Skoči na vsebino

Korzika


maurina

Priporočene objave

quote:

Mene zanimajo bolj jesenski termini (september). A ima kdo plan it takrat ?

J.

P.S.: Moj prvi post :)

J.

mi se pogovarjamo za okoli 15.avgusta (4 pari z motorji)-premisli..

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

mi se pogovarjamo za okoli 15.avgusta (4 pari z motorji)-premisli..

S.F.S.N.

Takrat grem jaz z hišo na kolesih na Korziko in Sardinijo. Bom imel pir v hladilniku, če se kje srečamo.

The life is short, but the way is long!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mene zanimajo bolj jesenski termini (september). A ima kdo plan it takrat ?

J.

Jaz sem planiral enkrat Septembra v tiste konce, vendar ne na Korziko ampak na Sardinijo. Na Korziki sem bil lani z avtom, pa se mi zdi, da bi blo bolje it prej na Srdinijo ker sem bil tam predlani ravno tako z avtom. Sej veš človk mora kaj pozabit, da je pol bolj zanimivo, ko gre še enkrat.

Seveda moram prej nardit tisti izpit od Čokove, če ga bo do takrat uspela spisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpita od Lučke niti ne rabiš,ker si za tujino daj narediti mednarodno vozniško dovoljenje. Tam notri piše samo A, nič A do 350 ccm. Samo na našo mejo moraš nekako priti.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Mene zanimajo bolj jesenski termini (september). A ima kdo plan it takrat ?

J.

P.S.: Moj prvi post :)

J.

mi se pogovarjamo za okoli 15.avgusta (4 pari z motorji)-premisli..

S.F.S.N.

a nimajo takrat italjani neke guzve ? avgusta se mi zdi, da je cela Italija na dopustu. Zaradi tega se mi zdi boljsi termin september.

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Izpita od Lučke niti ne rabiš,ker si za tujino daj narediti mednarodno vozniško dovoljenje. Tam notri piše samo A, nič A do 350 ccm. Samo na našo mejo moraš nekako priti.

Brrrm

Ce je vec motorjev skupaj mislim, da ne delajo problemov z vozniskimi na meji, meni jih se nikoli niso. Sem pa ugotovil, da na italijanski strani se pasosov ne gledajo, ce si na motorju.

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanimajo bolj jesenski termini (september). A ima kdo plan it takrat ?

J.

P.S.: Moj prvi post :)

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Izpita od Lučke niti ne rabiš,ker si za tujino daj narediti mednarodno vozniško dovoljenje. Tam notri piše samo A, nič A do 350 ccm. Samo na našo mejo moraš nekako priti.

Brrrm

Saj ni problem samo meja, je pol še problem z zavarovanjem, ode kasko, če kje pribiješ.... Tahujši problem pa je, ker financ minister ne skešira dokler niso papirji tip top.

Še nekaj glede gužve na Korziki.

Tudi v glavni sezoni na Korziki ni pretirane gužve, ker Korzika nima toliko počitniških kapacitet kot npr. Sardinija, kjer pride pa ubitačno. Tam samo stojiš v kolonah.

V feragosti smo lani naleteli na en večji zastoj na obvoznici pri mestu Porto Vecchio, ko se je ves folk ravno pokal na plažo, drugače pa je blo kar tekoče. Z motorjem mora bit prava bomba, z avtom pa užas, še posebej tako kot smo bili mi locirani na enem kraju in se vozili vsak dan ko budale, če smo hotli kaj videt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karisma lepo se sliši in z lahkoto bi se zmenili.Dejmo se videt in slišat pa se bomo zmenili vsekakor se dobimo kakšno sredo na tromostovju in se pomenimo tisti ki imamo nacrte za julija na Korziko !!

udi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robicop noben problem vec nas je bolje bo. Obvezno spremljaj tale topik da boš videl kaj se dogovarjamo sicer se pa vidimo in se zmenmo kako in kaj !!!

udi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa po zadnjih pretresih (strehanadglavo press) tale Korzika kar malo odmika. bomo vidli kaj bo. bom pa intenzivno spremljal nadaljnje dogovore.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Karisma lepo se sliši in z lahkoto bi se zmenili.Dejmo se videt in slišat pa se bomo zmenili vsekakor se dobimo kakšno sredo na tromostovju in se pomenimo tisti ki imamo nacrte za julija na Korziko !!

udi

ja bi blo fajn se videt na 3M, sam da bo vreme

malo sem gledala za prevoz s trajektom iz Livorna do Bastie, cene so kr zasoljene (se posebej ce ugotovis, da je voznja s trajektom Trst-Grcija 3x daljsa pa cenejsa) sam ni mi blo cist jasno kako majo cene, ce gres zjutraj na trajekt je drazje kot pa ce gres popoldan? logicno?

