj belega sem tudi pričakoval , da bo ovinek poln peska .. isto je bilo tudi na cesti male bloke sodražica ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden obiskal staro prijateljico. Lepo se je bilo zapeljati po njej, ni nobenih sledi o kaki zemlji ali pesku. Se mi pa dozdeva, da je iz leta v leto bolj načeta.

To si pa tako dvoumno napisal, da človek ne ve, ali si mislil prijateljico ali cesto. :yea1:

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 6 let pozneje...

Novost na GP stezi! Prenovljena šikana... pobarvan rob ceste - robnik :), dodani količki na izletnih conah, pobarvana odbojna ograja. Pohvalno, ker je res smotan ovinek!

58271965_gpsteza.thumb.jpg.877ddf95dba5f8070d4f9becabf94bf6.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!