Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• franc
      Jaz sem antikorozin kupil v Mavrici cca 2 leti nazaj (vidim pa, da ga ni več v ponudbi na internetu, nekaj so mi razlagali, da je nekdo kupil Mavrico in prodajajo "njegove proizvode" ) . Možno tudi, da ni do okolja dovolj "prijazen" . Za peskanje je potrebno narediti "komoro" , samo če si v komori rabiš skafander, če si zunaj pa nimaš dosega in je samo za majhne dele. Sem si priskrbel vse potrebno, samo se mi potem ni dalo delati komore, tako da zaenkrat ta "projekt" stoji. lp
    • Kugelschreiber
      Kaj rabis in cesa ne, je ful povezano s casom ki ga prezivljas v avtu. Pred 20 leti “nismo rabli” klime. Ene zadeve ti lajsajo lajf.  Samodejne luci, radarski tempomati, avtomatiki...druge ala stabilizacija in ustavljanje v sili.....bols de ne ves kako delajo. Jih je pa super met.    pri avtih so stromariji ze uporabni, in v dolocenih primerih celo smiselni. E Motorji niso se na tej stopnji. 
    • MiNa
      ...v bistvu rabiš avto (vozilo), da prideš lažje (hitreje) od točke A do točke B. Dodatna oprema je pač zato, da ga v hudi konkurenci proizvajalec lažje proda... Dokler se bodo nekateri vozili v 2-3 tone tezkih SUV-jih v službo celo samo v mestih, pozabimo na "varčevanje" in ohranjanje našega modrega planeta. Ja v 5 sekundah mora obvezno do 100...
    • vandrovec
      Električno?
    • mladench
      Nove žogiceeee in rog za glodat wuhuuuu
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!