Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Mož postave, pa po zadnjen kotači!?!?!? Ampak dobro - či je za dušo se ti fse oprosti. Na stara lejta si moremo tudi kakše igračke privoščiti, ka znamo ka smo še ne za v leseni kaput.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mož postave, pa po zadnjen kotači!?!?!? Ampak dobro - či je za dušo se ti fse oprosti. Na stara lejta si moremo tudi kakše igračke privoščiti, ka znamo ka smo še ne za v leseni kaput.

Na poligoni, ne po cesti........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Keri pridete na Prekmursko vstajo zutra v Mursko Soboto - prosim brez kock in kolekov, ker mam družino in deca še niso pri kruhi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ti je pa kriv ka si policaj :wallbash: . Ampak resno - Tote fore s kockami so idiotske. Sakši keri kocko v policaja vrže si zasluži poštene batine, ka de te malo k sebi prišo. Problem je bole v tem ka sodstvo dela takše greške, ka se nan že celi svet smeje. Če de šlo tak dale, do kriminalci iz vsega sveta k nan hodili ka mo jin sodili, ka te do bar lejko fraj po sveti hodili tudi če do obsojeni. Škoda, ka tisti bedaki nemrejo par dni biti v uniformi, ka skasirajo kakšo kocko, pa koga grdo poglednejo, te si pa nakopajo tožbe za prekoračitev pooblastil pa takše oslarije. Nekši moj sorodnik je, še v bivši jugi, policaja spotekno, pa jih je dobo dvakrat k vuhi, kda se je pa pritožo, so njemi pa porinili pod nos izjavo, ka so ne z njim fizično obračunavali, te so ga pa še s pendrekon malo zmehčali, ka je podpiso. Če ga gnes pitaš, je bila to ena izmed najboljših stvari, ka se njemi je v življenji zgodila, zato ka se je malo nafčo reda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je super samo mislin ka res moramo malo solidarnosti pokazat z našimi policaji, ka do nan dale popravlali motore :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAWAMAN - ne pozabi se tu poforčkat, kda boš domov prišo, ka mo znali ka nan boš še lejko plastiko švasal

Evo preživa sem 1. Prekmursko vstajo. Sicer ime ni čisto pravo, ker je bilo dosti Prlekov pa Štajercov. Bilo je super, nič kritičnega, celo čaj so mi plačali protestniki, pa ene dikline so me vabile na pijačo, sam je te glih malo zagustilo, tak ka sem se ne moga odzvati vabili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!