Skoči na vsebino

The best of Slovenija: Dvor - Kočevje


Mačica

Priporočene objave

jah tale nafta ni nič kej obetavnega kar se tiče na cesti, in direkt po idelani liniji...Nic prometa, 4 avti nasproti to je use...

Drgac pa cesta super,sam tole nafto bi blo treba odstrant :)

LP Tejcy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to pomeni ( daj prosim podnapise )

Zapeli se in oceni sam :whistle:

sayo, pomoje ga moti, ker ni publike :whistle:

to bo to (atizgledamridašpress) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima samo kaj pomenijo te besede :? čist u bad-u :wacko:

Ti ne dajo miru ali kwa :hmm: (BERIsmbilprehlajenpasmjstbilčistofftopicpress)

Del regionalne ceste Dvor-Kočevje je zakon :OK:

Happy :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ne dajo miru ali kwa :hmm: (BERIsmbilprehlajenpasmjstbilčistofftopicpress)

Del regionalne ceste Dvor-Kočevje je zakon :OK:

Happy :P

Ajd OK :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Tema čist zamrla ... bo kdo kej dol danes?

glede na vreme, bo verjetn dost motoristov na tej cesti...

Attention: Prejsnjo nedelo merjenje hitrost v ovinkih!!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se zelo veliko vozim po tej cesti (večinoma z avtom, sedaj bom bolj pogosteje tudi z motorjem). Lahko povem, punkte za policaje, kolikor sem spoznal cesto in njihove navade po tej cesti (v sedaj skoraj 10. letih uporabe te relacije).

Govorim iz Kočevja proti Dvoru.

1. Gorenje pri Kočevju, na avtobusni postaji.

2. Prvi odcep v gozdu (cca. 0.5km od Gorenja), malo večje makadamsko križišče.

3. V Starem logu na prakirišču pokopališča (dober te lahko zadane če greš v smeri NM-Kočevje, ker se skrije za vogal)

4. Tudi na avtobusni postaji v Starem logu sem jih že videl

5. Avtobusna postaja na Smuki

6. Odcep za Lopato (lep desni ovinek oni so pa parkirani v senci pod drevjem)

7. Pred Laščami, kjer je na levi strani malo večji plac (običajno merijo v smeri NM-Kočevje, zelo velikokrat so tam)

8. Pred koncem doline proti Jami, kjer je na levi strani en velik plac (običajno so tam zložena drva), parkirajo v samem vogalu za skale (običajno gledajo kdo seka ovinek in merijo)

9. Na makadamskem ''počivališču'' 100m iz desnega ovinka v točki 8.

10. Takoj za tablo Dvor, ko prideš čez most, kjer je na drugi strani ceste bila železarna.

11. Pri gostilni Štupar na Dvoru.

Lahko bi napisal še kaj dlje od Dvora, samo tam je potem še nekaj vasic, kjer se jaz običajno držim omejitve. V Soteski so imeli včasih provido, pa tisto zastrašujočo tablo, v Gorenji vasi pa je poleg ene hiše včasih stal vinsko rdeč Hyundai z odprtim prtljažnikom in radarjem notri (policaj je bil pa na žleb naslonjen in samo gledal ali pa se pogovarjal z mimoidočomi.

Eko, upam da bo kej pomagalo.

Lp

Johnny

Popravljeno . Popravil johnny21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi dones so meril :devil: celo z naslonomin in so bili zelo dobro skriti uf uf,če nebi delovala solidarnost!!! :yea1:

Nobenga opazu, niti me ni noben opozoru...Cez naselje itak pelem 50-55 km/h...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od Kočevja prot Ribnici, mej je vsaj "157" motoristov opozorilo na radar. Okol druge ure. Se zahvaljujem, čeprav sem se držal kolko tolko omejitev. :worship:

Na poti nazaj, so pa tudi stali nekje pri Dvoru, me na ni opozoril nihče. Pa tud ustavu me ni. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnjo nedeljo sem se za trenutek ustavil v Logu pri pokopališču. Vsak, ki se je pripeljal mimo je bilo kar nekaj 50+. Čez naselja bi se res lahko pelajli po omejitvah. Ne pa da ga nažigajo na polno :BUA:

In BTW....takih je zelo veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:

TUT MEN JE TO NAJBOLS CESTA V SLO, ker je mal avtov, pa hud asfalt, cista cesta, siroka, lepa okolica, sonce...

