Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

TITO je bil car...(saj za moje pojme sem namreč delavec,če ste pa ostali kapitalisti,vam je pa zdaj kot v raju...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno včeraj sem bil v Titanu Kamnik, kjer je Joža nekoč strugaril. So potem, ene 40 let po tistem rekli, da je bil najboljši strugar, kar jih je videlo kamniško sonce. Me zanima, če imajo še kje njegovo stružnico.

Za človeka, ki se mu ni ljubilo pošteno delati v poklicu, je zelo daleč prigural. Zaradi tega je verjetno kriv, da dandanes mularija noče več v obrtniške in druge ročne poklice, bi vsi v gimnazije. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšna majoneza?! Ko smo bili mi sprejeti v pionirčke, majoneza ni obstajala niti kot pojem v slovarju :D

Bila pa je tista prava, staroverska Gavrilovičeva pašteta (ki so jo verjetno namleli iz vsega možnega,kar je ostalo od izvoza pod geslom "pa šteta je baciti") Kako je dišala! :)

Pa bili so samo navadni jogurti v stekleničkah s pokrovčki iz raznobarvne Alu folije ( z njimi se je dalo razburljivo "tapkat")

Pa bili so črni gumijasti škornji iz Borova. Pozimi nas je zeblo v noge kot pse...

Pa bile so samo lesene smučke, gojzerji & špichoze...

Mejdun je bilo lepo! Vsega je bilo na pretek :rolleyes: :rolleyes:

Kaj pa PINGO sok v tetrapaku?????? :rolleyes: :rolleyes:

( una plava embalaža, z enim kosom pingvina gor???!!!) B) B) B)

Po moje je bil edini sok v tetrapaku. :o

Kaj pa lučka in ježek? :P

Ne pa danes, ko je pet tisoč sladoledov in trinajsttisočdvestoosemdeset različnih sokov v tetrapaku.... :angry: :angry: :angry:

Pa noben ni dobr!!!! Tko!!! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa najbolj spomnem Fructalovih sokov v litrski štirikotni embalaži. Jagodov vem, da je bil v oranžni pakungi.

Pa spomnim se, da so vse gostilne zgledale enako in smrdele enako in ponekod jih še vedno najdeš.

Pa spomnim se Doručka od Gavriloviča, kako dober je bil.

Pa spomnim se kako smo v soboto zjutraj v vrsti za kruh čakali, še preden se je trgovina odprla.

Pa spomnim se, da smo po Milko in Kinder jajčka v Avstrijo hodili in potem smo si še vzeli une čigume, ki so bili okrogli in pakirani v metrskih ketnah.

Pa spomnim se Kurirčkove torbice in komemoracij ob spomenikih padlim borcem.

Pa spomnim se bonov za pralni prašek, ko smo zanj čakali v vrsti.

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidiš ICE, domnevam da nisi bil Titiv pionirček, nam je pa kar nekako pod kožo zlezlo.

:rolleyes:

Vsak ima svojo mladost, pustite nam našo.

Indoktrinacija pa res nima meja :D :D

Najprej Tito, potem Nato, ... what is next? :blink:

Nisem vedu, da je naša Slovenija zmožna takega napredka :D Kr malo so me presenetli, glede na balkansko delo naših javnih uslužbencev...

bi te prosil da kritiziranje javnih uslužbencev ostane na minimumu!!!!! <_< <_< <_<
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa najbolj spomnem Fructalovih sokov v litrski štirikotni embalaži. Jagodov vem, da je bil v oranžni pakungi.

Pa spomnim se, da so vse gostilne zgledale enako in smrdele enako in ponekod jih še vedno najdeš.

Pa spomnim se Doručka od Gavriloviča, kako dober je bil.

Pa spomnim se kako smo v soboto zjutraj v vrsti za kruh čakali, še preden se je trgovina odprla.

Pa spomnim se, da smo po Milko in Kinder jajčka v Avstrijo hodili in potem smo si še vzeli une čigume, ki so bili okrogli in pakirani v metrskih ketnah.

Pa spomnim se Kurirčkove torbice in komemoracij ob spomenikih padlim borcem.

Pa spomnim se bonov za pralni prašek, ko smo zanj čakali v vrsti.

:D  :D  :D

Jaz pa fanatične vere v poštenje in pravovernost Jugoslavija, Tovariša TITA in herojske NOB.

Nategovali so nas in mi smo verjeli, hoteli in goreli...

Nekaj pa pogrešem od takrat:

ŠIRJENJE BRATSTVA I JEDINSTVA !

(sexa, derneka i rokenrola :P :D :P )

....sve što želim v ovom trenutku, idi idi iz života moga.

Veselo mi s tobom nekad beše al kad je s neba zvezda pala

tad mi osta samo bljeda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisoče pionirskih ročic se je stegovalo... Z žarečimi očmi sem se dotaknil tiste štafete...

jasno mi ni blo pa nič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koje šla štafeta z raven proti titeju sem bil tolk p..., da se bore malo spomnim, vem samo to, da sem skočil z drvečega vlaka za maribor pri dravogradu. bil sem v trenutku trzen pol pa spet tema. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa štafeto noooosiiilaaaa!!!! :)

Grebaaaaaaaaaa! Jest pa samo kurirčkovo torbo ;)

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mi smo se šli včasih štafeto.... :rolleyes:  :rolleyes:

Jaz se še nisem šel :( :( :( .

Mam pa še upanje :D !

Sam nočem bit lokomotiva :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa plesal na zletu Bratstva in enotnosti :ph34r:

Drugače sem pa zaprisegel tam ko Ice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj k smo glih pr titu...a ste gledali Neretvo..ko ga igra R.Burton(če se ne motm) :P odlična igra! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače obstaja v Ljubljani tudi kafana TITO, kjer si lahko gostje obujajo spomine na pretekle čase.................

Kje pa je ta kafič?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugovi i drugarice...

Puno se toga promenilo, otkad našeg dragog druga TITA više nema......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno včeraj sem bil v Titanu Kamnik, kjer je Joža nekoč strugaril. So potem, ene 40 let po tistem rekli, da je bil najboljši strugar, kar jih je videlo kamniško sonce. Me zanima, če imajo še kje njegovo stružnico.

Za človeka, ki se mu ni ljubilo pošteno delati v poklicu, je zelo daleč prigural. Zaradi tega je verjetno kriv, da dandanes mularija noče več v obrtniške in druge ročne poklice, bi vsi v gimnazije. :)

Ja, jas tut mislim, da je to največji problem izobraževanja :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače obstaja v Ljubljani tudi kafana TITO, kjer si lahko gostje obujajo spomine na pretekle čase.................

Kje pa je ta kafič?

točno nasproti gospodarske zbornice v šiški......ali pa zraven stare cerkve......napis na strehi se vidi že iz ceste.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače obstaja v Ljubljani tudi kafana TITO, kjer si lahko gostje obujajo spomine na pretekle čase.................

Kje pa je ta kafič?

točno nasproti gospodarske zbornice v šiški......ali pa zraven stare cerkve......napis na strehi se vidi že iz ceste.....

A ni gospodarska zbornica za Bežigradom ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!