Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. Majesty

Majesty

2. rot

rot

3. Fritz

Fritz

4. gandi

gandi

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• MARE 65
      Ja samo to bo verjetno bolj v smislu odpiranja tudi gradbenih trgovin, mehaničnih delavnic, vulkanizerjev, kar je po moje pametno in normalno z ukrepi, ki jih že poznamo.  
    • Darko3g
      Malo več takšnih prispevkov: https://www.primorske.si/zanimivosti/bavarski-kruzer-nove-dobe
    • ftp
      Kar z imeni in dejanji na dan, da ne izpade kot po navadi "vse so krivi komunisti" a nihče ne ve zakaj oz. ker je Janez rekel, kot je nedavno z mediji. Me malo spominja na vic iz jugo. časov V JLA vodnik sprašuje vojsko če krokodil leti. Vpraša prvega "ali leti" pa odgovori "ne leti" vpraša drugega "ali leti" pa odgovori "ne leti" vpraša tretjega "ali leti" pa mu dogovori "ja leti" pa kdo ti je to rekel, ga vraša. Pa mu odgovori "Tovariš kapetan je rekel" potem pa ja, ja, leti, samo zelo nizko
    • Igi Pop
    • MARE 65
      KRATKO POROČILO ČEZ VIKEND:    PROMETNE NESREČE =  0 (nič)    ROPI  =  0 (nič)    ZAKONSKE TEŽAVE  = 12.587 PITA MUJO SULJO: SULJO, ŠTA JE BOLJE? AJFON ILI AJPOD??! KAŽE SULJO: MENI JE AJVAR ZAKON!!
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!