Skoči na vsebino

Forumsko # VI


Priporočene objave

Dragi forumaši in forumašice!!

Danes zjutraj sem poslušala poročila in izvedela slabo novico!!

Namreč pri vrememnu so povedali, da se bo vreme poslabšalo v petek. Za soboto sicer niso nič rekli, se zna pa zgoditi, da bo cel vikend slab.

Upajmo seveda da ne, ampak samo tako, v informacijo!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dragi forumaši in forumašice!!

Danes zjutraj sem poslušala poročila in izvedela slabo novico!!

Namreč pri vrememnu so povedali, da se bo vreme poslabšalo v petek. Za soboto sicer niso nič rekli, se zna pa zgoditi, da bo cel vikend slab.

Upajmo seveda da ne, ampak samo tako, v informacijo!!

kisses

Pupa

Kar je res je res, tud mene je moja Lojzika že navsezgodaj opozorila na to kruto dejstvo! Torej, ali FS6, ali vožnja? (seveda samo v primeru dežja) Če bo dež, ali FS6 ostane, ali počakamo na naslednji lepši trenutek, in ga združimo z eno furco?

Uredil - lojzi on 02/10/2001 09:04:31

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En majhen FSjček bi lahko kljub dežju opravili.

Samo potem ni potrebe po Bledu in po 12:00 uri.

Ampak, o tem, predlagam, v četrtek, ko bodo vremenske napovedi že bolj določne.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Se strinjam z Brrrr-mom. Do četrtka pa sprejemamo stave !

Lojzi ma vas rad

Glede na to, da bo sedaj par dni lepo vreme , bo ziher deževalo za vikend, shit vglavnem..

Jaz sem ravno razmišljal ali bom šel v hribe ali na Bled, ampak vse to je povezano z znosnim vremenom (beri brez dežja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ,a vi kar klicete dez, ko vsi tako crnogledo napavedujete vrem.

Dajte malo bolj svetlo , Soncno gledati pa bo tudi sonce

posijalo v soboto. Ce se pa slucajno ne marate vozit z motorjem

,.....na to ve pa odgovor vsak sam, pa naj bo tiho in naj ne klice dezja.V SOBOTO VREME BOOOOOO !!!!

LP Climberka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kakor sem vam včeraj "pokvarila" dan zaradi moje napovedi, vam ga bom danes "polepšala"!!

In sicer za petek je res napovedano slabo vreme, ampak za v soboto pa je trenutno napovedano sončno vreme!! hura!!

Je to bolje prebrati na vse zgodaj zjutraj???

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa sončno ni napovedano, je pa napovedano SUHO in z nekimi normalnimi temperaturami tudi za naše žensko občestvo, tko, da izgovorov NI. V soboto torej vsi na FS6 ! Pa po dveh (lahko tud po 1) kolesih!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ne!

Sem sicer mislila iti, ampak nočem stalno Gregsa obremenjevati za prevoz, drug se pa ni javil. Z avtom je pa bolje da ne grem, kot pa da bi trpela!!

Mah saj se bom z nekaterimi dobila v Brdih, z drugimi bomo pa že....

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, se bo pa že en najdu, da bo dau Pupo na štango (ups, sej nimam več bicikla). Jest bi se javu, ampak je moja prva žena izrazla željo, da gre z mano, tko da, u troje je sicer lepš, ampak ....

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V duhu bom z vami, mater, ko bi lahko bil tud fizicno...

Aja, da NE BOSTE POZABILI FOTKAT SE, jasno??? Lucky, upam, da ti tud gres na Bled in da bos imel svojo digitalko s sabo...

Pa da mi potem posljes in da dam gor kako lepo ste se imeli...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Očitno ne!

Sem sicer mislila iti, ampak nočem stalno Gregsa obremenjevati za prevoz, drug se pa ni javil. Z avtom je pa bolje da ne grem, kot pa da bi trpela!!

Mah saj se bom z nekaterimi dobila v Brdih, z drugimi bomo pa že....

kisses

Pupa

Verjetnost da grem proti bledu je 90%, tko da ... če ne boš imela drugega prevoza in se ti gre, ... You're wellcome.

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, ne seri! Ves, da te peljem, no problem!

Enkrat sem ti ze rekel: moras kdaj stegniti jezik, pa bo...

Nic me ne obremenjujes... Je pa res, da nazaj grede bom jaz moral iti malo prej, ker imam ob 19:00 praznovanje rojstnega dne (pa ne svojega).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, hvala lepa, ampak bom probala še s kom drugim!!

Sicer pa, saj veš, da se tudi rada s tabo peljem...... mah kva zdej...... no pa drugič!!

Če bo pa kakorkoli prišlo do spremembe, te bom pa poklicala!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pupa, v topicu Zbor in skupna vožnja 6.10. Brrrm ažurira seznam udeležencev, tko, da bi (moderatorji, administratorji !) lahko ta dva topica združili. Bi dobili tudi pravo listo tistih, ki pridemo !

Lojzi ma vas rad

Lojzi ma prav-mimo grede ali boš šel tudi ti,Lojzi?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aja, da NE BOSTE POZABILI FOTKAT SE, jasno??? Lucky, upam, da ti tud gres na Bled in da bos imel svojo digitalko s sabo...

Pa da mi potem posljes in da dam gor kako lepo ste se imeli...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Držte pesti, da fotkič dobim tudi ta vikend. Sicer pa samo povejte kolk fotk hočte, 20, 30, 50, 100...?? Bom škljocal k utrgan, še med vožnjo, če bo treba. Mimogrede si lahko še kak filmček posnamemo. Samo en bo moral držat kamero.

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!