Skoči na vsebino

Forumsko # VI


Priporočene objave

Kje: Jadranska obala opremljena z blatom (Nin pri Zadru, ali ce je to predalec, Spoon ve za taksno obalo pri Vrsarju)

Kdaj: Konec septembra ali zacetek oktobra (odvisno od vremena)

Zakaj: Zaradi dvobojev v blatu, ker zna bit dol se toplo, ker se hocemo enkrat tud mal okrog vozt, ...

Kdo: vse forumasice in forumasi vkljucno s svojimi gosti, ki imajo radi prijetno druzbo se radi zabavajo in bla, bla, bla, vse naj

S kom ali s čim: prosm, a s cim Z motorjem, ce je le mozno, Pervy bo pa s testnim avtom otroke pelu

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr,me je danes bandit otozno gledal,ko sem preisel domov.bo treba spet na "paso" z njim.in po moznosti se pred snegom.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gremo,

samo menda ne ravno do Zadra.

Brrrm

Samo zate bomo organizirali konvoj spremljevalnih vozil, trije motorji spredaj, da ti rezejo zrak in vsaj eden zadaj, da ti sciti hrbet. Postanki za pocitek na vsakih 50 km, oskrba pijac, da ne bos dehidriral do tja, hrano, da ne pades v svohost in ce bos glih sitn, se morda javi se forumasica, da ti bo masirala razboleno rit

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Zadra je natanko 287 km, in kot trdi expedia.com za to potrebujes 4h 37 min! Iz Celja je 382 km in 5h 37 min, iz Maribora 386 km in 5h 26 min, ce das opcijo najkrajse poti je od Celja do Zadra samo se 189 km, vozis pa 9h in pol

Dokaz, da racunalniska tehnologija nima pojma o realnosti

Realno iz izkusenj - iz Lj. do Paklenice 300 km, do Zadra pa se 44 km. Zelo pocasne voznje cca 5 - 6h. Mislm, da za en dan ni sile!!

Se vedno ostaja opcija pri Vrsarju, katero je na forumskem omenil spoon, samo potem odpade Pakla, ki pa jo ze kar malo pogresam

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je vseeno ampak jaz grem 80% z motorjem. z avtom grem samo ce ful ne bom imel denarja in ce se gre za dalj casa + plezanje (pakla). otrok pa nebi ravno vozil ker mam slabe zivce (no razen kakih zelo lepo vzgojenih - a taki sploh so????). drugace pa je avto res ZADNJA varianta, sploh glede na vreme ki se nam obeta - tudi moja ljubica hoce se nakaj kilometrov letos imet.

drugace pa glede na razlicne motorje in stile voznje mislim da je do pakle kar kako uro vec kot 5 h. za 5 h rabis kar visoko hitrost in kratke pavze in glede na to da zna bit mrzlo racunam vec pavz.

ena varianta bi bila zbor sun ridersov na hvaru ob koncu septembra. baje je vedno toplo pa ful dobra caga. en tak daljsi vikend bi pasal. malo lenarimo se v blatu tepemo in uzivamo zadnje dni sezone.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi s tem bi se strinjal.predlagam,da vsi na hitro pregledajo koledarje in se zmenimo za sun riders-e.ali vsaj za tisti vikend.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini problem je da ne vem kdaj je srecanje tocno torej ICE zvohaj tocni datum. bi pa blo fajn ce bi se dobili za 2-3 dni. lahko vsaj v miru vso pijaco spijemo ki si jo forumasi med samo dolgujemo in obljubljamo

PS: solo rideri pa morajo tako 10 dni ostat toliko rund so si ze oblubli!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

400 in več km v enem dnevu sem že prevozil in topogledno težav ni.

Torej bom moral samo še Lady prepričati, kako nujno je, da me 3 dni ne bo doma.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 21. do 23. mam jaz spet bike trophy iz Lj. do Črne na K. Pa se climberka gre na Triglav!! Samo se forumsko manjka in bo vikend mucho pester

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moj Climberetti,

sedaj pa postajaš ti kritični člen naveze.

Ta konec tedna, če bo sreča, ga dolomitnete,

naslednji konec tedna se potiš na biciklinu,

potem ostaneta še zadnji konec tedna v septembru

in prvi konec tedna v oktobru.

Streljaj datume.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

21. do 23. september, to je OK zame.

Brrrm

meni tudi pase, verjetno bom sel v vsakem primeru (ce bo FS ali ne).

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se mislite peljat dol, imate možnost v Vodicah prespat v poceni kampu za motoriste... Jaz sem plačal avgusta 120 kun za 3 nočitve 1 šotor, dva človeka(pijanca), dva motorja. Je na parceli sredi mesta ima čiste sanitarije, kuhinjo, in kar je najvažnejše najbolj smešno ponudbo piva! Kdor pije vrže dnar na mizo, potem se gre pa s šajtrgo 50m stran v trgovino po gajbico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri prvem uhodu s Šibeniške strani (pri pumpi) zavijemo levo v mesto. Mimo Yamaha servisa peljemo po klancu navzdol še kakih 100 metrov, ko na fasadi na desni (na koncu klanca) vidimo tablo AVTO MOTO KAMP. Saj res! Yamaha servis je neuporaben, nimajo niti osnovnih stvari na zalogi, kot so: olja, maziva za verigo... Tel. številka sledi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...to je prav prijetna varianta. Ampak mislim da bom eden redkih, ki bo sel tja z avtom, ker me ze posteno revma najeda okrog okoncin, tako da bo treba tudi ze kaj kmalu za dodatno gretje poskrbet pa kak poseben "radiatorcek" v sotor sprejet..:) Drugace pa bi bil konec septembra kar ugoden.

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da razcistimo: kdo je vse za,da se gre nekam za en vikend na morje? predloga dosedaj sta paklenica/zadar in vrsar.se kaksen predlog za kaj drugega?

termin bi bil vikend 21.-23.09.2001.se kaksen drug termin na tapeti?

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!