Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

???

 

za to pa sprašujem...vsak prav ja mlin na muri pejte gledat če ste že gor....

 

siguren je še kej drucga....kake naravne znamenitosti na dveh nogah.....

 

pa kaka motoristom prijazna lokacija s ohlajenim pirom, baje je kar vroče napovedan....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Zdravo družba!

 

Ven ka san se že dugo nika nej javo - san trenutno brez motora pa si neščen luštov delati samo me pa neka zanima : na avtonetu je kar neka Kawasakijov KLR po ugodni cenaj pa me zanima če ma što kaki kelko telko pošteni komentar ali pa celo izkušnje s ten motoron

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred lejti san meu Tengaja. Jej, je bil fajn motorček. Čisto lejki, pa 1 cilinder , pa šau je kak vrag.

Za končne hitrosti in pa po avtocesti je nej glih , drugače pa...............

Me ma ka bi si ga kujpo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, stuhec, se moren kar strinjat s tebo. Ges san vozo štiri leta yamaho supertenere, pa moren rečti ka je bila super. Te mi je financminister malo zašteko tak ka san jo mogo odati, zaj pa malo gledan ka bi kaj bilo dosegljivo, ka pogrešan motor (pa moja zdavanjska tudi). San ču ka je kawa KLE podhranjen, pa baje ma tak voski zic, kak či bi na ploti sedo. Tengai bi najbrž rad bilk malo podoben STjki ali pa africi če se ne motin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kda so kaj testne voznje, ce mas sanso it, lejko probas

Mogoce bos pa cez cas veckrat ba keron sedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ja no, stuhec, se moren kar strinjat s tebo. Ges san vozo štiri leta yamaho supertenere, pa moren rečti ka je bila super. Te mi je financminister malo zašteko tak ka san jo mogo odati, zaj pa malo gledan ka bi kaj bilo dosegljivo, ka pogrešan motor (pa moja zdavanjska tudi). San ču ka je kawa KLE podhranjen, pa baje ma tak voski zic, kak či bi na ploti sedo. Tengai bi najbrž rad bilk malo podoben STjki ali pa africi če se ne motin.

Tak trdi nemre biti kak na mojem KTM-i.  Pomagaš si lehko z marsičem, jaz naprimer z kolesarskimi gatami, vido pa sem že tipa, ki si je na zic zmontira ovčjo kožo in je ne moga prehvaliti udobja.  Sicer pa je KLE fejst soliden stroj, praktično neuničljiv....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni, 

 

če koga slučajno zanimajo kakšni aftermark / nachbau   .... rezervni deli, plastike za cross, ročke, žmigavci, ročke, svečke.... skratka nega ka se nebi dalo dobiti ali zrihtati. 

Tude servisi se opravljajo in razna mehanična dela. 

 

spletna trgovina:  

 

http://trgovina.motohrup.si/      -    naročite lahko kar iz domačega naslonjača. 

 

drugače pa še spletna stran: 

 

www.motohrup.si

 

Facebook:

 

www.facebook.com/motohrup  

 

 

Pa vupan ka san zdaj nej nekše velke reklame delo, dosti jih pa še ne ve zato. pa bi mogoče rad. 

 

 

V letošnji sezoni bodo organizirane tudi kakšne vožnje, treningi varne vožnje, testne vožnje z motocikli HONDA. 

 

 

lp, 

Tomaž 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdravo!

 

Čez vikend nas gre par iz Ljutomera proti Plitvičkim jezerom (Ormož, Varaždin, Zagreb, Karlovac) in čez Bihać ter Hrvatsko Kostanjico nazaj. Če se kdo pridruži je vljudno vabljen!

 

LpS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Je sploh kdo tukaj ki se kdaj kam dalje pelje kot 15km na kavo in domov? :mellow:

seveda, redno!! (z avtom in avtomatsko klimo) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Je sploh kdo tukaj ki se kdaj kam dalje pelje kot 15km na kavo in domov? :mellow:

seveda se najde

 

sem ze mislil da je umrla nasa sekcija  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vidin ka so prekmurski motoristi na spletu enako aktivni kak na cestaj - to je  nikak.  Jaz sa žn bil zaj en čas brez, zaj san si pa kupo tdm . ko. Vupan ka de šla bar tak dobro kak ST. Čeprav cajta glih nega, ka zaj po novom vozim špedicijo pa san več v holandiji kak doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!