Skoči na vsebino

The best of Slovenija: Dvor - Kočevje


Mačica

Priporočene objave

V naselju Lašče (to je tam k je gostilna Rojc - pečeni odojki & staff) je iz smeri Kočevja proti Dvoru postavljena tabla, na njej narisani policijski avto in zraven njega policaj ki meri z laserskim merilnikom. :kva2:

Prvič videl kaj takega v SLO.

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaviranje v sili :kva2: ... da ne bomo sam na maxijevih delavnicah vadili :ninja: ... pa še gratis test max. srčnega utripa :rolleyes:

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca, prisežem, da sem ravno hotel popustiti :eek: jeb***i me že ma. Zbremzam, pogledam, še vedno 60, no :OK: , ob dovoljenje ne bom.

Potem pa olajšanje :blush: .

Odločim se, da se malo ohladim, spijem kapučino. Ko pridem k mizam, se mi domorodci smejijo :photo: , ko jim v smehu povem, da sem tam pustil pol gume in da mi bodo morali dati za novo, se že valjajo od smeha. Pozneje v pogovoru so mi povedali, da so sami "prileteli" minuto pred mano in, da so se takoj odločili, da prihranek od kazni zapravijo za odojka.

Konec dober, vse dobro. :yea1:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca, prisežem, da sem ravno hotel popustiti :eek:  jeb***i me že ma. Zbremzam, pogledam, še vedno 60, no  :OK: , ob dovoljenje ne bom.

Potem pa olajšanje :blush: .

Odločim se, da se malo ohladim, spijem kapučino. Ko pridem k mizam, se mi domorodci smejijo :photo: , ko jim v smehu povem, da sem tam pustil pol gume in da mi bodo morali dati za novo, se že valjajo od smeha. Pozneje v pogovoru so mi povedali, da so sami "prileteli" minuto pred mano in, da so se takoj odločili, da prihranek od kazni zapravijo za odojka.

Konec dober, vse dobro. :yea1:

LP Cvetoo.

Tut mi smo pustil gume tam :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm v petek tega vašga "štrumfa" še nisem videl na omenjeni lokaciji. Si ga pa tudi ne želim,niti naslikanega niti pravega....bi bil prevelik šok za moje srce :grim

Mislim,sploh se ne zavedajo, kako nas ustrašijo,ko jih zagledamo....zna bit to nevarno,gledano iz zdravstvenega stališča :lol1:

Je pa tisti vikend,ko so mel K.Medvedi zbor, en policaj stal ob eni od serpetin in ko nas je zagledal,si je nekaj zapisal. Menda je štel motoriste :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne je bil policaj na malici tako da ga žal nisem videl  :P

Očitno je dobil novo lokacijo

al pa mu je kdo odojka častil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na omenjeni relaciji ogrooooomno motoristov :) ;)

Kar se pa tiče kartonastega policaja sem ga pa videl v petek, vendar me ni preveč zmotil, ker sem že navajen tega kartonastega sranja, pa tudi brzina ni bila ne vem koliko čez omejitev ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo majčken nasvet. Naslednjič ko vidite policaja na istem mestu, ne bo več kartonast ampak the real one. To je sedaj njihova tehnika, ki učinkuje. Na dvoru in Soteski je ne vem koliko voznikov padlo v tako past, ker so mislili "ah se je spet tisti karton tam nastavljen".... :ninja:

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo majčken nasvet. Naslednjič ko vidite policaja na istem mestu, ne bo več kartonast ampak the real one. To je sedaj njihova tehnika, ki učinkuje. Na dvoru in Soteski je ne vem koliko voznikov padlo v tako past, ker so mislili "ah se je spet tisti karton tam nastavljen".... :ninja:

Ja, v Mirni Peči pred gasilnim domom je bilo enako... kartonast, nato "ta pravi" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..dokler ostane samo pri zaviranju in potem olajšanju je še vse o.k., tko k je blo rečen,...enkrat bo pa ta karton oživel in dvignil liziko,.... sam da ga ne bo pol pa kdo povozu, k se nau mogu ustavt :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...drugač je pa tut ena mojih najboljših cest :OK: edin par ovinkov je strupeno zaprtih tak da se splača upoštevati znak "omejitev 40" :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor sem videl zadeva ni kartonasta...celo slikal sem ampak se je slika nekje zgubila :?

gre za kovinsko konstrukcijo....jo je malo težje prenašat... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem pa glih dobr premislil (sem se odlocil, da bom le ustavil), ko sem videl da je stvar fejk. Sam srce je pa vseen v hlace skocu, k sem imel kar nekaj cez 100.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Kdo vse se je danes vozil po tej cesti? Spomnem se crno-sive cbr 600 letnik99 in nazaj, rdece r6 tut stare, gsx nov,... in ena grupa motoristov na serpentini...Fajn da nas je tolk:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

:unsure: A letos se pa še nihče ni vozil po tej cesti ? :unsure: Jast sem bil tam že 7x + . Asfalt drži kot na Grobniku in všeč so mi tisti dolgi pregledni ovinki ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta kot vedno odlična...letos sicer samo 1x čez

"MIRKAJ" v soboto dva radarja Multanova in dva vozila z provido na cesti Dvor - Kočevje.Policaji imajo posebno naročeno patrulirati na tej cesti zaradi nedavne nesreče s smrtnim izidom. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreča s smrtnim izidom? To pa prvič slišim :hmm: kdaj pa je to blo, pa kje?

Ponavad me je tam bolj strah, da me nebi kter nasadu z 150++km/h, ker js se več kot 100 tam redkokje pelem

Taka naselja ko so na tej cesti je treba kr pazit ja...si vajen, da se bolj hiter skos peleš, pol je pa tistih 100 metrov vasi, se marskater kar spozabi oz. ne upošteva, da je to ravno tako naselje :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!