Skoči na vsebino

Nekaj v zvezi z zvezo....


Manu

Priporočene objave

naj izdela predlogo za priložnostni plakat in priponke v stilu: 1. tradicionalna poroka Manuele in Fiftyja, Lendava 2003.

:D  :P

In ko bomo prišli do desete tradicionalne poroke Manuelle in Fifty-a bomo že tako zverzirani, da bomo lahko svoje storitve tudi profesionalno tržili naprej! Jest se javim za komercialnega direktorja za trženje megle, avtorskih pravic, zakonskih svetovanj, nevestine dote (kdo da več?) in ženinovega premoženja (kr mislte si, jest sem bolj perverzno kot materialno usmerjen ;) :P :D

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.....jest se pa javim (oz. odzivam vabilu), da bom nevesti ves čas dogodka v moralno podporo.......Ma, saj ne vem, kak se temu strokovno reče (nimamizkušenjsporokamipress).......naj Manuela sama pove, kaj bom....... :rolleyes:

Alla B)

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javim se, da ... hm...

a sem lahko ministrant? :D :D :D :)

Gala ideja, Sym! Garantirano prideš v Guinessovo knjigo rekordov!

NAJVEČJI MINISTRANT VSEH ČASOV ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mož in žena

pa žlica masva,

sta vkup krave pasva....

_______________________

(Iz filma Cvetje v jeseni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se kot ljudstvo ponizno javljam za edino nalogo ki jo na gostijah zelo zelo rad opravljam: Z mojim zelodcem lahko poskrbim da nebo ostalo prevec pijace in jedace, pa da na plesiscu nebo prevec prazno. A lahko pridem? :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.......vse ste že splanirali, samo ženin in nevesta sta tiho kot ribi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.......vse ste že splanirali, samo ženin in nevesta sta tiho kot ribi :P

Ženin se še ni oglasil. Ali sploh že ve, da se namerava poročiti? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to pomeni kot privolitev za vsesplošno rajanje na vajino srečno zakonsko zvezo? A bo gauda ob Kanomljici? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠELE ZDAJ SEM PRIŠLA DO ..... :unsure: .....TU :)

Ja, se strinjam z vsem, vsak bo lahko kar bo hotu bit, sam vlogi MOŽ in ŽENA sta fiksni B)

- ta čas sem že poklicala v Laško - bodo pokrovitelji... sam količine še ne vem??? :unsure:

- a kdo pozna kakšnega mesarja???? :blink:

- pa kakšno pekarno razen pečjakove??? :rolleyes:

- ostale podrobnosti pa še... prosim.... z idejami na dan.... :) .

p.s.

Alla, seveda, saj sva dogovorjeni že od vsega začetka - in reče se PRIČA, POROČNA PRIČA ;)

p.p.s.

Pravkar me je klical Fifty in me vprašal, če bi bla njegova zaročenka... :rolleyes: zaenkrat.... :rolleyes:

A po telefonu velja??? :unsure: :unsure:

:) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. tradicionalna poroka Manuele in Fiftyja, Lendava 2003.

:D :P

Mali popravek : 1. in edina tradicionalna poroka...... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to pomeni kot privolitev za vsesplošno rajanje na vajino srečno zakonsko zvezo? A bo gauda ob Kanomljici? :D

lahko bi bla...sam mal dolino še razširmo, pol pa gaaassssaaa B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.p.s.

Pravkar me je klical Fifty in me vprašal, če bi bla njegova zaročenka... :rolleyes: zaenkrat.... :rolleyes:

A po telefonu velja??? :unsure: :unsure:

:) :) :)

Jaz na tvojem mestu še ne bi pristala. Zaroka mora biti po predpisih:

Na enem kolenu, z rdečo vrtnico med zobmi. In pa seveda priče morajo biti tudi zraven, da si ne bi premislil (saj veš, tvoja beseda proti njegovi). Najbolj verodostojne priče boš našla kakšno sredo na 3M. :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem za Lendavo imela poseben načrt......aaahhh. :(

Če že vprašaš, ne. :blink: Ker že imam dva - otroka namreč. :) In moj dragi tudi - dva. :) Torej skupno - štiri. :)

:rolleyes: da pa se računica izide, rabva še eno poroko - da bova mela skupi tud štir poroke (ne sam štir otroke) ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!