Skoči na vsebino

novi jermen


Priporočene objave

Prevec blo zategjeno....Ce bi mogoce postavo kluce v pravo razmerje tako je reko Constructor meni pa Tomozukiju(on ze ve za koga se gre) bi verjetno slo odtegnit :D Zaj je kaj je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se se vedno ne mors odtegnit, tudi z kljucem za oljne filtre, potem vzemi jekleno stango, tko ene 50 cm dolgo, nanjo privari dve cca 1cm dolgi cevi, ali del sraufa 19,.........in sicer tako da ti ta dva konca prideta v pokrov sklopke v nasprotni si luknji. pol se mi pa zdi da nau problem tega narazn dt.......

zadeva bi pol mogla zgledat prblizn tkole: O____O_______

ps: pazi kako bos varil, da bos se vedno lohk prsu z kljucom zravn do matice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem si jaz ze nardil :D bom slikal ampak me nekaj softwear jebe zato ne vem kako bi spravo na net.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

software in ne softwear :D drugac pa je tu ena skica iz slikarja :P tisti okrogli del je od enega lezaja iz lokomotive :D :

kluc.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
nekdo drug mi je reku da ze na 8 

ko bom menju jermen moram tudi valjcke ne  :hmm:

ce bos menjal na orginal jermen istih dimenzij potem ne bo treba.

kaj sem se htel povedat, aja aerox, jaz sem se tak smejal ko sem bral te stare poste v tej temi hahahaha, ne me jebat kake si pisal, pa vse tak po domace :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka vam se jermeni znucajo po 10k km? k js mam še original not, pa mam 15k km, od tega 12 s kitom. Pa ma jermen še vedno nekje 4mm zob??? mam pa runnerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zobe sem jaz mel sto vlke kot novi jermen samo ga je zgoraj pobralo na vrhu ker ga gor do stropa nabije in ga je pobralo v 2k km z kitom zdaj pa mam kevlara not enih 5k km pa še nima nekih vidnih znaokov obrabe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!