Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Ninja in Nata. Očitno vama je v Prekmurju dolgčas. Zato vaju bomo Prleki v letu 2004 povabili na kako vožnjo, piknik ipd.ipd. Mogoče pa bi tudi preimenovali sekcijo v Pomursko, da bi zajeli širše območje.

Razmišljamo, da bi se drugo leto dobivali recimo vsako x soboto v mesecu na točno določeni lokaciji - kdo pride, pride, nato pa bi si že nekaj izmislili. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glej glej glej ... od kod si se pa ti kar naenkrat vzel ... :o :lol:

lepo, da si se oglasil ... :kva1:

kot 1.

Očitno vama je v Prekmurju dolgčas.

meni osebno skoraj nikoli ni dolgčas...preveč dela in preveč fantazije mam v glavi, da bi me doletelo kdaj kaj takega. Ninjika pa je tudi še rosno mlada s polno domošljija, :kva1: tak da tudi tu ni blema. Ampak hvala, da opažaš, da je dolgčas kar se pomurskih motoristov tiče, ki očitno nimajo preveč volje pokukati kaj sem. Kot berem pa se obeta sprememba ... :yea2:

kot 2.

Zato vaju bomo Prleki v letu 2004 povabili na kako vožnjo, piknik ipd.ipd. Mogoče pa bi tudi preimenovali sekcijo v Pomursko, da bi zajeli širše območje.

v Prlekiji san vsaki den, zatou ka tan delan ... :P ... glede vabila .... pa :kva2: ajd ... komaj čakavi ... :kva1: :OK: ... glede imena po/prek-murje .. se strinjam čeglih je isto sranje samo drugo pakovanje... :lol:

kot 3.

Razmišljamo, da bi se drugo leto dobivali recimo vsako x soboto v mesecu na točno določeni lokaciji - kdo pride, pride, nato pa bi si že nekaj izmislili.

kolko pa nas je kar naenkrat?... :hmm: :? ... sicer pa - ker prekmurska sekcija res spi in je Mariborksa zato toliko bolj aktivna, se trenutno dobivamo tam in na vsake tolko ušpičimo kako .... :) ;) ... tako da ste pomurci vabljeni kdaj pa kdaj v ML, da vidimo kdo smo in kako se bomo organizirali... ;)

do takrat pa lpp-lep prekmurski pozdrav od Nate ... O:-) :kva1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glej glej glej ... od kod si se pa ti kar naenkrat vzel ... :o :lol:

lepo, da si se oglasil ... :kva1:

kot 1.

meni osebno skoraj nikoli ni dolgčas...preveč dela in preveč fantazije mam v glavi, da bi me doletelo kdaj kaj takega. Ninjika pa je tudi še rosno mlada s polno domošljija, :kva1: tak da tudi tu ni blema. Ampak hvala, da opažaš, da je dolgčas kar se pomurskih motoristov tiče, ki očitno nimajo preveč volje pokukati kaj sem. Kot berem pa se obeta sprememba ... :yea2:

kot 2.

v Prlekiji san vsaki den, zatou ka tan delan ... :P ... glede vabila .... pa :kva2: ajd ... komaj čakavi ... :kva1: :OK: ... glede imena po/prek-murje .. se strinjam čeglih je isto sranje samo drugo pakovanje... :lol:

kot 3.

kolko pa nas je kar naenkrat?... :hmm: :? ... sicer pa - ker prekmurska sekcija res spi in je Mariborksa zato toliko bolj aktivna, se trenutno dobivamo tam in na vsake tolko ušpičimo kako .... :) ;) ... tako da ste pomurci vabljeni kdaj pa kdaj v ML, da vidimo kdo smo in kako se bomo organizirali... ;)

do takrat pa lpp-lep prekmurski pozdrav od Nate ... O:-) :kva1: :D

Me veseli, da si vsak dan v Prlekiji. Mogoče se boš tu še poročila?

