Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Danes peljal mimo ob cca. 12.00 in ob 15.00.

Ne duha ne sluha o motoristih! <_<

Prevroče, očitno! :D :D :D

Urbi

Bil si prezgoden ;) bi rekla SANDA 7 ;) ;) ;) :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil si prezgoden ;) bi rekla SANDA 7 ;) ;) ;) :D :D :D :D

Ma ja, saj se mi je takaltak mudilo! B)

Urbi

p.s.: Mater, taprvi hud ovinek iz smeri morja me je spet presenetil :blink: :blink: .

p.s.2: je**m te ku***ve zalivke! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Sando sva bila tam med 17.45 in 18.00!!Bilo je prav zabavno ampak prav velikega navala motoristov pa ni bilo opaziti!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem se ustavu ob pol šestih...še dva z modrimi R1 pa mito so se parkrat peljali....ma ta R1 je pa makina..... :D :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej nebi menju sam je pa r1 zelo privlačen motor...moč je privlačna...uporaben zame pa ni preveč...bo kr fazerka ostala par let.... :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar so zalili razpoke s smolo, mi je že dvakrat odneslo motor in to kar pošteno. Neki bo treba narest glede tega. Predlagam udarniško akcijo, nabavmo kako kišto pira, pa kako čevape obrnemo pol pa da s krampi skopljemo ven zalito smolo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar so zalili razpoke s smolo, mi je že dvakrat odneslo motor in to kar pošteno. Neki bo treba narest glede tega. Predlagam udarniško akcijo, nabavmo kako kišto pira, pa kako čevape obrnemo pol pa da s krampi skopljemo ven zalito smolo. :)

S temi zalivkami se nebo dobro končalo, vam rečem! :angry: :angry: :angry: :huh: :huh: :huh:

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se bunite zaradi enega ovinka, kjer vsi radi pozirate gledalcem na ograji ... če se vozite se vozite zase pa ne bo težav z zalivki na najpopularnejšem ovinku ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni problem samo ta ovinek. Zalivki so na žalost tudi po večini drugih ovinkov na ridah in zares nesramno drsijo! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je čista resnica zalivki poplavljajo naše ceste,in res znajo biti zoperni za motoriste.Lahko bi jih izvlekli ven in prodajali kot čigume;)Danes pridem mal na ride pogledat ma pol po 18h k se mal shladi-oladi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se bunite zaradi enega ovinka, kjer vsi radi pozirate gledalcem na ograji ... če se vozite se vozite zase pa ne bo težav z zalivki na najpopularnejšem ovinku ...

Ni problem sam en ovink...problem so cele ride...problem so naše ceste...zmeraj več jih videvam povsod....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva s Teyo prisla iz LJ preko Sodrazice do Planine... ampak ob cca. 19:30... jasno, nikjer nobenega... hladno pa ni bilo prav nic, Sanda... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, smo bli do 19-ih yst, Andy1 pa Sanda. Midva z Andyem z avtom zarad moje krače zvite. Morm pa rečt, da ni ustavu SKOR NOBEN MOTORIST, zarad parkiranih avtov (posip s pepelom, kriva noga moja), ker zdej hodjo buljit na ride AVTO-LOKALCI, žal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ko začne vročina popuščat grem mal posedet na ograjo,upam da je gdo tam

a je bil Gdo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ko začne vročina popuščat grem mal posedet na ograjo,upam da je gdo tam

a je bil Gdo ?

....bil bil..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto se vam pridružim na ograji... B)

(če bo Gdo tam... :P )

Popravljeno . Popravil demons_eye
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo Gdo :huh: tam tudi v nedeljo zvečer, se nazaj grede z morja tudi Jast :D tam ustavim.

Popravljeno . Popravil AndY1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil je Tundercat,Gregs,Perla,Bladzo,Jaz,pa še en nemotosvetovc.V soboto me ne bo v nedeljo obstaja možnost pa danes na petek 13 in polno luno pridem tud po 18

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne bi vi tole temo preimenovali v Notranjska sekcija motosveta ... ?? :o B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo Gdo :huh: tam tudi v nedeljo zvečer, se nazaj grede z morja tudi Jast :D tam ustavim.

On in Ona ne bova mogla prit, zato bi ob tej priliki samo naročila pozdrave za Gdoja in Jasta. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo Gdo :huh: tam tudi v nedeljo zvečer, se nazaj grede z morja tudi Jast  :D tam ustavim.

On in Ona ne bova mogla prit, zato bi ob tej priliki samo naročila pozdrave za Gdoja in Jasta. :D

hmm3grin2orange.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!