Skoči na vsebino

17,5 uplinjač


_OKI_

Priporočene objave

meni je orginalni zalivo tui, samo je blo nekaj zvito, poglej to malo :)

jah, normalno da se nea vsi spoznajo, kak te pričakuješ da bo nekdo drugi kuj tak vedo, če TI nea veš :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je igla bla zvita, samo nisn 100%, meni je serviser reko da je čisto zgori zalivo, tam ko prie benz not :?

sam pa nisn vido :hmm:

kaj pa maš za zrak nastavleno vredi? razmerje benz-zrak mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KaMiKaZe in kaj si nardil potem?

@Ciko zvito kaj? :?

Meni je iz avspuha prihajal moder dim (polno) in se motor sploh ni premaknil. Ko sem vzel AIRBOX dol in proval brez filtra je bilo že boljše...torej je bilo preeeeveč bencina. Težava je bila v dizi za štantgas(mala, zraven velike oz. glavne dize) in v "dizi" za čok, ki so bile povrtane na 100! Po menjavi pa dela bp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj vse se spremeni pri vgradnji ravnega sesalnega kolena?Kok se kj pozna na odzivnosti,porabi,koncni hitrosti ipd.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj te vrtate dize :), to vse zmešaš pol... mam jaz par diz doma, malo večjih, za športni filter direkt, pa lahko posodim komu, ko to šraufa! Potem pa si zmeriš pa zvrtaš svojo, pa si zrihto! Kar če jo preveč prevrtaš pol ti ful duši motor, ful ne prihaja v obrate pa tak... pa še pije ko svinja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pri Triglavu ti ne morejo zrihtat?

Ze ze...samo komaj cez 10dni dobijo posilko to pa je uf...Sej bo M|t3k zdaj zrihtal stvar :wub: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pozdravljeni!

Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje glede predelave iz original uplinjača (12mm) v 17,5 mm ob že prej vgrajenem 70cc kitu.

Sam imam namreč kit in original uplinjač, zanima pa me, kaj bi se zgodilo, če bi tega menjal z 17,5 dell orto - pospeški :rolleyes: , končna :rolleyes: , poraba :( !!

to je diza za čok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čemu pa služi ta majhna diza zreven glavne za benz?

to ni glavna diza, tista je pod plastiko, kjer je plovc pritrjen na ohišje, no, tisto zraven pa je diza za čok

post-11952-1155493374_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj te ti na dve leti stare objave odgovore daješ :slap: . Pa 2x si že neki stari post citiral, pa narobe odgovoril. Nevem kaj nekaj brezveze nabijaš.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 12 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!