Skoči na vsebino

Korzika


maurina

Priporočene objave

LP!

Udi: lepo in srecno potovanje v Grcijo, ko pridemo vsi nazaj, si pa izmenjamo vtise

Marja: da ne bos prehitro odsel na pot, zelim varno pot, polno lepih vtisov... hja ravno pricakal ne bomo sredi noci, se bomo pa pol prislinil zraven na izpoved dozivetij na Korziki

Uzivajte, Karisma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

LP!

Udi: lepo in srecno potovanje v Grcijo, ko pridemo vsi nazaj, si pa izmenjamo vtise

Marja: da ne bos prehitro odsel na pot, zelim varno pot, polno lepih vtisov... hja ravno pricakal ne bomo sredi noci, se bomo pa pol prislinil zraven na izpoved dozivetij na Korziki

Uzivajte, Karisma

Jaz sem pa mislu da me boste pričakal z zastavicami, kot rajnkega Maršala nekoč.

Je pa Korzika začela viset v zraku. V soboto mi je šla k hudiču vžigalna tuljava ali cink špula (po slovensko). Še tisto mal las, kot jih imam so mi začel sivet in izpadat.

Jerman bo naredil vse da grem na pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem prebral skoraj ves ta topic in moram priznat, da se mi je hotl kar zmešat. Tako lepo je potovati z motorjem.... NORO! Letos sicer nimam nic vecjega v planu....

Bo pa odprl nov topic za vse tiste, ki bomo letos bolj doma in lahko samo jokamo....

Vsem želim srečno pot!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja: u tole pa ni glih fajn, zato drzimo mocno pesti, da bo do odhoda motor OK.

Gregs: kaksne so informacije iz Lonely planeta, se splaca brat al ne?

Uzivajte, Karisma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih izkušnjah je z Lonely Planetom tako, da ga prebereš in si narediš izpiske, celega, ali pa raje nič. Če sam prelistavaš in preskakuješ, ti večina glavnega in pomembnega uide. Če si ne delaš zapiskov (vsaj na kateri strani je kaj zanimivega), porabiš potem ure, da nekaj, kar si bežno prebral, zopet najdeš.

V bistvu so branje takih vodnikov počitnice pred počitnicami.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs: kaksne so informacije iz Lonely planeta, se splaca brat al ne?

Posteno povedano, se nisem utegnil prebrati... bom ta teden... pa sporocim kaj zanimivega...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, lahko to knjigico vidim tudi jaz???

Ali pa mogoče eno s skupnimi močmi nabaviva??

Ni tabuja na celem svetu, ki nebi zrasel le v tvojih oceh!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climber, od kdaj pa ti toliko planiras?!

Ni problem, prinesem danes v OLP, pa se vse dogovoriva.

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Marja: u tole pa ni glih fajn, zato drzimo mocno pesti, da bo do odhoda motor OK.

Stroj zrihtan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, vceraj v OLP-ju sva pozabila na Korziko pa nič hudega. Sem si v knjižnici pogledal, pa malo na imternetu in mislim da bo počasi za moj način planiranja kar dovolj

Ja marja uživaj in se slišimo po tvojem prihodu, da nam daš kakšne napotke za konec julija!!

Ni tabuja na celem svetu, ki nebi zrasel le v tvojih oceh!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climber, ja, je bilo prevec "motecih" elementov...

Bova tole v miru, ob rundi biljarda lepo predebatirala, pa bo... sicer pa: sem se ze ustrasil zate, da bo prevec planirano, pa si hitro popravil vtis...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja: super, zdej pa sam se zabicaj svojemu motorcku, da gres z njim na dopust, pa da ga nima kej lomit pa prav lepo uzivajta na poti.

Climber&Gregs: a gresta skupaj na Korziko? Kdaj pa? Ker sem mislila, da sva ostala cist sama za julijski termin A bo vajina tura hitra al "lagano turisticka"?

Glede trajektov, sem ugotovila, ce te ravno ne daje problem z dopustom in ce ti je vseeno ce ne gres na pot v soboto, se kr posteno bolj splaca it npr. v ponedeljek, ker so med tednom trajektne linije veliko cenejse pa se njihove jokerje lahko uporabis, tako da kar prisparas okoli 10.000 SIT (glih za eno vecerjico na Korziki)

Uzivajte, pa upam da se bo tale vreme koncno mal zrihal, res ne vem kdo je tolk dezja narocu

Karisma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz planiram iti tam nekje po 20.juliju. En dan gor ali dol, je vseeno, ker bom imel dopust 3 tedne... upam... Tako, da ce je recimo ponedeljek kaj cenejsi, je tudi varianta. Se bomo dogovorili... je se cas...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Takole, dragi moji motosvetovci. Prišel je dan X. Čez dobrih 24 ur, oziroma tam nekje okoli tretje ure zjutraj v soboto, bo mene in mojo boljšo polovico motorček popeljl proti Korziki. Ko pridem nazaj, pa kaj več naložim na motosvetu, 3M in še kje.

Pozdravljeni in fajn mi bodite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V ponedeljek zjutraj ob 1,50 prišel iz Korzike. Celotne poti je bilo 2178 km, od tega po otoku 1018 km. Ljubljana - Livorno 580 km , ki sem jo nazaj naredil v točno 6 urah.

Cene:

kampi 13 do 17 E ( 2 osebe + motor + šotor )

pivo 2,5 E ( črpalke ), 2,8 - 3 E ( gostilne ) ( pa da neboste mislili da je pivo veliko - 2,5 dcl )

pizze 6 - 9 E

Drugač pa NORO NORO SUPER , vroče za znort,

Več sledi s kakšnimi slikami.

Bi pa še :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja, lep pozdrav!

Veseli smo, da si srecno in prijetno opravil celo pot.

Uf sem ti kar malo fous k si ze dozivel Korziko :D potem pravis da je definitivno super, hvala za prvotne informacije, te bom kar prva vprasala, kdaj in kje se dobimo na klepetu? :D :?:

Uf komaj cakam na izdatno porocilo, mam velik vprasanj :P :D 8)

Uzivajte, Karisma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te bom kar prva vprasala, kdaj in kje se dobimo na klepetu?  :D  :?:

Uf komaj cakam na izdatno porocilo, mam velik vprasanj  :P  :D  8)  

Uzivajte, Karisma

Ne vem predlagaj. To sredo ne morem, imam službo ponoči. Mogoče petek, kje, kdaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče petek, kje, kdaj ?

Mene tudi zanima Korzika, ker gremo tja konec julija. Boš naslednjo sredo imel čas, ker ta petek jaz ne verjetno nemorem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednja sreda ni problem. Se dobimo na 3M. Do takrat bom pa še kaj napisal in poslal slike na motosvet. Tekst je že v fazi razvoja, vtise pa moram še sestavt skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja,probaj se oglasiti na soškem srečanju ...

Ne bo šlo, žal, moram biti v službi.

UŽIVAJTE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!