Skoči na vsebino

17,5 uplinjač


_OKI_

Priporočene objave

Saj 19-tko sem tud mel, ampak sem rajši se potem odločil in zamenjal za 17,5 ker je s avtomatskim čokom pa bolj ekonomična ter ravno dovolj za gus kit.

Ampak sem imel že prej omenjene probleme. Ko mi je dal serviser za pelajt po servisu je šlo ko raketa. Po dveh dneh pa je skuter začel spuščat tisti tipični zvok (ko sem dal poln gas ga je zamorilo) ko dobi preveč zraka. Potem sem ga odstranil ter dal nazaj orginalnega s 80 dizo ter RMS gobico. Ta kombinacija pa deluje.

Zdaj pa ga težko gledam kak se kota po predalu in bom dal enake nastavitve v 17-tko. Upam da bo šlo :) :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kak interesent, mam jest dellorto 17,5 za prodat... info. PM, al pa 041866517

Zraven dam še RMS filter s kolenom!

ayt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima.

Sedaj imam not fergazer 14mm (predelana 12-tka) in 80 dizo ter športno gobico. Recimo da je sedaj fergazer uravnovešen-nastavljen.

A bi teoretično moralo funkcionirati, če bi sedaj dal vse iste nastavitve (diza, filter, dvignjnost igle) na 17,5 fergazer, ki ga imam doma ????

p.s. ta fergazer me je zelo zajebaval, saj ko je že bil naštelan je potem začel vlečt preveč zraka. Zato bi bil to tudi dober test, ali je s fergazerjem vse OK

Kaj pa oljna pumpa ostane enako odprta ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teoreticno bi najmanj moralo delovat. prakticno pa mogoce, ce bos mel sreco.

pr vecjem fergazerju je vecja luknja za zrak, torej fi.

3,5mm je se vedno precej! tak da bi mogo dovod zraka spremenit. kar ti spet vse podre:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čemu pa služi ta majhna diza zreven glavne za benz?

Mogoce Olje.. :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam 21 pa 135 dizo pa mi požre na 100km 7l nekje če šparam, če pa ga tišim pa tudi samo po 60, 70 km nardim. Malo mi je zal glede tega, ker ful gre dnarja za bencin. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo mi lahka pomaga zrihtat aprilio?

par tem za to aprilijo že obstaja (sam si kar 2 odprl) tako da tam vprašaj, da bo forum pregledn .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa še eno vprašanje za 17,5 fegi. A je možno, da kateri od teh kanalov vleče preveč zraka? Tako mi je serviser povedal, ker se mu je zdelo da ko je s kompresorjem pihal ven odletelo nekaj (mogoče kakšen zamašek) ? Al je tukaj vse v redu?

Pa če lahko kdo malo opiše za kaj je kakšna lukna. Ker jaz druga ko glavno dizo pa filter nisem raziskoval :)

post-18-1082488889.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

hmz... jaz mam tudi en problemček :) sem dau not 70 gus polini , varijator malossi MHR, prenose malossi primarne (podalšane)

SKUT pa mi nikam nena re ko sem ga dobo nazaj

-res pa je da nisme še dal gor 17,5 fergazera

-pa valčki so 7,5g not

ve kdo kaj bi blo to krivo ?

ugotavlam če bi menjo oboje bi blo najbolše ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oky torej rem ju3 po valčke

pa fegija dam v sredo gor :) ko mi ena pipica manka ? tam na vrhu ... pa mi serviser reko da nena paše do starega ferazera gor je to možno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='16 May 2004 @ 12:21'] oky torej rem ju3 po valčke

pa fegija dam v sredo gor :) ko mi ena pipica manka ? tam na vrhu ... pa mi serviser reko da nena paše do starega ferazera gor je to možno ?

Jaz sem dobil zraven speed controla 4,4 valčke pa dela dobro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmz.. jaz bom kupo 5g pa bom vijo bo kaj bo

če bo preveč pajtlalo mašino se pravi da so prelahki ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem z mojim fergijom....Dam not dizo od 95 do 110 in pri vseh ga zaliva :blink: cez izpuh celo ze sprica ven olje... :xx: Ko dam gas do konca samo trrr trrrrr naredi in se hoce premaknit ampak se ne more....Mi zna kdo povedat kaj je krivo?Igla,ventil,koleno,fergi? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!