Skoči na vsebino

Barvna koda


ak

Priporočene objave

Lohk vprašam kaj ti bo koda...če barve ne moreš kupit..ker jo nimajo?

Tisti ki mešajo barvo rabijo samo kodo, da jo vtipkajo v računalnik in potem mu nameša barvo, ki jo hočeš imet. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje iskušnje....v računalnikih imajo samo barve/kode od avtomobilov...za motor...no nobenga ne poznam, ki mu je tak podvig uspel kar direkt s kodo v trgovini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje iskušnje....v računalnikih imajo samo barve/kode od avtomobilov...za motor...no nobenga ne poznam, ki mu je tak podvig uspel kar direkt s kodo v trgovini.

men je uspelo, dal sem mu kodo in mi je zmešal isto barvo kot original :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei hvala se bom pozanimu po vrhnk ke bi lohk tega človeka najdu...drgač sm pa kr popizdu(grdo rečeno) k sm klicu na yamaho...ti jim daš en kup gnara za nov motor,oni pa teb nemorjo usrane kode povedat...halooo men se je čist odpel :fight2:

sej vem da un tm k telefone dviguje ni nč kriu,sam...sm meu glih slb dan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje motocikla ne moreš več pobarvati v original barvo ker v Sloveniji nimajo receptur(preverjeno).Za tujino pa ne vem.

Kaj so v mavrici zgubl karnaenkrat mikrofilme pa nga?

Kekiti... itak da se da

Sam pr mavrici je treba neki merkat. Farbo že lepo zmešajo, čist tapravo pa vse, ampak standox laki so pa druga zgodba. O kvaliteti sicer ne dvomim, je pa za odtenek temnejši kot bi želel. Vsaj bil je... par let nazaj. Pa nehte že bluzit. Štrihn komplet motor pa dej gmh! Za tiste pol urce več dela k je....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma a ni škoda ceuga motorja štrihat....? :blink:

pa use nalepke dol...da pol še z metrom skačem pa jih merm pa slikam da si bom dau nove narest...BV...l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Resda je tole že precej stara tema, sam ne bom odpiral nove, k se tako ali tako teži k temu, da bi bilo čim manj smeti na forumu.

No, sprašujem, če kdo ve, kje na motociklu se nahaja barvna koda, če sploh se kje oz. kje lahko dobim kodo barve. Motor mi je padel na parkirišču, pa je zadaj opraskan, tako da se vidi črna plastika. To mi gre izredno na živce, ker je zelo vidno, ker je motor zelen. :) Kawasaki zelen. Ne mislim pa celega barvat, ker je čisto nov in je to edina praska. Mi je pa čist vseeno če moram 1 kg barve kupit, samo da dobim malo enakega odtenka, da malo popravim, da se ne vidi poškodba že na 50m.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi v malce boljšo mešalnico barv in po barvni kodi poizkusi najti ustrezno barvo za katero ima prodajalec recepturo.

Če je barva zaščitena (recimo honda rdeča) je boš dobil tako zlahka in bo treba na uč pociljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Mogoce Kdo ve kje je ta jaka iz vrhnike ki je opisan v tej temi , ki naj bi dobro mesal barve..?

 

Rabim za suzuki bandit crno metalik barvo in v mavrici rabi kodo,  ker ma miljon listkou odtenkov in neradi nardijo ker naj bi blo tezko ujet odtenek...

Koda barve pa nevem kje dobit baje je ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!