:OK:

Ja ucer je blo pa fajn.

Dobr je slo.

Pa na fertik policajev, ceprav se

cez naselje pelm 60km/h.

:krneki: :krneki: TLE BI LAHKO KDAJ ORGANIZIRAL DIRKO,

da bi zaprl promet, tko k na otoku MAN, :krneki: :krneki: :krneki:

k država ni sposobna ene hude motogp piste narest !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je..jest sm šu prejšnji teden mal potrenirat, letelo je ko prasica sploh po ravnincah 220, sam je bla mal mokra cesta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips, tebe sem pa videl se mi zdi v nedeljo popoldne stati v Starem logu pri pokopališču. Bila je ena FZ? in en Bandit se mi zdi. Sem šel ravno mimo tam okoli 16.30 z avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... po tej cesti se vsakoleto peljem kar nekaj krat ... in to že vrsto let ...

... zadnjič sem se ustavil (biološka potreba pač) in si malo bolje pogledal vozišče ...

... asfalt je v zelooooo slabem stanju (razpoke, poseda se, postaja valovit, zgorjnja plast asfalta se "lušči" ...

... še malo pa bo makadam...

... pazite, vozišče po moji skromni oceni ni več za SS vožnjo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips, tebe sem pa videl se mi zdi v nedeljo popoldne stati v Starem logu pri pokopališču. Bila je ena FZ? in en Bandit se mi zdi. Sem šel ravno mimo tam okoli 16.30 z avtom.

Nope...prepozno, takrat sem bil že v doma:)

... asfalt je v zelooooo slabem stanju (razpoke, poseda se, postaja valovit, zgorjnja plast asfalta se "lušči" ...

Lani sem še nekako ugovarjal temu, ko ste govorili, da je cesta zrukana. Letos se pridružujem vašem mnenju. Ni več to to kar je bilo včasih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... po tej cesti se vsakoleto peljem kar nekaj krat ... in to že vrsto let ...

... zadnjič sem se ustavil (biološka potreba pač) in si malo bolje pogledal vozišče ...

... asfalt je v zelooooo slabem stanju (razpoke, poseda se, postaja valovit, zgorjnja plast asfalta se "lušči" ...

... še malo pa bo makadam...

... pazite, vozišče po moji skromni oceni ni več za SS vožnjo ....

Se mi je zdelo da cesta ni več kar je bila dve leti nazaj :( mi je zdej lažje ker ipak ni stvar samo v moji vožnji pa drugem motorju :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa hud asfalt...

:blink:

Od kod pa tebi to? V zadnjih treh, štirih letih je asfalt na tej cesti šel v maloro. Vedno več zalivk, sredi ovinkov je ponekod nagrbančen do amena.

V glavnem, niti pod razno ni več to, kar je bilo nekaj let nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Od kod pa tebi to? V zadnjih treh, štirih letih je asfalt na tej cesti šel v maloro. Vedno več zalivk, sredi ovinkov je ponekod nagrbančen do amena.

V glavnem, niti pod razno ni več to, kar je bilo nekaj let nazaj.

Kar nekaj ovinkov se še najde lepih, sam kaj pomaga, ker jih "ne smeš" speljat kot na pisti :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nekaj ovinkov se še najde lepih, sam kaj pomaga, ker jih "ne smeš" speljat kot na pisti :closedeyes:

Ma ja, to da se moraš držati svojega voznega pasu je res blesarija. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!