Skoči na vsebino

The best of Slovenija: Dvor - Kočevje


Mačica

Priporočene objave

ker se sicer ne bi moral z nikomer pričkat o tem kako se da 160 na 90 priletet.

No, če bi se Suhc pripeljal s 160km/h, kar se po njegovem 'gladko' da, se res ne bi imel s kom pogovarjat.

Meni se zdi, da se na dobršnem delu državnih cest, v Sloveniji, da peljati čez 150km/h. Ali je to pametno in varno pa je že stvar debate. Sam se počasi a vztrajno nagibam h Krusejevem mnenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IQ je hudič ne - še tega ne razumeš kar napišem, zakaj potemtakem vse komentiraš?

razumem razumem..

sam počas boš razumel da lajaš v luno..

kot z unim opozorilom da če bi une tri k so dons divjal dubu..bi se..posral al pa kej..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razumem razumem..

sam počas boš razumel da lajaš v luno..

kot z unim opozorilom da če bi une tri k so dons divjal dubu..bi se..posral al pa kej..

Za une 3 dobr vem da "lajam v luno" al kako že, ta tema o cesti Dvor - Kočevje pa se mi zdi uporabna tudi iz tega stališča, da se kaj takega lahko najde v njej. Če sm naiven še vedno nobenem ne škodi, bolj škodi tole nabijanje postov, saj se potem tisti 3je uporabni posti pač porazgubijo in v vseh temah je tako! Kot sm napisal, če 1 prebere in si zapomni in ga ne žge tam kot ga je pred časom je neki. Raje lajam pa vsaj tu pa tam kaj naredim (ali pač po tvoje nikoli nič) kot pa ne lajam in crknem prazen!

Grem pisat potopis :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za une 3 dobr vem da "lajam v luno" al kako že, ta tema o cesti Dvor - Kočevje pa se mi zdi uporabna tudi iz tega stališča, da se kaj takega lahko najde v njej. Če sm naiven še vedno nobenem ne škodi, bolj škodi tole nabijanje postov, saj se potem tisti 3je uporabni posti pač porazgubijo in v vseh temah je tako! Kot sm napisal, če 1 prebere in si zapomni in ga ne žge tam kot ga je pred časom je neki. Raje lajam pa vsaj tu pa tam kaj naredim (ali pač po tvoje nikoli nič) kot pa ne lajam in crknem prazen!

Grem pisat potopis :friend1:

vtaknu sm se vate sam zato, ker si tko priden in varen in oh in sploh..pol pa pišeš da si prpelu 100-110..

se pravi si pripeljal 130+

sej vemo kako to gre..

napiš: sm kreten, sm prpizdu pa je tam nevarno..pika..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vtaknu sm se vate sam zato, ker si tko priden in varen in oh in sploh..pol pa pišeš da si prpelu 100-110..

se pravi si pripeljal 130+

sej vemo kako to gre..

napiš: sm kreten, sm prpizdu pa je tam nevarno..pika..

Če že želiš resnico o pridnosti - res je da sm vozil ene 110 in ne več, ker je dostikrat tam okoli Cestne baze pesek in nerad potegnem že tam kaj preveč! Dovolj

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E baj d wej..danes sem izvedel, da bojo baje začel Kočevko popravlat :P

heh, ti si pa dobro informiran, jaz nič ne vem o tem. Kje si to slišal in kaj naj bi popravljali?

V tistem ovinku mal naprej od cestne baze je pa ponavadi res pesek ja in je potrebno kar previdno zapeljati vanj.Pa včasih je tudi na tistem levem ovinku, tik preden se začneš vzpenjati proti laščam umazanija na cesti, ko kamijoni vozijo ven drva ipd. Skratka tale cesta je vedno bolj hinavska se mi zdi. Ali pa so se morda vozniki motorjev na njej tako spremenili.

Meni je 1x na teden dovolj, pa še to vedno bolj lagano.

Lp

Johnny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, ti si pa dobro informiran, jaz nič ne vem o tem. Kje si to slišal in kaj naj bi popravljali?

V tistem ovinku mal naprej od cestne baze je pa ponavadi res pesek ja in je potrebno kar previdno zapeljati vanj.Pa včasih je tudi na tistem levem ovinku, tik preden se začneš vzpenjati proti laščam umazanija na cesti, ko kamijoni vozijo ven drva ipd. Skratka tale cesta je vedno bolj hinavska se mi zdi. Ali pa so se morda vozniki motorjev na njej tako spremenili.

Meni je 1x na teden dovolj, pa še to vedno bolj lagano.

Lp

Johnny

pravilno..za stišat maš pa grobnik, panonijo, marof..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, ti si pa dobro informiran, jaz nič ne vem o tem. Kje si to slišal in kaj naj bi popravljali?

Mi je rekel kolega od kolega, ki ima kolega, kateri ima kolega v CP-ju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se peljete v smeri proti dvoru, pred Laščami, so v tleh ze nekaj casa "fuge", ki drsijo za znoreti :S. Drugace, pa vsak po svoji pameti. Drugače pa kar na veliko delih ogromno peska.

