Skoči na vsebino

Predelava - kje?


MotoRossi

Priporočene objave

Eno, zdele v roku enga meseca pride še ena štipendija in pol mam u žepu cca 100k sit in bom predelal skuter.

V glavnem imam že vse izbrano.

Navaden polini gus 70 kit

17'5 dell orto

leo vince zx

prenosi zamejani primarni ali sekundarni

Zdej me pa zanima kje to zadevo kupit. Nekak bi bilo pametno na štajerskem. Kam dlje se nebi vozil, ker pol se morem še nakako nazaj pripelat pa ga valda ne morem šponat, 150km se pa tudi ne bom 50km/h vozil.

Kje na štajerkem bi blo to DOBRO zmonitirano, da si mehanik uzame cajt za to, da mi dobro naštela fergi, najde neko zlato sredino. Ker dam lahko tudi jaz doma to not, ampak neznam si to pol optimalno naštelat, ker sm to sam 1x delal (mejal kit) ...

Pa blo bi fajn da bi ble tut cene normane. No kit 35, zx 30, fergi 17, prenosi 15 pa še nekaj delo in si kr na dobrih 100jurjev...

Kje bi mi to not dali? Stupit? V celju itak ni nič kej takega. Edino on avtomoto sam še nimam izkušenj z njim - jutri grem k njem na prvi servis da sploh vidim kak je to...

Vsak nasvet dobrodošel - mogoče tudi v zvezi z predelavo...aja meni hitrost okol 110 čist ugaja, raje imam 80 konkretnih (da lohk še komot pol na gas stisneš in enga z dost velkim pospeškom prehitiš)...pa glede porabe bi rad spravu na kakšnih 5l ... pri priganjaju pa itak 6l+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ti en nasvet. Popoki dnar pa pejt na morje! Pol pa spet naprej šparat za večji motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ti en nasvet. Popoki dnar pa pejt na morje! Pol pa spet naprej šparat za večji motor.

Če po pravici povem - tudi ta opcija obstaja :-)

Ampak ne na morje ampak v Amsterdam za 10dni, lih ma tu ena agencija za cca sto čukov en taki trip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej prvo kaki motor mas???Pol pa gremo dalje z zadevo... :D

Yamaha Aerox, 03', črna, novi števci, brez nalepk Yamaha na spodnjem delu boka, cca 2k prevoženih. Še kaj? ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

de ej malo slik pokaži :D

one ko si sliko ko si mel noviga več niso aktualne :D

v mariboru lahko pelaš k tomotu, šerbineku, stupidu, pa še bi se kej našlo :D

aja pa tak btw, zobniki so 17k :D

Popravljeno . Popravil aerox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh.. pa pras tistga mehanika ktermu bos pelov, ce ti lahko brez racuna nardi, ker te bo prslo velik cenej, drugac najbol da ti to sam gor das pa sam peles nastimat, garantiram da bos prsparu 10k sit, _strudlu_ je taka varjanta prsla 115k sit z racunom, brez racuna bi mu pa prslo 100k in se je fajn nategnu..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

110 realnih...no ja. ob ugodnem vetru mogoce...pa pr realnih 80 vec tile nasi 70cc _stroji_ ne potegnejo super:(

seveda pa dosti boljse kot 50:D ti sploh navadno ne vidijo hitrosti 80km/h (realne seveda;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje na štajerkem bi blo to DOBRO zmonitirano, da si mehanik uzame cajt za to, da mi dobro naštela fergi, najde neko zlato sredino. Ker dam lahko tudi jaz doma to not, ampak neznam si to pol optimalno naštelat, ker sm to sam 1x delal (mejal kit) ...

Daj meni 100jurjov pa ti nabavim dele dam noter vzamem bek dbnar za delo pa kaj ostane dam nazaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje na štajerkem bi blo to DOBRO zmonitirano, da si mehanik uzame cajt za to, da mi dobro naštela fergi, najde neko zlato sredino. Ker dam lahko tudi jaz doma to not, ampak neznam si to pol optimalno naštelat, ker sm to sam 1x delal (mejal kit) ...

Daj meni 100jurjov pa ti nabavim dele dam noter vzamem bek dbnar za delo pa kaj ostane dam nazaj :D

btw:

ali lohk zrihtaš pa zmontiraš tud dele za na rs-ko (kit, fergazar....)

tok za informacijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda pa dosti boljse kot 50:D ti sploh navadno ne vidijo hitrosti 80km/h (realne seveda;))

kks ti si mi prej namero okol 75 po števcu, torej realnih

zaj je skuter boljše poštiman, daj boš še mi enkrat mero? :D

pa ko nebo vetra, te mi žiher prije prek 90 po mojem števce, tak da bi tebi moglo pokazat 80 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!