Skoči na vsebino

Primajevanje,odmajevanje in diverzni stripboy-i


Ice

Priporočene objave

Nikogar nismo nikoli poslali, nekateri se pa poslavljamo (no vsaj jaz), ker se moram pripraviti na popoldansko vožnjo z nekaterimi forumovci z motorji. Če koga zanima, naj si hitro prebere pod On the road, današnji izlet za podrobnosti!!

Pupa ==) logout

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa kaj ? A primorci nismo ljudje ?

Povsod nas izpuščajo. Eni bi nas kar Italiji šenkal. Drugi pa še vejo ne da obstajamo.

lp RAN

Ran ... nč bat ... primorci ste pa res zeloooooo fejst fantki ... zakaj pa misliš ,da sem jaz tolikokrat v Piranu ? ... Italijanke si pa res ne zaslužijo takih sladkorčkov

sicer pa če kdo išče kakega policaja ... poznam pomočnika komandirja policije z zeloooooooooooo dobrim motorjem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sicer pa če kdo išče kakega policaja ... poznam pomočnika komandirja policije ...

WTF for .......so what?!

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice .. ne razumem .. kaj je to WTF ???? ..sicer pa je tosamo odgovor na predhodno diskusijo o nekih policajih by viragica in pupa ... pa sem se usluzno ponudila ... jaz dobra dusa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF pomeni ---> Why the fuck ... for ....

quote:

Ice .. ne razumem .. kaj je to WTF ???? ..sicer pa je tosamo odgovor na predhodno diskusijo o nekih policajih by viragica in pupa ... pa sem se usluzno ponudila ... jaz dobra dusa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak smo se vedno out of topic

se vedno se isce notranjc s stajerskim naglasom pisuka za druge iscem modele zase pa nic, ja kaj naj ce sem pa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viragica, kaj mores ocitno se uvrscas v skupino, kjer smo malce predobri in se prevec razdajamo....ampak vsake toliko se nam povrne...big time... Pa tudi pri vseh piz*****, ki jih clovek naredi mora vcasih kaj dobrega naredit..pa cetudi je neumnost...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ran ... nč bat ... primorci ste pa res zeloooooo fejst fantki ... zakaj pa misliš ,da sem jaz tolikokrat v Piranu ? ... Italijanke si pa res ne zaslužijo takih sladkorčkov

No vsaj en obliž za rano. Ko si pa še Piran omenila, kot da bi me pol...

Bivši Pirančan sedaj v Lj. drugače pa za zmeraj primorc.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

RAN, a veš, kaj je reku župnik pri spovedi o takem hvalisanju - reku je: na ja, greh glih ni, lepo pa tud ne. Da bi se pa še hvalu s tem !?

Lojzi :

slišal sem tud tisto: gada spustit primorca ubit.

Pa ni da bi se človek sekiral. Če si dober, si dober, pa si ne moreš pomagat. Drugi pa naj govorijo kar hočejo.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če si dober, si dober, pa si ne moreš pomagat. Drugi pa naj govorijo kar hočejo.

lp RAN

RAN, imaš polno podporo od primorskega gastarbeiterja.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me veseli RAN , da se bolš počutiš ... na koncu se itak vsi srečamo v LJ ... če bi bilo morje tukaj bi pa bilo skoraj popolno .... sicer pa "u never know" ... mogoče se pa poznamo ... lahk da sem tvoja soseda ali kajpodobnega insem si so ze ene 100krat prisel sposodit kakšno šalčko sladkorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

na koncu se itak vsi srečamo v LJ ... če bi bilo morje tukaj bi pa bilo skoraj popolno .... sicer pa "u never know" ... mogoče se pa poznamo

no zato pa jaz vsak toliko casa pridem v naso prestolnico RAN-ove sosede pogledat!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un Vragec je bil moj najbolsi sodelavec in pa od danes dalje sosolec na faksu... ej fejst fant samo ga jaz ne bi pustila kar vsaki... un bo moj po 35. letu. revez saj ne ve kaj ga caka...

Kaksnega bi pa ti meni "uvalila"? Moram videt kaksnega imas v mislih........ potem se pa naprej meniva....

Ej, pa se nekaj, A TI SI UPAS Z MANO POSLE SKLEPAT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bom v hecu malo nesramna: nek posu sva že enkrat sklenili!!

Ne ne, zdej pa resno: ti pojma nimam, kaj je tebi všeč. Veš pri teh zadevah je ponavadi človek zelo specifičen. je pa tudi res, da še toliko vpišeš, kaj bi rad imel, pa ni nujno, da ko se tisto najde, da ej to točno tisto, kar si iskal. Saj ljudje nikoli v bistvu ne vemo, kaj bi radi. Iščemo samo najboljše približke idealu. Vse kar pa ni absolutno, pa tudi ni več enako.

Joj, a je to sploh za razumeti????

Sicer pa, človek te vedno lahko preseneti. Torej, tudi če se ti zdi oseba neprimerna za sklepanje poslov, nikoli ne veš, če to dejansko je. Treba je poskusiti in videti!!

Malce filozofska vaša Pupa (upam, da samo danes)!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, a hoces res eno zlobno: JA, POSEL JE BIL POSEL, ROBO SEM NAJPREJ ORNK PONUCALA JAZ... TI SI PA POBRALA "SMETI" ups...

JA dej drugic malo skrajsi, ker se vedno ne vem kaj si hotela od mene. Tako malo se mi svita, samo... ja mora bit............. mozgane (pamet) v GLAVI (ta zgorni), simpaticen mora bit,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!