Skoči na vsebino

Katalogi motoristične opreme


Priporočene objave

ce vam jih DTW ni pripeljal v LJ ga lahko za vuhe. :P 60 komadov priblizno (30 gericke in 30 louis). have fun. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...
zanima me če se da kje dobt brezplačno katalog motoristične opreme (kao Neckerman ali Qelle, )

na dsf-u sem vidu za nek web naslov, sam si ga nism mogu zapomnit (zdi se mi da se je začel z www.polo???????????????????.???...če kdo ve, kwa mislim naj prosm napiše

Katalog lahko naročiš na telefonsko številko 041/880-920 (MOTACC GROUP d.o.o.)

Lahko pa tudi preko spletnih strani:

http://www.motacc.si/portal-forum/dload.php

http://www.motacc.si/slo/index.php?main_pa...ex&cPath=87

Ob prvem nakupu v spletni trgovini www.motacc.si se plačljiv katalog odšteje od zneska nakupa. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Lojza oz slo zastopnika (Trg) ti pošlejo katalog cca 1000+ strani zastonj! Zapakiran tko da prežvi jedrsko eksplozijo :D

Žal naslova ne vem, blo pa je nek govora o tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Sem slučajno iskal kakšen pameten katalog motoristične opreme in sem naletel na podjetje YOGI MOTO CENTER d.o.o. Ponujajo brezplačni POLO katalog, preverite link: http://www.yogi.si/t-narocilo-polo-kataloga.aspx

Še tole o njih:

Dragi prijatelji YOGI MOTO CENTRA

Minilo je več kot petnajst let veselih in burnih dogodivščin, čas v katerem je YOGI postal eno izmed vodilnih imen za motorje, prosti čas in šport v Sloveniji. YOGI ekipa se je v skladu z vašimi zahtevami in zahtevami trga, večkrat uspešno spopadala z novimi izzivi ter tako za vas vedno znova pripravljala svežo ponudbo motoristične opreme.

Tako smo z izostrenim občutkom, dobro poslovno politiko ter kančkom 'bencina v krvi', pričeli ekskluzivno sodelovanje z vodilnim nemškim trgovcem motoristične opreme POLO MOTORRAD na področju Slovenije.

V letošnjem letu vam omogočamo naročila iz POLO kataloga, ki ste ga prejeli preko pošte ali osebno v naši trgovini. Vse izdelke vam ponujamo po enakih cenah, kot so navedene v katalogu, brez dodatnih stroškov. Naročilo blaga iz kataloga POLO lahko oddate v naši novi prodajalni YOGI MOTO CENTER ali obiščete Največji moto center na spletu

Vabimo vas, da si z našo pomočjo čim hitreje priskrbite izdelke za preživljanje vašega prostega časa. Obljubljamo vam, da boste dobili visoko kakovostne izdelke in kar največ za vaš denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slučajno iskal kakšen pameten katalog motoristične opreme in sem naletel na podjetje YOGI MOTO CENTER d.o.o. Ponujajo brezplačni POLO katalog, preverite link: http://www.yogi.si/t-narocilo-polo-kataloga.aspx

Še tole o njih:

Dragi prijatelji YOGI MOTO CENTRA

Minilo je več kot petnajst let veselih in burnih dogodivščin, čas v katerem je YOGI postal eno izmed vodilnih imen za motorje, prosti čas in šport v Sloveniji. YOGI ekipa se je v skladu z vašimi zahtevami in zahtevami trga, večkrat uspešno spopadala z novimi izzivi ter tako za vas vedno znova pripravljala svežo ponudbo motoristične opreme.

Tako smo z izostrenim občutkom, dobro poslovno politiko ter kančkom 'bencina v krvi', pričeli ekskluzivno sodelovanje z vodilnim nemškim trgovcem motoristične opreme POLO MOTORRAD na področju Slovenije.

V letošnjem letu vam omogočamo naročila iz POLO kataloga, ki ste ga prejeli preko pošte ali osebno v naši trgovini. Vse izdelke vam ponujamo po enakih cenah, kot so navedene v katalogu, brez dodatnih stroškov. Naročilo blaga iz kataloga POLO lahko oddate v naši novi prodajalni YOGI MOTO CENTER ali obiščete Največji moto center na spletu

Vabimo vas, da si z našo pomočjo čim hitreje priskrbite izdelke za preživljanje vašega prostega časa. Obljubljamo vam, da boste dobili visoko kakovostne izdelke in kar največ za vaš denar.

Pa še to je potrebno dodati, da imajo po nekaj dnevnih negodovanjih sedaj končno avtomat za napitke in hladilnik za pijače poln in ni potrebno žeje trpeti... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!