Skoči na vsebino

17,5 uplinjač


_OKI_

Priporočene objave

v to skor dvomim, vem pa da za polini corsa (sr50, phantom,....) kit pise da manj kot 17,5mm ne priporocajo seveda za izkoristek tega kita..........

oziroma zato da se kit ne pregrejuje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, kajti bencin je hoces noces tudi podmazovalno sredstvo,....................da o performansah ne govorimo....... :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa nastelite fergije svojih konjickov, ceprov je z tem veliiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkooooooooooo!!!!!!!!!! posla....

jas rajši vso šraufanje ki ga ne obvladam, prepustim servisu al pa _Robeju_ :D

drgač pa štelanje fergazerčka se mi zdi res zahtevno delo, pa jas tak al tak newem kak se sploh to šraufa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ga je Tomo poštelal, ker meni se neda s tem zaj......no, ne veseli me preveč to šraufanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da kej spošnega napisat za nastavitev fergazerja, ker jst se že par dni zajebavam, da bi nastavu, pa kr ne gre. Mogoče je diza premajhna, kašno in kje dobiti drugo dizo?! fergazer je delorto 17,5?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi nekaj konretno muci.

Skuter pospesuje lepo, oz vcasih ne prav lepo (ce gas spustis pa das spet) pol pa je danes priso do 103 naprimer in kar naenkrat zgubi obrate in moc pa hitrost pada pocasi do 90! in to vedno dela zdaj, pride lepo do 100, malo vec mogoce pol pa naenkrat ko ga malo zges takoj zacnejo padat obrati. to semi dogaja odkar sem dal noter polini jermen, pa valjcke sem dal tezje. samo ni mi jasno, kaj jermen dela, ce skuter cisto normalno pospesuje in leti danes tudi 106, ampak pol pa kar naenkrat zgubi moc... sem tudi fergazer dol vzel pa filter spucal pa ni nic pomagalo...

pa se nekaj, je mozno da mam jaz v 17,5 fergazerju 50 dizo??? ker na moji pise 50:)) (saj je diza tisti mali sraufek na sredini spodaj, ne? no, zraven se je en malo daljsi sraufek, na katerem pise 60. pa se en najvecji ko pise gor 260 al 280, ne vem tocno zdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KKS mislim da 50 dize ti ne morš met, kolko jas vem mam jas v 12mm fergazere 65 dizo al tak neke ;)

možno je tudi da so ti jo prevrtali? al ne? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če kupiš 17,5 dell orto po ceniku lindempa ( enih 18k) za Typhoona, moraš kupit zraven še mogoče sesalno koleno???? Za nekatre skutere je to baje nuja.

Ve kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KKS ke če pa je to krivo da tebi kar naenkrat zmanka obratov, da maš jermen POLINI in variomat MALOSSI ??

se že nismo neke menli da je met take stvari najboljše vse od ene firme??? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje ni to krivo polini-malossi, razn ce mas evo jermen pa navadn vario malossi(ne overrange varianta)

jst a misel,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, enkrat je en nekaj govoril, da optimalne nastavitne dosežeš, če mešaš Polinijeve in Malossijeve dele. Kolko to drži, nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to drzi

od vsakega uzames najbolje, ceprov glede tega kaj je najbolje so mnenja razlicna med posamezniki,......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

248.014

ni iz kevlarja. Mogoce so pa zdaj pretezki valjcki? prej so bli 7,1 zdaj so 8,4, ampak ze pr 7,1 nekaj ni vredu tudi delalo se mi zdi, kaj pa vem.:(

al pa je mozno, da se valjcki ne vrtijo? ker prejsnji 7,1 so bli neki cudni, samo pobruseni na eni strani

like this (__) spodaj pobrusen (zgoraj je lepo krog)

pa se vedno mi ni jasno, kak je lahko 50 diza???, vsaj pise tak na njej!

psi hunter :irc #skut ? reminder;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če kupiš 17,5 dell orto po ceniku lindempa ( enih 18k) za Typhoona, moraš kupit zraven še mogoče sesalno koleno???? Za nekatre skutere je to baje nuja.

Ve kdo?

Ne, ni ti treba menat sesalno koleno, to mors menat pri 19. ker kit pa mas noter?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če kupiš 17,5 dell orto po ceniku lindempa ( enih 18k) za Typhoona, moraš kupit zraven še mogoče sesalno koleno???? Za nekatre skutere je to baje nuja.

Ve kdo?

Ne, ni ti treba menat sesalno koleno, to mors menat pri 19. ker kit pa mas noter?

preber si prvi post :D .....70cc kit ma nor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

248.014

ni iz kevlarja. Mogoce so pa zdaj pretezki valjcki? prej so bli 7,1 zdaj so 8,4, ampak ze pr 7,1 nekaj ni vredu tudi delalo se mi zdi, kaj pa vem.:(

al pa je mozno, da se valjcki ne vrtijo? ker prejsnji 7,1 so bli neki cudni, samo pobruseni na eni strani

like this (__) spodaj pobrusen (zgoraj je lepo krog)

pa se vedno mi ni jasno, kak je lahko 50 diza???, vsaj pise tak na njej!

psi hunter :irc #skut ? reminder;)

ce so taki valjcki jih menjaj, valcki morjo bit okrogli, ker jih drgac ne odpera lepo, ce pa zgleda (_) kot si ti rekel niso pobruseni ampak stisnjeni.......

menji valje pa priporocam malossijeve k so po mojih izkusnjah boljsi kt polinijevi,.....

aja btw #skut sm mel reinstall compa tko da zdej pocas mecem gor prog.....see ya soon......

kera diza je 50 na kolk fergiju,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj sem dal en orginal jermen pa valjcke preuredil, tri take, tri take in gre lepo. treba se malo valjcke nastavit, so malenkost prelahki.

diza je 50 ona glavna, spodaj:> na 17,5 fergazeru. ampak so jo verjetno na servisu malo pobrusli, na.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Nekaj me zanima.

Sedaj imam not fergazer 14mm (predelana 12-tka) in 80 dizo ter športno gobico. Recimo da je sedaj fergazer uravnovešen-nastavljen.

A bi teoretično moralo funkcionirati, če bi sedaj dal vse iste nastavitve (diza, filter, dvignjnost igle) na 17,5 fergazer, ki ga imam doma ????

p.s. ta fergazer me je zelo zajebaval, saj ko je že bil naštelan je potem začel vlečt preveč zraka. Zato bi bil to tudi dober test, ali je s fergazerjem vse OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi teoretično moralo funkcionirati, če bi sedaj dal vse iste nastavitve (diza, filter, dvignjnost igle) na 17,5 fergazer, ki ga imam doma ????

teoretično da, praktično ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam zakaj pa bi ti šov 17,5 fergiča predelat?? :( :blink:

najbolš je tisto kar je že noter torej tisto kar kupiš iz trgovine!! ;) ;)

ker ko začneš enkraz prerihtevat to so sami problemi!!

razn če menjaš sam dizo!

al pa da maš 19 pa če ti je premalo pa sam dizo večjo not!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam zakaj pa bi ti šov 17,5 fergiča predelat?? :( :blink:

Zato ker se mi ne zdi smiselno. Ker je fergazer že sam po sebi takšen kot ga rabim. Zakja bi šel ga vrtat na 19 brezveze. Dal sem ga pa dol, ker se je razštelal čez čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisn reko da bi ga šov vrtat na 19,a ampak če bi ti mel doma orginal 19 fergič ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!