Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Marvin, pozdravljen...

Da ti bo lazje, bom jaz nastel... ;)

Kat, Sanda7, Katarinza, Thundercat & boljsa 1/2, Nearrain in Gregs...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marvin welcom to the jungle....

ja smo bili včeraj na ridah omenjeni član pa dva ne člana moja 1/2 pa Marvin ki je zdej član...sam še moja ne vem kaj čaka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišete da ste na ridah :angry: ko pa jest pridem mimo, pa ni nikogar

(danes ob 19 h sem šel mimo) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem skupaj hvala za toplo dobrodošlico. Najbrž bi pretiraval, če bi rekel, da sem ginjen :) , je pa občutek nekako v tej smeri...

Torej bodite pozdravljeni in se vidimo na cesti.

Marvin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če danes ne bo dežja kar slabo kaže sem okoli 18h tam na ograji

Na ograji?? :o Te pridem snet , če naw dež... B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem z Motosvetmobilom (beri: skodilak ;)) ob 18:45 prikruzal na ride iz dela v Postojni... edino thundercat in Natasa sta bila na ograji... mimo pa je padlo kaksnih 100 motoristov v pol ure... sem mislil, da se mi bo odtrgalo.... jaz pa na 4 kolesih... :angry: Ampak bom ze vozil motorcka... ko bo spet cil in zdrav... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem se pa v soboto okoli 19h+ nazaj peljal v Ljubljano, pa sem se misli ustaviti.

Tam je bila modra Fazerka, pa nobenega zraven :(

Šele v ovinku sem videl dva osebka, ki sta sedela nad ovinkom v travi, pa sem jima pomahal, sam ne vem, če sta me vidla, ker je za mano peljal en na enduru, pa mislim, da sta ga gledala.

No, doma mi je Robycop povedal, da je bil to Thundercat.

Thundercat, no če se me mogoče spomniš, jest sem se peljal takrat mimo, na rdeči R6 2003.

Popravljeno . Popravil AndY1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) andy,sva bla pa skoz en za drugim.tud jst sm se mim peljal takt k je bla modra fazerka tm,z aprilio etx 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaže da nas bo kar nekaj MS okol 18h tam

V petek 30.5. 2003 ni bilo ob 18:00 niti enga na ridah !!!!!!!!!!!

No midva s Dado sva šla enkrat gor pa dol ( pa sej je itak brez veze, ker je tolko zalivkov), pol pa naprej.

Mogoče ste bili tam kasneje .

LP matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem z Motosvetmobilom (beri: skodilak ;)) ob 18:45 prikruzal na ride iz dela v Postojni... edino thundercat in Natasa sta bila na ograji... mimo pa je padlo kaksnih 100 motoristov v pol ure... sem mislil, da se mi bo odtrgalo.... jaz pa na 4 kolesih... :angry: Ampak bom ze vozil motorcka... ko bo spet cil in zdrav... ;)

Z avtom ne velja ;) jest sem se peljal mimo ob 19 h in se zato nisem ustavljal, ker so bili tam avtomobili

:( ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil danes tam. Zgleda, da po toči indežju pozerjev na ridah ni sploh B)

Skratka - po mrzlem-mokrem-bitumnu drsi kot po mastni prasici ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z avtom ne velja ;) jest sem se peljal mimo ob 19 h in se zato nisem ustavljal, ker so bili tam avtomobili

:( ;)

Jebemo, Jerry, a OGROMNE Motosvet nalepke pa nisi videl na zadnji sipi?! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj je mal čudno vreme upam da ne bo dežja kajti grem na ride,mogoče si celo premislim in grem v šolo.Najprej na ride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šla sem pred šolo pa tud na Ride kjer sem pojela sirni burek in spila solo pol je pa že Mačica iz morja prišla nato pa še Tundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem se pa v soboto okoli 19h+ nazaj peljal v Ljubljano, pa sem se misli ustaviti.

Tam je bila modra Fazerka, pa nobenega zraven :(

Šele v ovinku sem videl dva osebka, ki sta sedela nad ovinkom v travi, pa sem jima pomahal, sam ne vem, če sta me vidla, ker je za mano peljal en na enduru, pa mislim, da sta ga gledala.

No, doma mi je Robycop povedal, da je bil to Thundercat.

Thundercat, no če se me mogoče spomniš, jest sem se peljal takrat mimo, na rdeči R6 2003.

Vidu vidu.....ma maš lep motor.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, hvala :D

Če bi vaju prej opazil, da sedita tam zgoraj, bi se ustavil. Tako sem pa videl samo zapuščeno fazerko, pa nobenega lastnika, pa sem bil kar žalosten. :(

Šele v ovinku sem vaju opazil....

No, vsaj vem za naslednjič... sej vas bom počasi vse, ki se zadržujete na ridah, spoznal.

Popravljeno . Popravil AndY1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!