Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Aha, najbolj glasna prekmurka v temi-ljubezen B)

:D :D :D

Hej, Aleš, a si ti tisti Aleš ki mi je kao pir dolžan za en CD? ;) :ph34r:

Jaa, za Ghostriderja :D

Ni blema, dobiš tudi dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, najbolj glasna prekmurka v temi-ljubezen B)

:D :D :D

Hej, Aleš, a si ti tisti Aleš ki mi je kao pir dolžan za en CD? ;) :ph34r:

Jaa, za Ghostriderja :D

Ni blema, dobiš tudi dva.

Cool! Se oglasim kdaj na kakšen drink. ;) Samo še mofo nabavim (čez kakšnih 24 mesecev)... :D :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
hm glede da te že dolgo ni na sceni Greenninja -se mogoče kaj ta vikend dogaja v prekmurckem koncu?

Kaj da me ni? Seveda sem, sam sekcija ni nevemkako dejavna zaradi pomanjkanja interesa overmura ljudi. :angry: <_<

Če se je kaj dogajalo? Hmmm... Nevem, mislim, da ne. Sem pa bila cel vikend terenska. Koroška in Štajerska. No, pa Prekmurje. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da me ni? Seveda sem, sam sekcija ni nevemkako dejavna zaradi pomanjkanja interesa overmura ljudi. :angry: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da me ni? Seveda sem, sam sekcija ni nevemkako dejavna zaradi pomanjkanja interesa overmura ljudi. :angry: <_<

Kdo ve so mogoče šli v Prlekijo!!! :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da me ni? Seveda sem, sam sekcija ni nevemkako dejavna zaradi pomanjkanja interesa overmura ljudi. :angry: <_<

Kdo ve so mogoče šli v Prlekijo!!! :rolleyes: :rolleyes:

Long time no see my friend.. :)

Torej se zato nič ne oglasiš, ker po prlekiji prekmurce iščeš? :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"(sicerpajedoxxxšedalečpress)"- aham. zadeva ustavljena na XX.

Tudi jaz nekako iščem Prekmurje na Štajerskem koncu.. ;) B)

Čimprej najdi Prekmurje, saj uni osel rase in rase, tako da bo hotel menjat štalo v kratkem.. :) :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"(sicerpajedoxxxšedalečpress)"- aham. zadeva ustavljena na XX.

Tudi jaz nekako iščem Prekmurje na Štajerskem koncu.. ;) B)

Čimprej najdi Prekmurje, saj uni osel rase in rase, tako da bo hotel menjat štalo v kratkem.. :) :P :)

Hočeš reč na 9x? :P :rolleyes: :P :unsure:

Hm, bomo probal, ampak ne vem kako pa kdaj, ta vikend bom verjetno navalu proti jadranu, če mi bo sreča mila in čebom spedenu mojga osla.

(hitroinkvalitetnodrobimskalepocestipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"(hitroinkvalitetnodrobimskalepocestipress)" - nou koment. :P :D Nič jaz kriva.

Glede X-ov pa: stojimo na 1X. in to trdno ter oklepajoče. :) Mi2 že dolgo nisva govorila o čem drugem kot o Prekmurju in Prlekiji, kaj? :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Prlekiji samo lepo prosim. B)

Saj prekmurci so tudi vredu ljudje in ne taki kot misli večina Z Slovenije. Znajo tudi Slovensko, ne rabite potnih listov, dobra hrana,... :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Prlekiji samo lepo prosim. B)

Saj prekmurci so tudi vredu ljudje in ne taki kot misli večina Z Slovenije. Znajo tudi Slovensko, ne rabite potnih listov, dobra hrana,... :)

lp

Tako je...

Daj še malo reklamirat.. :)

Maš kavico v dobrem. V Prekmurju.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm pozni odgovori :ph34r: :ph34r: preveč alkota v men da bi kvalitetno odgovarjal !!!! vendar grenka ostani dobrosrčna jaz na poti do tebe """" LP bobo iz chata """""""""""""

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"(hitroinkvalitetnodrobimskalepocestipress)" - nou koment. :P :D Nič jaz kriva.

