Skoči na vsebino

The best of Slovenija: Dvor - Kočevje


Mačica

Priporočene objave

čez dve uri bo proba, ali gre pod 10 minut :evilgrin: :naughty: :winkiss:

:lol1:

Rajs ne, ker je na parih ovinkih pesek :headbang: :headbang: , pa se guzva bo dans......Zber si drug dan..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pol? A gre pod 10 al' ne? :wacko:

Verjetn je ves u gipsu pa bomo mogl še mal počakat ,da bomo zvedl al je šlu pod 10 al ne :D :D :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetn je ves u gipsu pa bomo mogl še mal počakat ,da bomo zvedl al je šlu pod 10 al ne :D :D :oops:

saj misty ni zase govoriu :unsure:

čez slabo uro pa dvor -kočevje :grrr ..kočevje- dvor :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pol? A gre pod 10 al' ne? :wacko:

uf, čist pozabil na tole temo (manjko časa dela svoje) ...

kolega pravi, da ne še

mi je razlagal da je to podobno kot pri meni na pisti, ko si na meji, je vsaka sekunda dol dosežek

cesta je pa itak vsako leto slabša in bolj nevarna

morda je pa kdo že šel pod 10, pa ga ne poznam, vse je možno

saj misty ni zase govoriu :unsure:

...

jep, nism zase govoru

tisti dan sem šel s kombijem po tej cesti :D

Policijska kontrola stala pred odcepom za stavčo vas (gledano v smeri proti dvoru), brez dela :D

Morda tole bolj spada v "ali si bil ti", pa vseeno:

Pozdrav bedaku ki je včeraj okoli 9ih dopoldne v nepreglednem ovinku prehiteval po nasprotnem pasu. Sicer s cca 60 na uro, pa vseeno. Morda se pa kolesarjem ne umikaš, sej mamo zadost pol metra ob desnem robu ane. No, morda bo tovornjakar naslednjič isto rekel zate ...

edited: typo ...

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Včeraj je bila super furca, smo se (bolj ali manj :D) peljali enako hitro kot avtomobili od lovske koče, pri odcepu za Lopato pa vse do odcepa za Stavčo vas, malo pred Dvorom. Če sem natančen, nam je bil en pločevinkar po klancu navzdol celo v napoto. :D

Srečali tudi nekaj motoristov, vsi lepo po predpisih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst seem se tud v nedeljo vozu po tej cesti. So se prov fino polcaji nastavil na en lep ovink.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz smeri Kocevja pred Lascami in skozi Lasce so prav nesramno spolzke kacice (smola s katero so zalite razpoke na cesti)..Drsi, ko hudic, previdno tam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te zalivke so pa delali v Sredo ta teden, sem šel mimo in je bila polovična zapora ceste. Previdno tudi na relaciji Dvor-Soteska, ker so jih tam delali en teden prej. Pomoje dokler se ne spere in obrabi zna spodrsavati na njih.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak res - včeri na zalivkah nisem mogu verjet, da motor tok zdrsava. Hehe, bolš k vsak ležeči policaj al pa radar za omejitev hitrosti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se včeraj tam podil :naughty: In te ˝sveže˝ so tok nevarne da je za popizdit. Pa bog ne daj da bi kej označen pustil ko so končal. Mal se mi je čudn zdel, ko sem opazil da so zalivke čudne barve, pa še neka bela tekočina je bila na njih. Sm šol prov zanalašč probat kok so ble še sveže (okol 13-ih) in ko sem stopil na zalivko je ta bila še tako mehka, da se kr vdrla pod škornjem. Če bi se tm od gostilne Rojc naprej, ko se začnejo prvi ovinki, pripeljal po predpisih npr.90 in ne bi opazil, da so sveže zalivke, bi se verjetno začel loviti po vozišču al pa bi celo drsel. Seveda bi po murphy-u nasproti pripeljal kamion in voila. Pol bi pa jamral: neprilagojena hitrost, norc, divjak, glej kako se vozi, nevarni nagibi pa bog ve kaj še vse. Dejstvo je da niso označil, ker za avtomobiliste to ne predstavlja nevarnosti, motoriste pa ko je*e.

Popravljeno . Popravil hool
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ne vem če je lih smukec, vendar če potipaš zebro na cesti, boš videl da ni čisto gladka ampak je v bistvu malo hrapava, na račun tega prahu ki se prime na barvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Kej ve kaj je blo danes na relaciji? Razbita yamaha (mislim da r1 ali r6)?

Upam, da je z voznikom vse ok? :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zopet je padel davek tele ceste, na povratku domov smo se zapeljali do Kočevja. Malo naprej od Lašč smo ustavili zaradi zaprte ceste, helikopter je ravno vzletal, je moglo kar resno počit, upam na preživetje motorista, ob cesti sem videl samo slečen kombinezon in čelado, razbitino od motorja in sesut avto obrnjen v smeri Kočevja čisto na robu ceste in to na napačni strani :unsure: nimam pojma kaj se je tam dogajalo ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se čisto nič ne čudim, sem se danes z morja vračal po tej poti in me je blo prov strah pelat, ker so se (zgleda iz mirne peči) nasproti vračali, 70% na ss motorjih in je samo pokalo mimo mene.. ostalih 30% normalnih :worship: Uglavnem samo čakal sem da ker vame pripiči iza kakega ovinka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se prvrič vozil po te cesti. Moram rečt da sem se držal omejitev (torej 90km/h) in mi ni manjkalo čisto nič!

Odlična cesta, ampak se da uživat tud ob omejtvah. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa je bla ta nesreča, ko je pršov helikopter ?? Ker mi ko smo šli okol 12ih iz mirne peči je bla ena bela razsuta r1 ob cesti, sam ni blo nobenga helikopterja, edin če je blo več nesreč dons na tej cesti :trance_33_sleep:

Drugač pa ne vem no, tud jst ga kr konkretno pelm po tej cesti ampak še vedno ni to na limitu in sm vedno na svojem pasu, ker so kr dost odprti ovinki in čist komot držiš linijo... da se pa eni tok razsujejo morjo pa pomoje že kr ornk pretiravat... drugač bom potrku zase, da se ne bo men glih jutr to zgodil, sam saj po mojmu občutku se da kr dost hitr pa varno pelat po tej cesti z malo pameti...

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa ne vem no, tud jst ga kr konkretno pelm po tej cesti ampak še vedno ni to na limitu in sm vedno na svojem pasu, ker so kr dost odprti ovinki in čist komot držiš linijo... da se pa eni tok razsujejo morjo pa pomoje že kr ornk pretiravat... drugač bom potrku zase, da se ne bo men glih jutr to zgodil, sam saj po mojmu občutku se da kr dost hitr pa varno pelat po tej cesti z malo pameti...

So odprti ovinki ja, sm na ene par mestih tud sm zgledajo odprti pa se pol na hit zaprejo, tk d če ne poznaš teh par for se zna hit zgodit d mal offroadaš :xx: , pa vsake tolk se zna najt kak pesek al pa kak šlepar s hlodi k iz hoste za ovinkom pade na cesto, tk d je bolš mal bl s pametjo kt pa mal bl (pre)hitr....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!