Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Dan primorci,kako smo trance_43_wavetowel2.gif

Dobro, če že vprašaš Gorenjka...headbang.gif .

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli winkiss.gif

anja... ne vem, če si kdaj opazila..... ampak pomurska in primorska regija sta nekaj čist nasprotnega.... loči ju recimo geografska lega v Sloveniji... pa ne menjat s Slovaško....slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

odkar se je greenninja umaknila izumirateunsure.gif

edino logično..... v prekmuru vse propada....bodo počasi tudi motoristi.... upam, da sem kozla ustrelila....res trdno upam, da sem ga ustrelila s celo izjavo....ker če ne, potem nam pa res trda prede....trance_16_dozingoff.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izumrli glij nej či ovačik nej mu bar po srci ostali bajkeri :grim . Sicer pa kakša kriza tü v pomurji nan kaj dosta slabše nemre iti kak nan je bilou že pred krizo "rece si jo":whistle:, tak ka vsi v prekmurje.:OK:

Popravljeno . Popravil boys
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo.

Sicer se zagnje čase rejsan nejsan javlo na forum ampak man izgovor. Pridružo san se ekipi brezposelnih. Ka se pa motora tiče pa moja yamaha kar pridno kilometre fküp spravla. Letos san jih naštejpo devet gezero dvejsto, pa še san nej fertik, tak ka bajkeri v prekmurji nemo crknuli.:nono::OK::):):)B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dve noči do tretjega SHADOWS PARTYa v HOTedršici.....za zabavo bos taskrbela dva odlična benda,ena teta bo imela en spešl šov s tremi izhodi,......za vas pa bomo pripeljali exkluzivno tudi presenečenje.....za pit bo za jest pa tud............tko da še enkrat vabljeni ta petek...v vroče HOTeje

post-265-125914969403_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

jaz pijem bilo keri čaj, če je v šalici polek čaja še vsaj fertau ruma :grim

Popravljeno . Popravil TheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!