Skoči na vsebino

The best of Slovenija: Dvor - Kočevje


Mačica

Priporočene objave

Ah če je ta cesta za kej sm jst tud papež :headbang: sm biu po enmu letu spet gor...me je razmetavl tko da sm mislu da bom iz motorja padu k je tok zjeban asfalt :wacko: in za na konc sm še vn letu na unmu ovinku k se kr naenkrat skor pravokotno zapre...hvala bogu ni šov nuben nasprot :blink:

A tebe tud :hmm: ....sm to je zihr sm zato k maš suzukija :evilgrin: , jz sm se lani na hondici samo rahlo pozibavala...gooooooor in doooool.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce dost letis te tut na suzukiju nc ne premetava :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nekaterih ovinkih je res nekaj motečih "fug", ki fejst drsijo. Trenutno je tudi kar nekaj peska na cesti, zaradi neurij. Sicer pa nevem kaj pričakujete od ceste. mislim, da je za umerjeno vožnjo cesta več kot odlična.

Že zaradi svoje varnosti ni primerno voziti hitro, saj ni dolgo od tega ko so zbijali divjad.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si spet rederu gume :naughty:

Mal pa....se ns je ene par dobil pa je kr slo ja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah če je ta cesta za kej sm jst tud papež :headbang: sm biu po enmu letu spet gor...me je razmetavl tko da sm mislu da bom iz motorja padu k je tok zjeban asfalt :wacko: in za na konc sm še vn letu na unmu ovinku k se kr naenkrat skor pravokotno zapre...hvala bogu ni šov nuben nasprot :blink:

pravilno nastavi vzmetenje.

citat "nekega" tipsona, ki "ima malo nekaj pojma okoli tega": mehko kolikor mogoce, trdo kolikor potrebno. (velja tudi v drugih zivljenskih situacijah. :whistle: )

Dons je blo pa lustn :evilgrin:

yep, v soboto tudi.

Na nekaterih ovinkih je res nekaj motečih "fug", ki fejst drsijo. Trenutno je tudi kar nekaj peska na cesti, zaradi neurij. Sicer pa nevem kaj pričakujete od ceste. mislim, da je za umerjeno vožnjo cesta več kot odlična.

Že zaradi svoje varnosti ni primerno voziti hitro, saj ni dolgo od tega ko so zbijali divjad.

lp

"vozi cesti, vremenu in sebi primerno." need I say more ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravilno nastavi vzmetenje.

citat "nekega" tipsona, ki "ima malo nekaj pojma okoli tega": mehko kolikor mogoce, trdo kolikor potrebno. (velja tudi v drugih zivljenskih situacijah. :whistle: )

yep, v soboto tudi.

"vozi cesti, vremenu in sebi primerno." need I say more ?

A ne veš da so pr nas vsi superduper racerji in majo ponavad vsi do konca zategnjene preloade in podobne finte na svojih pilah?Sam sem kupu že kr neki motorjev od raznih fac in prvo kar sem za vsako naredu,sem odšraufal vse kar se da šraufat na vzmetenju vsaj na tovarniške nastavitve,pa potem zarad naših sfukanih cest vsaj še za 30% na mehkejše da si ne nabijam jajc v kestl cel cajt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepši del je bil pa,ko se je zapelju z novo CBR1000,ane CaspeRR :lol: :photo:

Opala, to mi pa nisi povedu :blink: kolk sm ti jst fouš :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne veš da so pr nas vsi superduper racerji in majo ponavad vsi do konca zategnjene preloade in podobne finte na svojih pilah?

:grim se mi je zdelo. samo nisem bil siguren. :whistle:

ob tej priliki bi se prisrcno & ponizno opravicil vsem "cool guys" na "primorski strani alp", katere sem se predrzno upal pozdraviti prejsno soboto, za tako neumesno pocetje.

vem, da ste vsi veliko prepomembni in preobremenjeni z "izgledanjem dobro", da bi enemu butlu z severa odzdravili.

mogoce je bila samo prerana ura - 10:00 dopoldne - pa niso registrirali kaj dogaja na cesti. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opala, to mi pa nisi povedu :blink: kolk sm ti jst fouš :wub:

Ja res sm pelu, sicer ne doug ampak glih tok da sm vsem lastnikom fouš, ker je motor do taspodnga :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim se mi je zdelo. samo nisem bil siguren. :whistle:

ob tej priliki bi se prisrcno & ponizno opravicil vsem "cool guys" na "primorski strani alp", katere sem se predrzno upal pozdraviti prejsno soboto, za tako neumesno pocetje.

vem, da ste vsi veliko prepomembni in preobremenjeni z "izgledanjem dobro", da bi enemu butlu z severa odzdravili.

mogoce je bila samo prerana ura - 10:00 dopoldne - pa niso registrirali kaj dogaja na cesti. :krneki:

In kaj si hotle povedati s to objavo? Kr neki ... pejt o pozdravljanju jokcat v za to namenjeno temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno kar sem napisal. ni skrivnega pomena. "jokcanja" tudi ne. nimam za kaj. :grrr

ali je mogoce senhor primorec ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vilicah ?!

Motul 300V v mašini, do konca zatehnene priloude, komprešne in fedre, do rdečha pu ravnin, u uvinku pa z endurcam padajo mim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne veš da so pr nas vsi superduper racerji in majo ponavad vsi do konca zategnjene preloade in podobne finte na svojih pilah?Sam sem kupu že kr neki motorjev od raznih fac in prvo kar sem za vsako naredu,sem odšraufal vse kar se da šraufat na vzmetenju vsaj na tovarniške nastavitve,pa potem zarad naših sfukanih cest vsaj še za 30% na mehkejše da si ne nabijam jajc v kestl cel cajt.

ti kar mojster, da ti potem vilice zabija do konca, bravo :worship: eno vezico si zapni okoli kraka pa boš videl kje si ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam, da se kdo začne hvalit z minutami in sekundami O:-) Bo vsaj malo popestrena tema- se pravi čas za :beer1: & kokice (bi rekel Zdrawc)

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kar mojster, da ti potem vilice zabija do konca, bravo :worship: eno vezico si zapni okoli kraka pa boš videl kje si ;)

Lahko mam odtegnjen do konca pa mi jih ne bo zabil do konca,edin če bi vozu motokros!Res pa naše ceste niso daleč od tega. :ninja: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!