Pa srečno!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je rekel kolega od kolega, ki ima kolega, kateri ima kolega v CP-ju :P

Maš pa dobrga kolega od kolega, ki ima kolega od kolega, da ti je vse to povedu :evilgrin: . Sicer je pa res, da je prvi polčas kočevke še nekak, drugi pa je že precej zmahan. Zdej, če kolega od kolega, .... prav ve, potem bo še več poškodovanih na kočevki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JSt mislim, da kolega od kolega, ki ima kolega.....nima pojma :P

Jaz pa vem, da kolega od kolega nima pojma, ker mi je zadnjič en kolega povedu, kaj si misli, da bi se zgodilo, če bi kočevko obnovili :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za une 3 dobr vem da "lajam v luno" al kako že, ta tema o cesti Dvor - Kočevje pa se mi zdi uporabna tudi iz tega stališča, da se kaj takega lahko najde v njej. Če sm naiven še vedno nobenem ne škodi, bolj škodi tole nabijanje postov, saj se potem tisti 3je uporabni posti pač porazgubijo in v vseh temah je tako! Kot sm napisal, če 1 prebere in si zapomni in ga ne žge tam kot ga je pred časom je neki. Raje lajam pa vsaj tu pa tam kaj naredim (ali pač po tvoje nikoli nič) kot pa ne lajam in crknem prazen!

Grem pisat potopis :friend1:

Suhi, ne vem, koliko si "priden" ali "poreden", ne vem, s kolikšno hitrostjo se sicer voziš po cestah, v bistvu niti ni toliko pomembno. Odzivi na forumu so vedno različni, kot smo si med seboj različni ljudje. Zase vem, da me takšna opozorila sploh ne motijo, kar me ne zanima, pač ne preberem; raje pa berem 2x, 3x ali večkrat in mi to mogoče kdaj pomaga, kot pa da sploh ne bi vedela, kje prežijo najbolj zoprne nevarnosti. Zato mi je tvoje opozorilo kar pomembno.

Verjetno se bomo še letos vozili po tej cesti, pa je dobro, da vsaj vemo, kje so tiste največje pasti.

Hvala, da si se potrudil in z vsemi delil to nič kaj prijetno izkušnjo.

Res pa je, kot pravi biker77, da je omejitev 90 km/h, vendar nisem čisto prepričana, da bi ti hitrost 10 ali 15 km/h manj v takšni situaciji bistveno pomagala ... kdo ve. Na srečo ti ni bilo treba tega v praksi ugotoviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dol mi visi za te bedarije od 77ke. Men je pomembno da sm povedal, da morda komu ne bo treba te lekcije na podoben ali še slabši način doživet. To je pa to. Če si je en zapomnu kje ahtat je narejeno!

ajd

Lekcija je prastara - če ne vidiš, kaj je za ovinkom, vozi, kot da je za ovinkom šlepar/traktor/SymRu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bremzam pred vsakim križiščem, pa tudi če sem na prednostni cesti, ker mi je že preveč jolbetov iz stranske ceste potegnilo na cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+1

Predvsem lani in letos, sem že skoraj paranoičen postal pri vseh odcepih in križiščih, kjer lahko kdo pripelje.. Me je pa to rešilo že 2x, ker eni res nič ne gledajo, kar pripeljejo :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem lani in letos, sem že skoraj paranoičen postal pri vseh odcepih in križiščih, kjer lahko kdo pripelje...

Ne, motiš se.

Sedaj si se komaj približal tistemu predvidevanju, ki bi ga moral prakticirati vsak motorist.

Kljub paranoji, te bo še kak nasproti vozeči presenetil z nenadnim zavojem v levo pred tebe brez žmigavca ali kake druge indikacije spremembe smeri, kakšen se bo našel, ki bo skočil prehitevat iz kolone in podobno.

To ni paranoja, to je minimum potreben za preživetje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, motiš se.

Sedaj si se komaj približal tistemu predvidevanju, ki bi ga moral prakticirati vsak motorist.

Kljub paranoji, te bo še kak nasproti vozeči presenetil z nenadnim zavojem v levo pred tebe brez žmigavca ali kake druge indikacije spremembe smeri, kakšen se bo našel, ki bo skočil prehitevat iz kolone in podobno.

To ni paranoja, to je minimum potreben za preživetje ...

Se podpišem pod ta post. :worship:

Jure, paranoja + motor ne gresta skupaj. Trezna presoja in predvidevanje pa zagotovo.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se razume, hotel sem samo v prispodobi povedat, kako očitno sem postal previden zaradi negativnih izkušenj z nekaterimi ostalimi vozniki. Saj sem napisal skoraj paranoičen :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
slaba cesta je

se mi zdi da bližje kot greš kočevju ali dvoru slabša je, vmes je pa kar ok, sploh določeni odseki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jo včeraj sprobal

Hjah... če se pelješ normalno(beri po omejitvah), je čisto običajna cesta :trance_33_sleep:

Bi moral res tiščat, da bi bilo kaj posebnega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slaba cesta je :closedeyes:

pohvalil si jo..še slabša je!!!

sej potek ceste je okej, sam asfalt pa čista katastrofa..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvalil si jo..še slabša je!!!

sej potek ceste je okej, sam asfalt pa čista katastrofa..

Odlična cesta za KTM-a :evilgrin: . Moja :wub: je včeraj sicer nekaj brundala za mano O:-) o "nekem starem butlu"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična cesta za KTM-a :evilgrin: . Moja :wub: je včeraj sicer nekaj brundala za mano O:-) o "nekem starem butlu"....

ma sm bil z dorsoduro..ne hvala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!