Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

- med LJ in PO na stari cesti

- bitumenske zalivke prevladujejo

- radarjev kot gob po dezju

- gledalci spodbujajo "rejserje"

- razno

v nove podvige,raja.

Tema je namenjena debatiranju o ridah,se pravi kdo bo prišel gor,kaj bo seboj prinesel,kako je bilo kaj se je dogajalo

skratka vse v zvezi rid in sexu ter ostalih sprejemlivih stvareh

nezaželjene pa so debate,ki so žaljivega pomena in preveč osebnega značaja tako, da prosim, če se tega držite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šu čez ride začuda brez policajev....včeraj pa zaseda na začetku rid in nato po pol sedmih na sredini...so imeli par motoristov ob strani pa karavan RTV - SLO snemal...bog ve kaj so komentirali! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a majo to polcaji radar postavljen al sam tko ustavljajo?

ker jes radarja se nisem videl tam, res pa je da se ne vozim velikokrat v tistem koncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radar je v Planini...na ridah malo kdaj...se pa zna zgodt da te z laserjem lovijo... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radar je ponavadi v rdecem golfu II., reg. obmocje PO. Vecinoma sicajo in slikajo s tem (multanova). Kar se tice laserjev, ga se nisem tam docakal, se pa bolj malokrat tam peljem (ce grem do kolegov v Postojno). Danes ga pa res zacuda ni bilo tam. Lani sem jim tam ze odstel 15 kSIT, upam, da prvic, zadnjic in nikoli vec. Zdaj se cez Planino kar 50 peljem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič "odkril" dobro obvoznico mimo rid in dolgočasnega odseka Brezovica-Vrhnika in 3 km počasne Vrhnike in 3 km počasnega Logatca in 3 km počasne Planine in 3 km počasne Postojne To je na razdalji LJ-KP več kot 10% poti na omejitvi 50 km/h). Sem šel po avtocesti do Razdrtega, tam pa z ABCjem dol na primorsko cesto Razdrto-Kozina, ki teče mimo naselij, razen izjeme, Senožeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi pa zračunal, da si za avtocesto odštel toliko denarcev, kolikor bencina si porabil do Razdrtega!!! :rolleyes: Zraven tega pa si še ob čudovito panoramsko vožnjo!!! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi pa zračunal, da si za avtocesto odštel toliko denarcev, kolikor bencina si porabil do Razdrtega!!! :rolleyes: Zraven tega pa si še ob čudovito panoramsko vožnjo!!! :unsure:

Ok, avtocesta je res draga, ampak, če se ti mudi in hitro pelješ je še vedno ceneje kot kakšna položnica od policajev, če te dobi radarska zaseda :unsure:

Se pa tudi jaz običajno vozim kar po stari cesti, se mi zdi da se preveč časa porabi z ustavljanjem na cestninskih postajah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa jes se glih planini nebi rad izognil ker tam okol so tabol ovinki! Res pa je da so me ze ustavl enkrat v planini, ker sem peljal 95km/h. Ni mi blo treba placat nc, zgubu sem pa 3 tocke(bil sem 16 let star). No od takrat naprej skos vozim 50 cez Planino :)

Ja sej a pol lohk sploh kej placas na teh ridah ce ni nikol raderja tam. Ker jes dostkrat polcaje tam srecam sam me nikol ne ustavjo.

Popravljeno . Popravil Unknown
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ovinki med Planino in Kalcami so res dobri. Same ride pa niso ne vem kaj ekstra. V okolici Ce imamo podobne ride med Vitanjem in Doličem in pri Planini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se peljem nekega sobotnega jutra po stari cesti na morje. In v Planini... radar. Se ustavim. Mlada policaja. Sem si rekel: fak. Bil sem čist prijazen. Me vpraša, če vem zakaj me je ustavil. Povem in priznam, da sem mal pritisnil.... in tako je tekla debata v prijaznem tonu. Jaz sem se že pripravil, da plačam a policaj mi reče: zapravi ta denar rajši na kateri punci?!? Pa srečno vožnjo.

Skorajda sem spremenil mnenje o policajih. Svaka čast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ustavili so me že ful velikrat, pa pregovarju sem se tut že po 20 min na srečo pa položnice še nisem dobil. Je pa bolš bol previdno čez ride pelat (ful sem jih že na tleh vidu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se peljem nekega sobotnega jutra po stari cesti na morje. In v Planini... radar. Se ustavim. Mlada policaja. Sem si rekel: fak. Bil sem čist prijazen. Me vpraša, če vem zakaj me je ustavil. Povem in priznam, da sem mal pritisnil.... in tako je tekla debata v prijaznem tonu. Jaz sem se že pripravil, da plačam a policaj mi reče: zapravi ta denar rajši na kateri punci?!? Pa srečno vožnjo.

