Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Ok, iscem eno staro staro igro, strategijo LORDS OF THE REALM 2. Se priporocam ce ima kdo slucajno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tule The Underdogs

Poglej na title search In bos najdu original, 65 mega velik file (CD-rip)

Popravljeno . Popravil Treker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ravno naložil novega moorhun-a, zakon za sprostit stres. je pa na www.vecer.com pod računalništvo! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona igralec, kje si pa mene najdu. Pa glih v trgovino sem se odpravlu po kruh pa mlek :)

Jst še kr nažigam Age of empires2: Age of kings. Ma se nikol ne naveličam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa trenutno obseden z Darkstone...sam sem prišel v en ful težk level,pa sem premal nabildan da bi pršu skoz... <_<

Drgač pa občasno že leta igram Heroes of might and magic III...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm se drugače najdlje zamudu z Tomb Raiderjem ( vseh 5 delov ).

Trenutno pa sprobavam Collin Mcrae 3 sam je igra svinsko zahtevna (glede zahtev)že samga placa za instal... rabi cca.4Gb.

Da o procesorju in grafiki ne govorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm se drugače najdlje zamudu z Tomb Raiderjem ( vseh 5 delov ).

Trenutno pa sprobavam Collin Mcrae 3 sam je igra svinsko zahtevna (glede zahtev)že samga placa za instal... rabi cca.4Gb.

Da o procesorju in grafiki ne govorim.

ta teden dobim colina 3 ma kaj res toliko placa ponuca......kakšne so kej zahteve...če ti ni odveč napisat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bo pa delal na 1.3 320 mb GF4mx440 64mb...

pa matrix dobim tud na 4 cedejih...bomo vidli kakšna je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bo pa delal na 1.3 320 mb GF4mx440 64mb...

pa matrix dobim tud na 4 cedejih...bomo vidli kakšna je...

Mislim da bi moglo delat normalno..

Matrix pa mi je kr štekal občasno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne so kej zahteve...če ti ni odveč napisat :(

Očitno ogromne.

Imam celeron 1200 ,320 ram ,GF 64Mb pa mi je drekal ko svina (lohk da imam preobremeneno kišto eMule lavfa 24,5 / 7 ) placa pa zasede okol 4Gb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enter The Matrix je pa odličn špil....wauuuu...zasede mi 3.18Gb sam dela kot urca....pa zgodba ...izdelava....igralnost....

Colin mi pa ne dela...neko napako mi javi ...bom poskušal kaj naštimat...sam glede na to da imam podobno kišto kot Blade mende ne bo nč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak za sprostitev.. MORHUN :) .. to j eql.. samo si nekje treba najt navodila.. kr maš neke jake kombinacije da briješ do več tisoč prk pa to...

drugač pa bol "resn" špil :) .. jaz ka zaj non stop špilam.. a-ja pa v ameriki je prepovedana prodaja tega špila :) .. postal 2 ... same bedarije delaš v špilu, ludi kolješ z lopato, pa poščiješ se lahka na koga, pa dušilec si kr iz mačke narejiš.. itd :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak za sprostitev.. MORHUN :) .. to j eql.. samo si nekje treba najt navodila.. kr maš neke jake kombinacije da briješ do več tisoč prk pa to...

drugač pa bol "resn" špil :) .. jaz ka zaj non stop špilam.. a-ja pa v ameriki je prepovedana prodaja tega špila :) .. postal 2 ... same bedarije delaš v špilu, ludi kolješ z lopato, pa poščiješ se lahka na koga, pa dušilec si kr iz mačke narejiš.. itd :)

postal sem špilu že...kje si pa dvojko dobil!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diablo II

Jz Diabla 1 nism mogla dokonct so me vedno ubil tam zadni level ze pr hudicu dol grrr pol mi ej blo pa dost k sm se en mesec mucla pa ni slo pol pa lezi tm v skatli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!