Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• skalar36
      @DAMI34 kolikokrat izklopis pomagla na ktm- u pa odpiraš poln gas!? Tok konjov kot uporabljaš pri svoji voznji ma zig verso vec. Jest te zastopm, fajn je met tis "mal vec". Da jih ma pa versys premal pa ne prebavim.
    • SF
      In to v himalajskem slogu, ker to pri tej višini vključuje vsaj 4 tabore. Kaj pa, če bi ti šel z njim, ker se fant zelo slabo znajde s kompasom in karto? Hehehe
    • DAMI34
      kdo je rekel, da koga v kaj prepričujem? Meni je premalo konjev, pa pretežak mi je, pa ADV je...verjamem da tudi SX ni vsem všeč niti drža niti karkolidrugega..   Ampak za nakup te mora nekaj prepričati oziroma kako se kupujejo mopedi:   -da ti sede u uč, ko kaka bejba da si prec slinast -da ma prave mere in primerno držo, ki ti paše -da ma druge atribute (oprema, teža, itd itd) da--še vedno pišem o motorju. In potem najdeš 3 recimo SUV motorje oziroma ADV. Vsi trije so ti všeč. In potem gledaš ceno, pa opremo, pa mogoče tudi konje, porabo, št valjev itd..vse to vpliva na to a boš ali ne boš kupil. Eni gledajo celo samo na blagovno znamko in bo kupili samo to in ničesar drugega, ker so prepričani, da obstaja samo ta znamka in jo bodo kovali v zvezde in oboževali (pa naj bo to kawa, Honda al pa BMW) Tako se mopedi kupujejo..žal.  pazi tvojih 100 ma odstranjeno ekologijo (in se že pelje sprejemljivo), ker ko sem ga peljal kot original stanje je bil bolj kot ne "srednja žalost"  ampak to velja samo za mene, mogoče nekomu čisto zadostuje. pa sej lahko kaj o mopedu napišeš, al pa fantaziraš. Ravno o Snečiju ni treba...fantazirat.
    • Dr_Jakob
      Peš? Joj k bi ti vedel kolikokrat sem tole traso prehodil peš.. od tega, da sm 2016 une tri Oplotničane vsaj 30x vsakega posebej dvigal, pa še ingliše, pa joj, ne sprašuj. PEš, ja... bleh.
    • DinDiin
      Men je tud 100 konjev dost, za dva pa kufre bi pa raj 150, da pac bl leti. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!