Glede X-ov pa: stojimo na 1X. in to trdno ter oklepajoče. :) Mi2 že dolgo nisva govorila o čem drugem kot o Prekmurju in Prlekiji, kaj? :P :)

Skala je bla samo preizkus zdržljivosti mojega osla!!!! :rolleyes:

Kar se pa x-ov tiče pa kaže, da se je v prekmurju inflacija končala, saj grejo Grenki številke navzdol!!! :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm pozni odgovori :ph34r: :ph34r: preveč alkota v men da bi kvalitetno odgovarjal !!!! vendar grenka ostani dobrosrčna jaz na poti do tebe """" LP bobo iz chata """""""""""""

Se bom potrudla..

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Grenka.

Nekaj se sliši da boš zaprla Prekmursko sekcijo MS in odprla VRATARSKO sekcijo MS!!!! :rolleyes: :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Grenka.

Nekaj se sliši da boš zaprla Prekmursko sekcijo MS in odprla VRATARSKO sekcijo MS!!!! :rolleyes: :P :P :P :P

Ej pacient, še eno tako pa bo draga vstopnina. <_<

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Grenka.

Nekaj se sliši da boš zaprla Prekmursko sekcijo MS in odprla VRATARSKO sekcijo MS!!!! :rolleyes:  :P  :P  :P  :P

Ej pacient, še eno tako pa bo draga vstopnina. <_<

Lp.

Hm cenjena prijateljica, kolikor vem, jaz nisem pacijent pri tebi, kvečjem kandidat za kakšno umobolnico. :( :unsure: :blink: :blink: :blink:

O kakšni vstopnini pa govoriš? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Grenka.

Nekaj se sliši da boš zaprla Prekmursko sekcijo MS in odprla VRATARSKO sekcijo MS!!!! :rolleyes:  :P  :P  :P  :P

Ej pacient, še eno tako pa bo draga vstopnina. <_<

Lp.

Hm cenjena prijateljica, kolikor vem, jaz nisem pacijent pri tebi, kvečjem kandidat za kakšno umobolnico. :( :unsure: :blink: :blink: :blink:

O kakšni vstopnini pa govoriš? :huh:

Dragi kolega, oprosti ampak mam te za prištevnega. :)

O vstopnini.. Hmmm, ja nevem.. Vratarji jo tudi pobirajo kje.. Nevem o kakem vratarstvu si ti govoru.. :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi kolega, oprosti ampak mam te za prištevnega. :)

O vstopnini.. Hmmm, ja nevem.. Vratarji jo tudi pobirajo kje.. Nevem o kakem vratarstvu si ti govoru.. :D :P

Vsak dan vse bolj neprišteven!!! :blink: :blink: :unsure: :unsure: Živci zbor!!! B) :( :(

Vratarji pa vrata odpirajo, ali jih zapirajo, nekateri jih podpirajo, redki, ampak tudi taki so, pa se uležejo med njih!!! :rolleyes: :rolleyes: :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;)

hoj GREENNINJA - da ne boš sama in edina Prekmurka, se še jaz izpostavim :D pa sama sebe povabim na kako srečanje Prekmurske sekcije MS - samo moraš še poevdat oz. napisat kje in kdaj se torej dobivamo - ( oz. se bove dobivale na kafeju - hehehe :P B) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:kva1: Končno se ima po dolgem času kaj za pisat v prekmurski sekciji.. :notworthy:

Čestitke našemu :OK: Miljanu Tapjnerju za doseženo 1. mesto :OK: na reškem Grobniku.. Vse ostale besede bi bile več, razen: še na mnoga leta in na mnogo varnih kilometrov. :)

..saj se ve od kod prihaja.. B)

Čestitke še enkrat! Njemu in vsem ostalim.. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!