Skoči na vsebino

The best of Slovenija: Dvor - Kočevje


Mačica

Priporočene objave

Mišljen je "desni" ovinek, tik preden prideš v Stari log iz smeri Kočevja.

aha, tnx

res je, pred njim je še tabla "vi vozite"

vsaj včasih je bila :hmm:

...

Zajeb** je tudi zadnji desni ovinek pred Starim logom (se dviguješ v breg,nepregleden). Proti koncu ovinka se le-ta malo zapre in pri veliki hitrosti ter nepravi krivulji si hitro na nasprotnem pasu.

no ja, sedaj se pa že spuščamo v detajle :D

Po merilih velike hitrosti jih je kar dost zajebanih, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo Lobo ... tista reklama iz šipce na čeladi se lahko tudi dol sname :closedeyes:

To sem tudi sam najprej mislil. Sem spraskal celi vizir. Pa je še vedno bila pred mano. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty, mislim da so zgoraj opisani bili najbolj zahrbtni. Ostalo še gre :whistle:

iz glave ti lahko naštejem še vsaj 10 jih, pasjih

eden me je presenetil še na biciklu, v Starem logu preden prideš ven iz vasi je na desni strani domačija, pred njo pa nekaj iz lesa izrezanih "figur". No ja, cesta gre tam v oster levi ovinek ... :rolleyes:

ni bilo hujšega, samo _malo_ adrenalina ki mi je potem prav prišel pri pedaliranju v klanec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič, vsaj jaz jih še nisem nikoli videla... :rolleyes:

Če pa gledaš svojga v zadek :whistle: .. še mal okol poglej :winkiss: ... js sm jih pa par krat vidu :grim .. ampak.. men k počas vozim je tko al tko vseeno al so al jih pa ni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se prvič v svojem življenju peljala iz smeri Kočevje, Dvor po tej cesti.

Všeč mi je bila, razen enga ovinka, 3. od vseh teh zgoraj naštetih, ki se skoraj 90° spelje v desno.

Ni bilo nobene kontrole, pa tudi peljali nismo zlo preveč. Nas je izredno lepo vodila MDR.

Ja, bom še šla po tej cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem jih pa že ene parkrat vidu, sicere niso stal, so se samo čez pelal, največkrat ob sobotah in nedeljah, med tednom jih pa še nisem vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kočevka je ratala totalno v pizdi,zakaj :(

...zatio,ker je policajev in radarjev ko smetja

...zato,ker je peska po cesti ko smetja

...zato,ker je v asvaltu že luknja pri luknji

...zato,ker je preveč norcev ki se precenjuje

...zato,ker se pozerji že zbirajo na ovinkih

...zato,ker kočevka postaja kot kačje ride

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep oprijem cestišča :worship: Naskok je padel in se mi še zdej smeji :yea1: :yea1: :yea1:

P.S. nevarnih ovinkov nisem opazil, samo levega in desnega(vozil sem se kot po jajcihpress) :devil: , pa škifov tud ni bilo :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem opazil da je na nekaterih bolj zavitih ovinkih polita NAFTA iz tovornjakov ki se tam tudi zelo nagibajo. KRIZA :klicaj:

Nisi edini..........vzrok pa je največkrat ta.......da ne pršraufajo zadost pokrovčkov.

Tudi že videl.......kako lepo se zadnji konec zapelje okoli na takem madežu..........na srečo, je bilo vse OK!!!!!!!

Zato ..............ma mislte si sami.....kaj sem hotu rečt........da se ne ponavljam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa gledaš svojga v zadek :whistle: .. še mal okol poglej :winkiss: ... js sm jih pa par krat vidu :grim .. ampak.. men k počas vozim je tko al tko vseeno al so al jih pa ni :whistle:

..., ja samo nimam časa gledati, ker pač hitrost ni primerna gledanju sexi moških ritk, kaj čem, sej bom bolj počasi vozila.... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super ta cesta, Dvor - Kocevje.. Samo hitra, da tu malo bolj posponas in gre kaj narobe :xx: :xx:

Smo pa sli tam cez ravno ta vikend, ampak bolj LT stil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bum, pa je padla, vse skp 7 avtomobilov v isto vozeči smeri, cesta suha/ni listja/peska/izlitin :OK:

bedna cesta za pop.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bum, pa je padla, vse skp 7 avtomobilov v isto vozeči smeri, cesta suha/ni listja/peska/izlitin :OK:

bedna cesta za pop.....

enkrat praviš, da je super, drugič, da je bedna, ne vem kaj naj rečem..... :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat praviš, da je super, drugič, da je bedna, ne vem kaj naj rečem..... :krneki: :krneki: :krneki:

ja da mora se it še enkrat pelat, pa pol povedat če je za kej ...

men je cesta super :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat praviš, da je super, drugič, da je bedna, ne vem kaj naj rečem..... :krneki: :krneki: :krneki:

čist u bad-u

ja da mora se it še enkrat pelat, pa pol povedat če je za kej ...

verjetno pa res :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!