Skoči na vsebino

Korzika


maurina

Priporočene objave

Najboljša je bla finta, ko sem si v trgovini hotel kupit sladoled (zunaj je blo 41 stopinj). Grem na oddelek s sladoledi in seveda so imeli na izbiro samo 1 kg pakunge. Bemti bohca, hočm sladoled!! Skratka, na koncu se je izkazalo, da je najmanjša možna varianta kolekcija 4 okusov sadnega sorbeta, melona, marelica, jagoda, banana. Sicer sem zmazal vse 4, mi je bilo pa na koncu žal, ker sem se tako nažrl, da mi je bilo slabo. Ampak sladoled sem pa dobil!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, gasperX pravi:

sanka

Bravo, preživel nočno autostrado. Ja tudi na motorju postaneš lačen, sm sam probal v Dolomitih. Na srečo je bil kuhar z nami, je mel dilo in velik nož, pa posušene mesnine. Če ne bi prej pomalcal, bi bili od njihove pice lacni.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizze imajo odlične, samo moraš jo vzeti iz kombija s krušno pečjo, ne v kaki lepi restavraciji. Tudi poceni so. 

Gašper, Villach je po naše Beljak. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motolover pravi:

Gašper, Villach je po naše Beljak. 

Vem sej tolk pa se nism pozabu slovensk.. Ampak ko jest recem in napise  je pa cist kokr bom pa jest hotu kajne ;):cool::jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za menije...google translate app. Fotkas, naredi OCR in prevede. Uzivaj, in srecno! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, gasperX pravi:

( skoraj) malo pred njim zavijem do Propriano koncno nekaj ovinkov sej sm vedu da bo do tja dolgcas sam vseeno :D

Sam jebemti francoze pr nih bi bil jest skos lacn... k noben nezna anglesk pa jest ne francosk.. pol pa se vse restavracije zaprte 

do 19ih... Jest sm pa hotu kj pametnga pojest(poklicna deformacija morm v gostilno) pa vsi meniji v francoscini.. nimam pojma

kva narocit pol pa narocim vosu najbol zelenavno pico... jest pa sovrazim zelenjavo... tko da tut slikat nism hotu.. Jutri pa mal vec ovinkov pa man

PS.: vem jest pa fotograf.. bols da se sanka drzim...

20170522_174214.jpg

 

Mislim, da sem kaksno stran nazaj opozoril, da VSE restavracije prenehajo s postrezbo hrane ob 15 uri.

Mimogrede, na tej ulici naravnost naprej cca. 250 metrov je na levi strani dobra "domaca" restavracija A Cantaria. Se razlikuje tudi po slogu in kmecki notranji ureditvi (kot hlev - v pozitivnem smislu) od vseh ostalih modernih v tem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, gasperX said:

Vem sej tolk pa se nism pozabu slovensk.. Ampak ko jest recem in napise  je pa cist kokr bom pa jest hotu kajne ;):cool::jezik:

Žalostno, da se Slovenci tako hitro ponemškutijo. Za pest Šilingov bi prodali vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Slow pravi:

Mislim, da sem kaksno stran nazaj opozoril, da VSE restavracije prenehajo s postrezbo hrane ob 15 uri.

po pred 19,00 se redko kje odpre .. podobno kot na Siciliji ... :)

pred 16 minutami, motolover pravi:

Žalostno, da se Slovenci tako hitro ponemškutijo. Za pest Šilingov bi prodali vse.

Z nasilnim osvajanjem so poskušali, pa ni šlo ... lažje je z denarjem kupt ... 

gašpr .. ti kr ornk nauć njemaćko ... bova šla švabice pecat .. js bom kao Taljan ... ;)

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, motolover pravi:

Žalostno, da se Slovenci tako hitro ponemškutijo. Za pest Šilingov bi prodali vse.

sicer ne sodi v to temo, ampak ponemškutenje ali poitalijančenje, če rečem Udine, ker so zame Udine (tak piše na guglu) je še precej daleč. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, gasperX pravi:

Vem sej tolk pa se nism pozabu slovensk.. Ampak ko jest recem in napise  je pa cist kokr bom pa jest hotu kajne ;):cool::jezik:

Pa kaj gostinec ne bi mogel poznati malo tudi francoščine? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

Pa kaj gostinec ne bi mogel poznati malo tudi francoščine? :) 

če za jest ne zna naročit naj gre domov :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

če za jest ne zna naročit naj gre domov :P

 

Na vrhu Propriana "Mega market", spodaj, kjer je hodil mali Spar, ja pa no...gostinec bi si pa ja lahko kaj sam naredil :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo francosk pa ne znam poplnoma nic... razn francosk se znam kusvt....

Snecer... sem kelnar kuhat ne znam

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, gasperX pravi:

alles

Lepi kraji + lepo vreme + dobro oko = dobra slika. Čakam nadaljevanje. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tolk letis, da mors poslikat na hitr, da pol doma pogledas kje si se vozil? :P

 

Dej probi ksno lusno domacinko slikat :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DinDiin pravi:

Dej probi ksno lusno domacinko slikat :)

Nesmem kva ce bo suzi lobusumna pa me po tleh zmetala a si zmesan al kva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, gasperX pravi:

Nesmem kva ce bo suzi lobusumna pa me po tleh zmetala a si zmesan al kva :D

Povej  ji, da je  zame! :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej no jamrat, kaj ni fajn, da je tolk ovinkov, sj zato se pa gre dol  :twak:....na plaži lohk v Portorožu ležiš, so vse bl k ne iste :cool:....v glavnem uživaj, pa voz se (po notranjosti imaš miljavžnt luštnih ovinkastih cestic) in nalep še kako fotko, d mal lohk obujam lanskoletne spomine, če morm že na šihtu viset.

Popravljeno . Popravil SharpNinja
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, SharpNinja pravi:

Dej no jamrat, kaj ni fajn, da je tolk ovinkov, sj zato se pa gre dol  :twak:....na plaži lohk v Portorožu ležiš, so vse bl k ne iste :cool:....v glavnem uživaj, pa voz se (po notranjosti imaš miljavžnt luštnih ovinkastih cestic) in nalep še kako fotko, d mal lohk obujam lanskoletne spomine, če morm že na šihtu viset.

Sej ves da morm mal jokat sej to je cist normaln mal jokat hahahaha LOL slike pa kasnej ko iz plaze pridem... ceprav dons ni blo neki velik... sem su iskat skalo s srckom to je blo pa to... zdej pa 2 dni polezavanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce ga usmodis cez dolomite domov, namest avtobana? Js bi raj tko naredu.... Da popestris :)  k avtocesta je tko no.... Raj bi se u kolen ustrelu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!