Sicer pa se ne strinjam da je Prekmurje in Pomurje eno isto sranje. Kot Prekmurka na stalnem (ali začasnem delu) v Prlekiji verjetno veš, kako Prleki reagiramo, če nas imajo za Prekmurce. Pač imamo svoj nacionalni ponos tako kot vi.

Vendar pa nas je v Lotmerki in okolici kar nekaj SOLO RIDERJEV (eni so tudi člani kakega kluba), ki vsako leto vdarimo kako turo. Letos smo bili na ROUTE 69-Pavličevo sedlo-Logarska-Ljutomer, dva dni po Severni Primorski in Gorenjski,

Dolina Vinetu, dva dni Istre.......

V glavnem se imamo o.k. bilo pa bi res lepo, če bi se nam pridružila še kakšna motoristka. Ko bomo kaj pripravljali te obvestim po PM.

A mi zaupaš kje delaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prleki + prekmurci? yeah right.. no, saj moraš bit ok, če voziš kawo.. :)

nata: mwwwwa!

GREENNINJA¨S STILL GREEN!

GREENTEAM: be good!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekmurke (in Prekmurci)

Jaz sem bil v novembru in decembru dvakrat v MS (Gostilna letališče), pa nisem nobenega na dvokolesu srečal.

Enkrat sobota, enkrat nedelja , več ali manj lepo vreme, vas pa od nikoder.

Enkrat sem prišel posebej v MS, enkrat pa iz Novega Sada.

Obakrat fantastično.

(Edinoboljosamljensembilcelopotpress....)

LP iz N.mesta

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi Ninja! Sem te že parkrat v Fado- ju opazoval, ampak nisem bil siguren, če te lahko ogovorim! Se bom pa drugič opogumil.

Lp Potač

Lepo, da si se opogumil. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem se narobe izrazil, nisem bil prepričan če si ti Green Ninja ali ne, ne da bi se kaj bal! Sicer se bomo pa kaj v naslednji sezoni na cesti srečevali.

Lp Potač :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Kawaman-a

Me veseli, da si vsak dan v Prlekiji. Mogoče se boš tu še poročila?

:lol1: :lol1: :lol1:

pa ta človek ma res fantazija ... :lol1: ... no comment this time ... mislim, da tale smajli pove vse --> :lol1:

Prleki reagiramo, če nas imajo za Prekmurce. Pač imamo svoj nacionalni ponos tako kot vi.

nacionalni ponos ??? :blink: :huh:

a naša nacionalnost ni slovenska ??? :? :blink:

sicer pa - vas Prleke tretirajo kot štajerce - štajerska sekcija obstaja in deluje brezhibno ... :D ... a ne, dragi moji motomarsovci s tega konca ??? ;) :kva1:

V glavnem se imamo o.k. bilo pa bi res lepo, če bi se nam pridružila še kakšna motoristka.

nas je kar nekaj motoristk na tem našem prekmurskem koncu ... :kva1: :naughty: ... nisva samo jaz in Ninjika ... kar nekaj "nas deklin" boste morali prenašati in nam lepo pedenati, če že tak lepo vabite .. :devil: :naughty: :kva1:

A mi zaupaš kje delaš?

delam v firmi ki je namenjena javnosti vendar na javno ne bom objavljala njenega imena in tudi ne moje funkcije v njej :xx: ---> beri PM ... ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

p.s.

Ninjika vračam mwwwwwaaa - pa ugani kdo je doma ... :kva1: ... :yea2: končno ... :yea2:

Potač in YzfR1 ... se pridno učita ??? al sam na bedarije brodita ??? :D

********************************************************************

pa ste vidli kolko snežink je padlo z neba ... :kva1:

valda jih je Nata naročla ... :grim ...

********************************************************************

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Edinoboljosamljensembilcelopotpress....)