Se vidimo... uzivajte v maju

Karisma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Karisma danes že vse skupaj skoraj nima vec logike !!!

Ja v maju na 3M pa se dogovorimo kam kdaj in kako !!!

udi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:Karisma lepo se sliši in z lahkoto bi se zmenili.Dejmo se videt in slišat pa se bomo zmenili vsekakor se dobimo kakšno sredo na tromostovju in se pomenimo tisti ki imamo nacrte za julija na Korziko !!

udi

ja bi blo fajn se videt na 3M, sam da bo vreme

malo sem gledala za prevoz s trajektom iz Livorna do Bastie, cene so kr zasoljene (se posebej ce ugotovis, da je voznja s trajektom Trst-Grcija 3x daljsa pa cenejsa) sam ni mi blo cist jasno kako majo cene, ce gres zjutraj na trajekt je drazje kot pa ce gres popoldan? logicno?

Se vidimo... uzivajte v maju

Karisma

Trajekt Livorno - Bastia za dve osebi in motor 31.700 SIT, seveda povratna. Iz prve roke, ker jo imam že doma. Kaj bom pa doživel bom pa napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robicop, jasno, da se gre! Kot ze receno: jaz grem konec julija za 9 dni. Razen, ce SLUCAJNO pride kaj vmes... ampak mora biti res visja sila...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, ta SLUCAJNO mi ni lih...., A maš SLUCAJNO KAJ V MISLIH??? Zenske, dekleta, deklice, puncice, PAZITE SE!...

Zmejneno, ma da se gre pa basta!! Pozdrav restavratorski, se vidmo u sredo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs, ta SLUCAJNO mi ni lih...., A maš SLUCAJNO KAJ V MISLIH??? Zenske, dekleta, deklice, puncice, PAZITE SE!...

Zmejneno, ma da se gre pa basta!! Pozdrav restavratorski, se vidmo u sredo!

Hmmm... mislim, da deklice ne bi imel vpliva... ceprav se nikoli ne ve...

Drugace gre pa bolj za sluzbene zadeve, ampak jaz mislim, da takrt ne bo panike. V sredo pa drzi, ja...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

malo sem gledala za prevoz s trajektom iz Livorna do Bastie, cene so kr zasoljene (se posebej ce ugotovis, da je voznja s trajektom Trst-Grcija 3x daljsa pa cenejsa) sam ni mi blo cist jasno kako majo cene, ce gres zjutraj na trajekt je drazje kot pa ce gres popoldan? logicno?

Cene so takšne iz praktičnega razloga(za Italjane). Če štartaš zjutraj S trajektom si pozno popoldne na otoku in ponoči iščeš kje boš spal.

Če štartaš zvečer, boš celo noč lepo ninal in boš zjutraj lepo spočit cel dan še po otoku fural.

Tu nastanejo problemi, če moraš priti na drugo stran otoka z tremi mulci, ki ti celo pot kozlajo. Zato lahko ladjarji nabijajo cene.

Tvrdo pa živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Trajekt Livorno - Bastia za dve osebi in motor 31.700 SIT, seveda povratna. Iz prve roke, ker jo imam že doma. Kaj bom pa doživel bom pa napisal.

Hvala Marja za info, ob kateri uri pa startas na trajekt?

Udi a bo vreme al ne bo vreme jutri (sreda)? Kdaj prides na 3M?

Uzivajte v soncnem dnevu

Karisma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:Trajekt Livorno - Bastia za dve osebi in motor 31.700 SIT, seveda povratna. Iz prve roke, ker jo imam že doma. Kaj bom pa doživel bom pa napisal.

Hvala Marja za info, ob kateri uri pa startas na trajekt?

Udi a bo vreme al ne bo vreme jutri (sreda)? Kdaj prides na 3M?

Uzivajte v soncnem dnevu

Karisma

Trajekt mi štarta ob 10. uri. Grem pa z Moby lines-om. Sem pa še enkrat gledal cenik in je ista tarifa neglede na uro odhoda. Imaš pa neke cenejše tarife za odhode med tednom ( pogoj pa je da sta dve osebi in vozilo pa še povratna karta). Poglej še na link HTTP://WWW.MOBYLINES.DE. Je pa Moby najcenejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!