Skoči na vsebino

Korzika


maurina

Priporočene objave

Super tenerejka, 2gor, polno nalozena je brez tezav zmogla pot...

Po filmu sodeč, ne vidim razloga zakaj ne bi. 

Hudih klancev ni, skal tudi ne, parim kamnom na makadamu se pa verjetno da izogniti. To lahko odpelješ z Harleyem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po filmu sodeč, ne vidim razloga zakaj ne bi. 

Hudih klancev ni, skal tudi ne, parim kamnom na makadamu se pa verjetno da izogniti. To lahko odpelješ z Harleyem.

 

Gvido in Ana tazoprnih delov ceste nista vključila v filmček. Določeni odseki so bolj podobni slabo vzdrževanim hudournikom kot cesti (če niso bratje Korzičani v zadnjih par letih zavihali rokavov, v kar pa dvomim). Mogoče so komu tovrstne burke v veselje, meni pač niso.

 

Če me bo Saleccia še kdaj videla, bo to izključno izven sezone. V sezoni se namreč na tisti kilometer peska nasardini toliko turistov, da vse skupaj spominja na izjemno dobro založeno mesnico za ljudožerce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla druščina....

 

...vsako leto mi je tale Korzika nekako izpadla... Razmišljam, da bi jo napadel za prvomajske: 27.4. se bom zapeljal do Pise, naslednje jutro čez v Bastio... Po otoku bi potem vozil 28., 29., 30., 1., 2. maja popoldan nazaj na celino in 3.5. domov... Potopise sem pogledal, imam tudi plan od Pajerja (Lord&Lady)... pa vseeno eno direktno vprašanje:

 

Predlaga kdo mogoče kakšen kamp oziroma 2, na primerni lokaciji, da ne bi ravno vsak dan prestavljal "baznega tabora" po otoku? Na otoku me čakajo 4 nočitve... pa recimo da bi se vmes enkrat selil, sicer pa iz 2 lokacij naredil izlete po otoku.

 

Dajte kako idejo prosim...

 

Hvala.

 

Ferek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kampi se baje (vsaj kar sm gledal) odpirajo 1.5. če misliš kampirat. Ampak Sohen prav da v tem terminu ni gneče in boš brez problema našel spanje.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani junija uporabljal kamp Santa Barbara (Corte) in Bavella Vista (Zonza). Oba v tistem času nista bila kaj posebaj zasedena, drugače pa oba BP. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Info ?

karta za trajekt kupljena in plačana pri Corsica-Sardinia Ferries. Doma si jo sprintaš. A je to vse in jo pokažeš tistemu ki spušča na trajekt ali jo je treba na blagajni zamenjat za pravo karto ?

Včasih je bilo to lepše rešeno, so kar karto poslali na dom.

 

Sem vam fouš, ker nam Sardincem napovedujejo nekaj slabše vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da za vikend nimajo jutranjega trajekta, ampak samo tistega ob 14h.

Izgleda je jutranji namenjen bolj za kamione in dostavo na otok, zato vozi samo med tednom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Info ?

karta za trajekt kupljena in plačana pri Corsica-Sardinia Ferries. Doma si jo sprintaš. A je to vse in jo pokažeš tistemu ki spušča na trajekt ali jo je treba na blagajni zamenjat za pravo karto ?

Včasih je bilo to lepše rešeno, so kar karto poslali na dom.

 

Sem vam fouš, ker nam Sardincem napovedujejo nekaj slabše vreme.

Natisneš, to je vse, preden vkrcaš ti jo prečita osebje s čitalcem, tak da teoretično lahko maš karto tudi na telefonu pdf...

Isto kot na avionih, ko telefon prisloniš na čitalec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi bomo karte kupili kar v portu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natisneš, to je vse, preden vkrcaš ti jo prečita osebje s čitalcem, tak da teoretično lahko maš karto tudi na telefonu pdf...

Isto kot na avionih, ko telefon prisloniš na čitalec.

Hvala

Mi bomo karte kupili kar v portu.

Mene je koštala karta 70 € manj pred enim mesecem, je pa res da če ne greš pušiš vse :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa nimam pojma, online za 2 osebi in moped Livorno-Bastia cca 140€, dvomim da bo v portu 200€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vem, sam nam se ne izide, pa še ustreza nam 14 ura, ker smo isti dan na otoku. Dej povej mi, a si kdaj že šel iz livorna in kaj si vzel, ker kot vidim imajo palubo (predvsem me zanima a se da kam skriti, da nisi recimo na mrazu), sedeže in kajute.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala

Mene je koštala karta 70 € manj pred enim mesecem, je pa res da če ne greš pušiš vse :smoke:

Ni preklica, je pa možnost spremembe termina z doplačilom.

Na dan odhoda bo cena v portu slična, a jaz nerad stojim v vrsti, kjer se spredaj pojavi pacient z reklamacijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni preklica, je pa možnost spremembe termina z doplačilom.

Na dan odhoda bo cena v portu slična, a jaz nerad stojim v vrsti, kjer se spredaj pojavi pacient z reklamacijo

no sj karto lahko kupim tudi 2 dni prej preko oniline?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vem, sam nam se ne izide, pa še ustreza nam 14 ura, ker smo isti dan na otoku. Dej povej mi, a si kdaj že šel iz livorna in kaj si vzel, ker kot vidim imajo palubo (predvsem me zanima a se da kam skriti, da nisi recimo na mrazu), sedeže in kajute.

Teh par ur boste po kafičih na ladji kot ostali...

Ven boš šel samo čikat in fotkat

no sj karto lahko kupim tudi 2 dni prej preko oniline?

Tudi zjutraj isti dan

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!