Skoči na vsebino

The best of Slovenija: Dvor - Kočevje


Mačica

Priporočene objave

Nesreča s smrtnim izidom? To pa prvič slišim :hmm: kdaj pa je to blo, pa kje?

Ponavad me je tam bolj strah, da me nebi kter nasadu z 150++km/h, ker js se več kot 100 tam redkokje pelem

Taka naselja ko so na tej cesti je treba kr pazit ja...si vajen, da se bolj hiter skos peleš, pol je pa tistih 100 metrov vasi, se marskater kar spozabi oz. ne upošteva, da je to ravno tako naselje :krneki:

Ca 14 dni nazaj se je blizu Smuke ponesrečil motorist doma iz Brežic zaposlen na KC v Lj kot nevrokirurg,več preberi na objavah o nesrečah OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta cesta mi je ena najboljših! Asfalt zagrabi, ovinki so pa pogosto zelo ostri.

Ko pa pridem v Dvor se ustavim pri sorodnikih, kjer se najem in odpočijem :D

Ena najboljših relacij!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreča s smrtnim izidom? To pa prvič slišim :hmm: kdaj pa je to blo, pa kje?

Ponavad me je tam bolj strah, da me nebi kter nasadu z 150++km/h, ker js se več kot 100 tam redkokje pelem

Taka naselja ko so na tej cesti je treba kr pazit ja...si vajen, da se bolj hiter skos peleš, pol je pa tistih 100 metrov vasi, se marskater kar spozabi oz. ne upošteva, da je to ravno tako naselje :krneki:

Zgodilo se je malo pred mano ...

Nesreča s smrtnim izidom? To pa prvič slišim :hmm: kdaj pa je to blo, pa kje?

Ponavad me je tam bolj strah, da me nebi kter nasadu z 150++km/h, ker js se več kot 100 tam redkokje pelem

Taka naselja ko so na tej cesti je treba kr pazit ja...si vajen, da se bolj hiter skos peleš, pol je pa tistih 100 metrov vasi, se marskater kar spozabi oz. ne upošteva, da je to ravno tako naselje :krneki:

Zgodilo se je malo pred mano ...

post-5346-1181538138_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta cesta mi je ena najboljših! Asfalt zagrabi, ovinki so pa pogosto zelo ostri.

Ko pa pridem v Dvor se ustavim pri sorodnikih, kjer se najem in odpočijem :D

Ena najboljših relacij!

od kod pa si, da v te konce hodiš? bi se lahko dobil za kakšno furco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno da končaš na tak način svojo turco.

eh, vsaj umreš med početjem nečesa, kar rad počneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je blo to slikan?

En bučman je prilepil nekaj, kar bi bilo zaradi pietete bolje da ne bi. In sedaj se bo tu spet na veliko pametovalo sožalovalo, ohalo in ahalo. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kod pa si, da v te konce hodiš? bi se lahko dobil za kakšno furco

Sej se v glavnem skos po dolenjskih koncih vozim. Sem pa iz Pijave Gorice (druga vas za Škofljico če greš proti kočevju). Za kako furco pa ni problema ampak raj že zdej povem da vozm 125 4T, tko da bi me mogl mal čakat v kake klance :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

don't mind that

vozim namreč yamaho ybr 125cc 4T :whistle:

dodaj me na msn, ali pa se kaj slišimo na forumu, predvsem med 125-kami, pa se bomo lahko zmenli za kakšno furco...men je predvsem zanimiva nm-kočevje-črnomelj-nm...

zdej grem itak spat, tako da...ob priliki se slišmo ne .)

malo :topic: :whistle:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En bučman je prilepil nekaj, kar bi bilo zaradi pietete bolje da ne bi. In sedaj se bo tu spet na veliko pametovalo sožalovalo, ohalo in ahalo. :doze:

Da si nebi ti z "bučmanom " kaj naredu ... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa so tisti, ki se gredo velike fotoreporterje za rumeni tisk, da folk bulji v nekaj kar jih ne briga. Če ne moreš pomagati pri takih stvareh, se odpelji naprej, da ne boš še napoto delal!

Samo ne, tisto pomanjkanje vznemirjanja iz vsakodnevnega dolgočasnega vegetiranja je treba kompenzirati na nečem dobrodošlo vznemirjajočim, pa čeprav potem širjenje te slike povzroča boleče občutke svojcev preminulega.

Kako naj ti drugače rečem? Razsodno razmišljajoči sigurno ne! :glare:

Z glavo bi tresnil ob zid, preden si sliko napopal, ne pa sedaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim so v določenih, očitno rizičnih ovinkih na tej relciji nadgradili varnostne ograje s polnim kovinskim spodnjim delom tako da so stebrički pokriti...

Respect :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa so tisti, ki se gredo velike fotoreporterje za rumeni tisk, da folk bulji v nekaj kar jih ne briga. Če ne moreš pomagati pri takih stvareh, se odpelji naprej, da ne boš še napoto delal!

Samo ne, tisto pomanjkanje vznemirjanja iz vsakodnevnega dolgočasnega vegetiranja je treba kompenzirati na nečem dobrodošlo vznemirjajočim, pa čeprav potem širjenje te slike povzroča boleče občutke svojcev preminulega.

Kako naj ti drugače rečem? Razsodno razmišljajoči sigurno ne! :glare:

Z glavo bi tresnil ob zid, preden si sliko napopal, ne pa sedaj!

:worship:

Voluharsko in precej nizko se mi zdi slikanje takih stvari, kot že rečeno, če ne moreš pomagat, odpelji naprej, ne bulji, še manj pa slike limaj po javnih forumih, kjer se potem nad tujo nesrečo naslajajo še drugi voluharji :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ko smo v ponedeljek hodili z Grobnika smo se peljali na tej relaciji-cesti (jaz sicer prvič...) in morm rečt da je res FANTASTIČNA!!! :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Danes sem biu prvič na tej cesti in morem rečt, da je res dobra za pelat :blush: , samo moj motor je prepočasen za te dolge ovinke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa so tisti, ki se gredo velike fotoreporterje za rumeni tisk, da folk bulji v nekaj kar jih ne briga. Če ne moreš pomagati pri takih stvareh, se odpelji naprej, da ne boš še napoto delal!

Samo ne, tisto pomanjkanje vznemirjanja iz vsakodnevnega dolgočasnega vegetiranja je treba kompenzirati na nečem dobrodošlo vznemirjajočim, pa čeprav potem širjenje te slike povzroča boleče občutke svojcev preminulega.

Kako naj ti drugače rečem? Razsodno razmišljajoči sigurno ne! :glare:

Z glavo bi tresnil ob zid, preden si sliko napopal, ne pa sedaj!

Če misliš , da lahko žališ vse povprek , si se malo zmotil ! Z glavo ob zid bi moral ti ,preden si začel s svojimi ... Po bitki je fino bit pameten , a ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!