Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Danes bil na Ridah, sam je bla taka revščina... 2 avta in 1 motor. Pol sva pršla s kolegom in nas je blo 3. Sam policajev pa res.. radar v planini, patrulja za njim, pole malo miru in na vrhu Rid spet patrulja.. tokrat trije komadi. :angry: Whatever.

Naredili vseeno malo ovinkov, ko smo odhajali pa nas je zgornja patrulja ustavla in zahtevala prvo pomoč. Oba s kolegom sva jo imela (sej sva.. <_< ) pod sedeži, samo sedeži so bli pršraufani gor tko da... ;)

So si pa zapisali reg. številke tko da bonus sva porabla. Damn.

Še do konca mesca je akcija, a ne? :huh:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še do konca mesca je akcija, a ne? :huh:

Kakšna akcija? A ta plavi delijo kakšne odpustke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še do konca mesca je akcija, a ne?  :huh:

Kakšna akcija? A ta plavi delijo kakšne odpustke?

Akcija ....taka da te popišejo če se po njih pelješ....sam motoriste...tiste avte čist natleh in z šterimi avspuhi pa pustijo mimo ....tako je jebat ga...smo rizična skupina... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thundercat je najlepše povedal :P

Drugače pa plavi kontrolirajo če mamo s sabo prvo pomoč. Če jo maš je uredu. Če jo maš, ampak je iz posebnih razlogov ne moreš pokazat te popišejo, če je nimaš pa ne vem.. treba probat! ;)

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radar je ponavadi v rdecem golfu II.

Al pa u trojki tud rdece barve, v blizini pa se nahaja ponavad se rdeca Fiat Brava.

Zanc sm se pogovarju s tem policajem iz golfa pa morm rect, da je bil kr model, se je dal z njim kr debaterat -ni kej bivsi motorist, ve zakaj se motoristi prpelejo na ride!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se je dal z njim kr debaterat -ni kej bivsi motorist, ve zakaj se motoristi prpelejo na ride!

... zato, da se mal pogovarjajo ... divja skoraj noben, zato tudi policajev tam ni skoraj nikoli ... :blink: ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radar je ponavadi v rdecem golfu II.

Al pa u trojki tud rdece barve, v blizini pa se nahaja ponavad se rdeca Fiat Brava.

Zanc sm se pogovarju s tem policajem iz golfa pa morm rect, da je bil kr model, se je dal z njim kr debaterat -ni kej bivsi motorist, ve zakaj se motoristi prpelejo na ride!

Ma jst sem ga še letos vidu...ima monstra 600 dark...mogoče da ga je prodal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj hudiča te majo policaji za popisat, če se pelješ po cesti in ne narediš nobenega prekrška?

Promet nej kr štejejo, ne mi pa reg. zapisovat!?! S kakšno pravico. Prasci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, še ena v zvezi z ridami in prvo pomočjo: mi je pravil kolega bajker da se je peljal po ridah in ga ustavijo policaji. Pa ga vprašajo, kje ima prvo pomoč. Pa pravi da nima placa na motorju, da nima prve pomoči kam dat. Pa policaj pogleda njegov bajk (TDM + Maksia kovček), pa pravi, hja kaj mate pa v kovčku. Pa pravi, ja kopalke :D .

Tko da se je stvar končala z nasmeškom in brez panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, še ena v zvezi z ridami in prvo pomočjo: mi je pravil kolega bajker da se je peljal po ridah in ga ustavijo policaji. Pa ga vprašajo, kje ima prvo pomoč. Pa pravi da nima placa na motorju, da nima prve pomoči kam dat. Pa policaj pogleda njegov bajk (TDM + Maksia kovček), pa pravi, hja kaj mate pa v kovčku. Pa pravi, ja kopalke :D .

Tko da se je stvar končala z nasmeškom in brez panike.

Tud mene so ustavil na ridah- v soboto, sm ga prkrivil po kolenu okol ovinka pol pa kaps na koncu ovinka z loparčkom :P :P A maš prvo pomoč- mam OK gasa :o :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja k ne vejo kaj bi pa za prvo pomoč težijo baje je kazen 15jurčkov.Ja danes sem bila zgodna na ridah 16.30 ni bilo žive duše nikjer,no jutr bom pa kasnej pršla,se kej vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem držala obljubo in prišla ma je bilo kar folka,da ne omenjam motoristov ki so šibali mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ala, morem jest an dan prit pogljt, kaj z ani ljudje se zbirajo tom u ridah. Sam kaj ki nemam nigdar cajta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ala, morem jest an dan prit pogljt, kaj z ani ljudje se zbirajo tom u ridah. Sam kaj ki nemam nigdar cajta!

Joj sej jst razumem po bistrško ma ljubljančano bodo to brali pol ure....pridi pridi bomo kako rekli.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se tudi danes malo zapeljal do rid, ampak sem bil tam že okrog 4 popoldne in ni bilo še nobenega motorista na ˝ovinku˝ ;) Sem bil verjetno malce prezgoden.. Sem pa na poti do tja in potem proti Postojni srečal precejšnje število motoristov, tudi zelo veliko tujcev, od katerih mi je btw odzravil samo eden! :blink: No kakorkoli že, lepo se je bilo parkrat peljat po ridah gor in dol, po nekajdnevnem premoru zaradi bolezni :D Se vidimo za vikend na ridah! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans se zna zgodit da pridm tudi jest. Imam ob treh izpit na faksu potem pa lohk potegnem do rid. Upam da bo kakšen poznam tm, da kej rečemo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbljižja tema mojemu vprašanju.Zakaj ovinke v klanec zvozim zelo dobro,dočim ovinke navzdol zvozim s pol manjšo hitostjo,kot kakšna stara baba... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbljižja tema mojemu vprašanju.Zakaj ovinke v klanec zvozim zelo dobro,dočim ovinke navzdol zvozim s pol manjšo hitostjo,kot kakšna stara baba... :blink:

zato, ker je v klanec lažje ;) :) B) ... saj se boš navadil ... še 10k km :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja prva objava bo kar v tejle temi. Tale forum spremljam že kako leto, danes pa sem imel čast tudi v živo spoznati manjšo ekipo motosvetovcev (ne bi našteval, ker bi ziher koga izpustil) na slavnem ovinku na še bolj slavnih Kačjih ridah.

Torej še enkrat, bilo mi je v veselje poklepetati z vami in prepričan sem, da se bomo še dostikrat srečali.

Lep pozdrav,

in aja, moj nick bo Marvin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!