Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• ukica
      Ja gospod predsenik resno tece mimo moje bajte.. pa zraven se varnostnik ki ne uposteva 2m razdalje   Sej pravim.. banana drzava. Moramo biti v karanteni/izolaciji, trgovine bodo pa kmalu odprte 24/7. Glupost.  Namesto da bi pojacali dostavo na dom, ter osebne prevzeme.. idiotizem. Danes sem sel po cca 14 dneh v trgovino.. najprej mi je varnostnik skoraj skocil za vrat ker moj sal ni bil cez nos. Sokantno.  No naslednjic grem v moto opremi, s celado na glavi. To je bolano, da drzava zahteva/prepove hojo v javne zaprte prostore brez rokavic in maske, hkrati pa ne zrihtajo vsaj enega kompleta na drzavljana je pa smesno. 
    • Andrej P
      U čem je problem? Ker je šel na vikend? Je umrl zaradi tega? Al ker je kršil neustavno odredbo? Al se bo kdo raje vprašal če je bil s kom v stiku. Če je šel na vkend, še ne pomeni, da je bil. Sej je tam tut lahk izoliran.
    • notranc
    • jspati
      Mogoce kdo ve kje bi lahko kupil piaggio ciao ta do 300 e   Lp
    • Tex
      Če že letos nisem uspel vtisnit, bom pa pripopal tiste izpred točno 13 let..  Pazite nase! 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!