Skoči na vsebino

Katalogi motoristične opreme


Priporočene objave

zanima me če se da kje dobt brezplačno katalog motoristične opreme (kao Neckerman ali Qelle, )

na dsf-u sem vidu za nek web naslov, sam si ga nism mogu zapomnit (zdi se mi da se je začel z www.polo???????????????????.???...če kdo ve, kwa mislim naj prosm napiše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš polo, hein-gericken, louis, ipd. kataloge. Ponavadi se dobijo na kakšnem sejmu. Najbrž jih pa lahko naročiš tudi prek interneta, oz. telefona. Pejt mal v kakšen iskalnik na netu, vtipkaj zgornje firme, pa ziher na kaj pametnega zate naletiš. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat....

Od aprila imamo v Sloveniji zastopnika za Motacc (Motacc group d.o.o.), kjer lahko naročiš katalog opreme...

Stane 5 Eur, ki ti jih refundirajo v obliki dobropisa ob prvem nakupu....

Tel Motacc SLO : 041 671 018

Navali narode :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Internetni naslovi pri nas najbolj znanih:

www.hein-gericke.de

www.louis.de

www.polomotorrad.de

Imajo tudi elektronske kataloge.

Ker je lepše v rokah držati papirne, se lahko oglasiš v CE in ti jih psodim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrm, ti naslovi so že nekje napisani, mislil sem tega za motacc-pojma nimam kaj je to mogoče bi me pa zanimalo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi občutek, da so nekje zapisani, ker smo o tem leto ali dve mnogo čebulili. Vendar, ko sem iskal, nisem našel, zato sem jih ponovno zapisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marijan, ne poznam SLO prodajalca. Podatke, ki ti jih posredoval, snel iz interneta.

Ampak, če ima telefon na 041, potem obstaja velika verjetnost, da nima pisarne v strogem poslovnem središču LJ in da gre za kakšnega kafana biznismena. :lol:

Če ga, SLO prodajalca namreč, kaj od zgoraj napisaneg, moti, naj se predstavi, bom vse potegnil nazaj in se še opravičil. :huh:

Aha, še to. Za predstavitev kontaktirati Noiseta, on je šef za reklame. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx dost ste mi pomagal

je mogoč kateri od katalogov brezplačen, ker kolko sem gledal na netu so vsi za plačat :( (morm šparat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx dost ste mi pomagal

je mogoč kateri od katalogov brezplačen, ker kolko sem gledal na netu so vsi za plačat :(  (morm šparat)

VSI prodajajo tudi preko interneta kar pomeni, da je to internetni katalog - drugače pa se dobe v trafikah avstrije za drobižek.. ti katalogi sploh niso dragi, saj se financirajo iz prodaje artiklov ne pa iz prodaje katalogov.. zato nič strahu če so debeli

najvažneje:

ko naročiš iz takega kataloga ptiloži kuponček in povrnejo ti kupnino za katalog (dobropis) tj odbijejo ta znesek od cene

lp

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr...pol pa se ne bom mučo po internetu, bom rajš šel v avstrijo, k mi je itaq pred nosom :D

a

muču

po internetu????

:rolleyes:

ejeejjejejeeej

:(

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr...pol pa se ne bom mučo po internetu, bom rajš šel v avstrijo, k mi je itaq pred nosom :D

a

muču

po internetu????

:rolleyes:

ejeejjejejeeej

:(

mučo ja...ko je eliminator napiso da naj probam z iskalniki...pa jst vpišem polo, pol pa mi za neke konje vn vrže (sej veste-polo je tista igra, k se jo igra na konju)

zdej ko so napisani web naslovi je dost lažje, sam se še vedno mučim, k ne razumem dost nemško :D :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marijan, ne poznam SLO prodajalca. Podatke, ki ti jih posredoval, snel iz interneta.

Ampak, če ima telefon na 041, potem obstaja velika verjetnost, da nima pisarne v strogem poslovnem središču LJ in da gre za kakšnega kafana biznismena. :lol:

Če ga, SLO prodajalca namreč, kaj od zgoraj napisaneg, moti, naj se predstavi, bom vse potegnil nazaj in se še opravičil. :huh:

Aha, še to. Za predstavitev kontaktirati Noiseta, on je šef za reklame. B)

Da ne bomo mešal predolgo...

Dal sem telefonsko številko tega gospodiča (bil je tudi na sejmu v Gornji Ragoni)... Zaenkrat deluje po principu kot je to delal Conrad včasih (oz. njihov zastopnik v SLO).

Pisarno bo imel na Lavrici LJ, slovenske net-strani še ni... Za reklamo na Motosvetu se bo pa menda sam z Noise-em dogovoril...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr...pol pa se ne bom mučo po internetu, bom rajš šel v avstrijo, k mi je itaq pred nosom :D

a

muču

po internetu????

:rolleyes:

ejeejjejejeeej

:(

mučo ja...ko je eliminator napiso da naj probam z iskalniki...pa jst vpišem polo, pol pa mi za neke konje vn vrže (sej veste-polo je tista igra, k se jo igra na konju)

zdej ko so napisani web naslovi je dost lažje, sam se še vedno mučim, k ne razumem dost nemško :D :(

Pa mal skombiniraj polo z drugimi besedami, npr. motorrad, katalog, equipment, ipd. izrazi. <_< :rolleyes:

Joj, kako se folk nic ne znajde :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mazek jaz mam za prodat hlače +majco UFO ....vel. nekje do 175cm...Sam pa iscem skornje vel.43-44...po moznosti beli...al pa že bež ce so rableni ;) .....glede katalogov...lahko narocis katalog prek neta www.auner.at ...samo je 75% kataloga o kros opremi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav...

Mene pa zanima če kdo koga pozna, ki šiva kombinezone, oz. kolk se splača to kupit...zaenkrat vem samo da v Miklavžu nekej šivajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!