Skorajda sem spremenil mnenje o policajih. Svaka čast.

Blagor tebi ..jst še nisem naletel na konstruktiven pogovor s policaji...posebej ne na ridah...tam so ful čudno nastrojeni proti motoristom...mi je kolega pravu so ga ustavli je vozu s čoperjem počasi...pa mu je težil toliko kot da on brusi kolena po ovinkih.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj pa vam recejo ko vas ustavjo? a da prehitr peljete al da greste prevec cez ovinke? ne znam si predstavlat, zgleda da moram res ze enkrat to dozvet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj pa vam recejo ko vas ustavjo? a da prehitr peljete al da greste prevec cez ovinke? ne znam si predstavlat, zgleda da moram res ze enkrat to dozvet :D

Ne, da preveč s stopalkami obrusjo asvalt, po morjo pa oni bitumen u šlajfe nalivat :D :lol:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah po moje sploh ne smejo meriti, ker imajo prepisano, koliko stopinj ima lahko ovinek, da lahko merijo (v izogib temu, da bi merili napacnega). Sicer pa sploh ne vem, koliko je tam omejitev!? Sam se cez ta hude ovinke itak peljem pocasi (po mojem okrog 40?... se nisem nikoli na stevec pogledal, verjetno pa tisti, ki hodijo gor dirkat, vozijo tam zelo (pre)hitro.

Ride mi sploh niso tako vsec, kot pa ostali del med Logatcem in Planino, pa tudi med Vrhniko in Logatcem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od zgoraj navzdol je omejitev 60 km/h, ampak samo do tistega ovinka (en ovinek nad "glavnim" ovinkom), ko se na to cesto priklopi enosmerna cesta iz Planine in je potem omejitve samodejno konec.

S spodnje strani pa se ne spomnim, ali stoji kak znak za omejitev hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam po moje pa žiher greš še bl hitro, se omejitve prav skozi ovink ne da preseči. :rolleyes: Poravni cesti pa se itaq peljemo počasi! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah po moje sploh ne smejo meriti, ker imajo prepisano, koliko stopinj ima lahko ovinek, da lahko merijo (v izogib temu, da bi merili napacnega). Sicer pa sploh ne vem, koliko je tam omejitev!? Sam se cez ta hude ovinke itak peljem pocasi (po mojem okrog 40?... se nisem nikoli na stevec pogledal, verjetno pa tisti, ki hodijo gor dirkat, vozijo tam zelo (pre)hitro.

Ride mi sploh niso tako vsec, kot pa ostali del med Logatcem in Planino, pa tudi med Vrhniko in Logatcem.

LP

Če prav vem, te morajo meriti tudi na določeni razdalji in v določeni izmerjeni razdalji dobijo tudi povprečno meritev hitrosti...

Imam pa sam zelo pozitivno izkušnjo - še z avtom, brez prometnega, brez vozniške, in popolnoma brez osebnih dokumentov, pa brez tablic :) (registriran je bil!), sem se peljal v soboto ob enih s servisa, čez center Ljubljane mal radiral pri speljevanju ---> policaj me je ujel, sem se skoraj usral. No, povem, da nimam nič papirjev, zdrdral vse svoje podatke in podatke o avtomobilu, pokazal kartico za bankomat z mojim imenom -- in policijski duo mi je zaželel srečno vožnjo :) Aja, sta pa preverila v register, če je vozilo morda ukradeno :) :) :)

Aja, ker sem avto glih prodajal, sem ga med 20-minutnim pogovorom skor prodal policaju...

Priča za dogodek je bil osebek z foruma z imenom NIET, ki sem ga tisti dan glih peljal po novega ducati monstra 900 na Bled :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ma svojo izkušnjo z plavimi tvoja je blča dobra, sam pa sem imel tako dobre in slabe lastnosti, pač kakor kdo!! ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ride pa še vedno stojijo...pa policaji na njih tud...če je lepo vreme...drgač pa ni duha o njih <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja maš ti čist prov in če jutr vreme bo, bom tud jaz tam,ej pa še doc nej pride,k me zeza na PM da ni danes nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja maš ti čist prov in če jutr vreme bo, bom tud jaz tam,ej pa še doc nej pride,k me zeza na PM da ni danes nič.

A dns si se že kej vozila po ridah? :P A že z Wingsom?? :ph34r: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridemo :D Jaz sem danes tam spoznal ene par motosvetovcev, stalne obiskovalce rid :rolleyes: Jst mislim da tut ju3 ride ne bodo ravno prazne, če le ne bo toča padala :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!