LP iz N.mesta

dragi Damian ... :)

ko boš naslednjič na potepu v glavi slovenske kokoške,

obvezno javi na PM - okej !?! ... ;)

panebošvečtakosamljenprekmurskipressposkrbizadružbo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi Damian ... :)

ko boš naslednjič na potepu v glavi slovenske kokoške,

obvezno javi na PM - okej !?! ... ;)

panebošvečtakosamljenprekmurskipressposkrbizadružbo ;)

Nata, obvezno se javim. Sicer bo to verjetno bolj spomladi, saj pozimi z motorjem delam le krajše fure (do 100 km, brrrrrrevma...).

Če bo januarja kakšen sončen vikend, pa mogoče kdaj z avionom (do Rakičana)

LP Damian

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
:OK: Še en prekmurec!

Pa upam res, da se bomo 2004 bolj družili!!! :yea2:

glej glej ... :kva2:

ja dobrodošel ... :OK:

kaj večkrat se javi semkaj ... .)

... pa khm ... samo zaradi Kawaman-a ... daj povej ... ali si prekmurec ali prlek ... :lol1: ... hehehe ... no no saj ni treba vic, hec, šala, potegavščina, nategavščina ... :lol1:

lp, nata ... :D

pi-es: GreenNinja in YZF-R1: mwwaaaaaa ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej glej ... :kva2:

ja dobrodošel ... :OK:

kaj večkrat se javi semkaj ... .)

... pa khm ... samo zaradi Kawaman-a ... daj povej ... ali si prekmurec ali prlek ... :lol1: ... hehehe ... no no saj ni treba vic, hec, šala, potegavščina, nategavščina ... :lol1:

lp, nata ... :D

pi-es: GreenNinja in YZF-R1: mwwaaaaaa ... :004

:kva2: čistokrvni prekmurec :yea2:

:OK: marki :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2:

krasno ... .) ... Nata je tudi čistokrvna markujca ... :lol1:

daj pošlji PM, da se zmenimo za kak kafe pa klepet, če si za ... .)

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj mi je čisto jasno, da nekateri pač ne razumete šale, vic, humor ...

smeha in zajebancije nasploh ... mi je čisto jasno !!!

tudi tega smeškoja si lahko interpretira vsak po svoje ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem z Lotmerka.

coool pol sva že dva iz Lotmerka.

Ka si ve kerem klubu al si free rider kot jaz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:afro1: eeeee tud jst se prištevm k pomurcem

a je kdo iz Ljutomera?

DOBRODOŠEL tudi ti med nami ... :OK:

res lepo, da nas je čedalje več ... očitno bomo spomladi res lahko začeli ustvarjati kaj v okviru te sekcije, da ne govorim o kakih skupnih vožnjah ... :yea2: :kva2: :yea2: :kva2: ... res super in fajn ... :D

lp, Nata ... :004

pi-es: Kawaman ... mene tud zanima če si klubski al free rider ???

(ostali v tej sekciji smo vsi freeriderji, razen POTAČ je z Gronske Strejle) ... .)

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBRODOŠEL tudi ti med nami ... :OK:

res lepo, da nas je čedalje več ... očitno bomo spomladi res lahko začeli ustvarjati kaj v okviru te sekcije, da ne govrim o kakih skupnih vožnjah ... :yea2: :kva2: :yea2: :kva2: ... res super in fajn ... :D

lp, Nata ... :004

sigurno!!!!

samo organizirati se moremo, pa bo coool!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

coool pol sva že dva iz Lotmerka.

Ka si ve kerem klubu al si free rider kot jaz?

Free kak ptiček na veji! Se pa rad pridružim Samorogom, vendar se nočem trajno vezati.

Kaj si novopečeni bajker ali si samo novopečeni forumaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Nata!

Slučajno sem si bolj podrobno pogledal tvoj avatar. Če si ti mogoče policistka?

Ali pa imaš samo rada policaje - v grafični obliki mislim ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj mi je čisto jasno, da nekateri pač ne razumete šale, vic, humor ...

smeha in zajebancije nasploh ... mi je čisto jasno !!!

tudi tega smeškoja si lahko interpretira vsak po svoje ... :lol1:

Zakaj pa je to zdaj potrebno :?

Kdo te jezi?

:010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!