Skoči na vsebino

The best of Slovenija: Dvor - Kočevje


Mačica

Priporočene objave

Ker si pri Maksiju lahko počneš vse... namesto 100, 150% :unsure: <_< ... moj prijatelj bi rekel: NICE ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nkol jih nisem odpeljala tako hitro kot zadnjič s Teyo. Pa je rekla, da jo je bilo strah.

Mačica, jaz bi se pa mal zamislil nad tem ;) :P

Jap Mačico bi lahko preimenovali v:"Jojoubu dokuen kamikaze gyosha" :P :blink: :P :D B) :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka.................POČAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

Ti že veš zakaj sem to napisu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdej mi je pa ze bolj jasno zakaj smo prestavile Babji FS. :o

E, Macko moja... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro pa kaj vam je??? :blink: :blink: :huh: :o

Kot da sem cruising misile. E ljubčki moji dragi. Če drugega ne, mi moj motor tega ne dopušča.

Moj edini problem je to, da sem vozila enako hitro tako po odprti cesti kot skozi naselja (ali pa vsaj podobno). Priznam, da se trudim in poskušam vozit skozi naselja maksimalno 60kmh.

Tele obtožbe tukaj temeljijo na zastarelih podatkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele obtožbe tukaj temeljijo na zastarelih podatkih.

Tako zastarela pa spet nisi. :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro pa kaj vam je??? :blink: :blink: :huh: :o

Kot da sem cruising misile. E ljubčki moji dragi. Če drugega ne, mi moj motor tega ne dopušča.

Moj edini problem je to, da sem vozila enako hitro tako po odprti cesti kot skozi naselja (ali pa vsaj podobno). Priznam, da se trudim in poskušam vozit skozi naselja maksimalno 60kmh.

Tele obtožbe tukaj temeljijo na zastarelih podatkih.

Mijauuuuuuuuuuuuuuu :lol: :lol: :lol: :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele obtožbe tukaj temeljijo na zastarelih podatkih.

Kar je NICE! (upamdaresdržikarsinapisala :blink: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele obtožbe tukaj temeljijo na zastarelih podatkih.

Kar je NICE! (upamdaresdržikarsinapisala :blink: )

A se strinjamo v eni trditvi?????????

TO JE OD MAČKE NAJLJUBŠA!!!!!!!!!!!! B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CESTA NI DIRKALIŠČE. kočevko pa kar dobr poznam in tako bom rekel da so hitrosti vse do 230 km/h neveš pa kaj te čaka za ovinkom.LASTNA IZKUŠNJA. na vse mogoče sem že naletel edino na medveda še ne. ZATO VEDITE DA ZA HITRO VOŽNJO POJDITE RAJE NA PISTO IN SI DAJTE DUŠKA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
CESTA NI DIRKALIŠČE. kočevko pa kar dobr poznam in tako bom rekel da so hitrosti vse do 230 km/h neveš pa kaj te čaka za ovinkom.LASTNA IZKUŠNJA. na vse mogoče sem že naletel edino na medveda še ne. ZATO VEDITE DA ZA HITRO VOŽNJO POJDITE RAJE NA PISTO IN SI DAJTE DUŠKA.

ti lahko divjaš do 230km/h mi moramo pa na pisto svojih 140km/h vozit ... dvojna merila ... shame on you :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CESTA NI DIRKALIŠČE. kočevko pa kar dobr poznam in tako bom rekel da so hitrosti vse do 230 km/h neveš pa kaj te čaka za ovinkom.LASTNA IZKUŠNJA. na vse mogoče sem že naletel edino na medveda še ne. ZATO VEDITE DA ZA HITRO VOŽNJO POJDITE RAJE NA PISTO IN SI DAJTE DUŠKA.

ti lahko divjaš do 230km/h mi moramo pa na pisto svojih 140km/h vozit ... dvojna merila ... shame on you :P B)

:P Če sploh bomo dočakal kakšno pisto v SLO :angry: ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi na tem k..čevem ovinku enga znaka nabil??????

Sem se včeri pelu, prebral sem ta topic, pa vseen prehitr ovink nasprot prišu :blink:

na srečo brez posledic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi na tem k..čevem ovinku enga znaka nabil??????

Sem se včeri pelu, prebral sem ta topic, pa vseen prehitr ovink nasprot prišu  :blink:

na srečo brez posledic...

Dragi moj ... dva znaka sta ... omejitev 40km/h in trikotnik s klicajem ... a hočeš, da ti še napišejo "motorist pozor, ovinek se proti koncu ful zapre", ki ga boš pravtako spregledal ... ;) :D :D

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!

Na desni strani ceste iz smeri Kočevaja proti Dvoru je med naseljema Stari Log in Smuka po celotni dolžni na cesti masten madež širok od 10 do 50 cm (po vsej vrjetnosti razlita nafta).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!

Na desni strani ceste iz smeri Kočevaja proti Dvoru je med naseljema Stari Log in Smuka po celotni dolžni na cesti masten madež širok od 10 do 50 cm (po vsej vrjetnosti razlita nafta).

:ph34r: Toi bi zanlo bit zanimivo za kaksen "powerslide" B) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Danes z urqllom sprobala tele ovinke, s pomočjo domačina ki nama je utiral pot na GS-u. Super zadeva. Če je dotični z motosveta si zaluši pir :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!