Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Hej Nata!

Slučajno sem si bolj podrobno pogledal tvoj avatar. Če si ti mogoče policistka?

Ali pa imaš samo rada policaje - v grafični obliki mislim ? :?

hej Kawaman ... :)

če si si podrobno ogledal moj avatar, bi ti moralo takoj biti jasno, da mam rada SOUTH PARK !!!!!!! ... če pa ne veš kaj SOUTH PARK je, pa je tvoje vprašanje opravičeno ... :D ... :P ... to s policaji ama nobene veze nima ... :P ... :lol1: ...

"screw you guys, I am going home" ali pa "respect my authorita" bi ti odgovoril Cartman Eric ... tako mu je namreč ime ... lepotcu na mojem avatarju ...

je pa eden od štirih glavnih junakov v mestecu SOUTH PARK ... ostale njegove tri prijatelje pa lahko vidiš v mojem podpisu ... .) ...

pa tudi moj podpis je ena njegova značilna fora ... :P ... a še nisi nikdar tega videl ??? al pa še nisi nikdar slišal: "Oh my God, they killed Kenny!" .. ??? ... :? :? :?

... očitno nisi ... sicer pa ... saj ... ni nič čudnega ... konec koncev je to risanka za odrasle ... na TV-ju ob čudnih in za odrasle spodobnih urah ... :lol1: :lol1: :lol1: in očitno jo samo alternativci gledamo in razumemo za kaj se sploh tam gre ... :D :P .) ... sicer pa, če te bo zanimalo ... mam doma kar nekaj nadaljevank in tudi film Bigger, Longer and Uncut ... in če razumeš angleško ti bom rade volje pokazala kaj to je ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Free kak ptiček na veji! Se pa rad pridružim Samorogom, vendar se nočem trajno vezati.

Kaj si novopečeni bajker ali si samo novopečeni forumaš?

nisem novopečeni bajker, je pa res, da na forumu nisem bil aktiven.

Sva pa očitno istega mnenja, glede free ride :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa je to zdaj potrebno :?

Kdo te jezi?

:010 :010 :010

nihče me ne jezi ... :D .)

odgovarjam samo enim, ki očitno ne razumejo humorja ... .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"you bastards!!"

:P

Zokec saj veš, da te mam rada, a ne ??? :wub:

ampak, če mi boš še zdaj v naši sekciji hodil sračkat te bom pa nagi ritki, boš videl ... pazi se ... :lol1: :D :P :lol1:

pa da te še popravim: " THEM BASTARDS" !!! ... ok ... .)

pa prosim ne odgovarjaj zdaj spet na ta moj post ... prosim ja !!! ...

sam zate še tole ... :004 :004 :004 (vsi trije cmokeci so sam zate Zokec moj :wub: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tak je s tem. Moram priznati, da risank res ne gledam. Ampak ta tvoj možiček ima v rokah pendrek oz. tonfo in neko značko, pa sončna očala in sem pač narobe sklepal.

Angleško pa še kar dobro razumem, čeprav bi me verjetno še lahko kaj naučila.

Se že veselim. :)

Čakaj, praviš da imaš v podpisu tri njegove prijatelje. Kdo pa je potem oni četrti,

ki nažiga s šmajserjem? Podoben je Osama bin Ladnu.

Popravljeno . Popravil KAWAMAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ... najprej tole o SOUTH PARK ... in štirih prijateljev ki živijo v tem mestecu:

tole je Eric Cartman ---> 1a.gif

in še tole o njem: "He is not FAT ... :angry: ... he is just big bones" ... :lol1: ... "Eric Cartman is the "Fat Kid" in the group and the others are constantly making fun of him about his wieght. Basic rule, don't f*ck with Cartman."

tole je Kyle Broflovski ---> 2a.gif

"Kyle is the smart one. Everyone makes fun of him because he is Jewish. :huh: At Christmas he plays with his "imaginary" friend Mr. Hanky the Christmas Poo."

tole je Stan Marsh ---> 3a.gif

"Stan is a normal, average, American, mixed-up kid. When the crazy things happen in South Park he's usually the one who brings a sane voice into the mix. :) Stan has a gay dog named "Sparky" and is crazy in love with Wendy Testaburger."

tole je Kenny McCormick ---> 4a.gif

"Kenny is the unlucky one and dies a different way in almost each episode. :blink: He is poor and lives in a run-down shack with his violent and drunken family. :cry: He is muffled when he speaks, and we are left only to guess at what he has said. Kenny has been on a good luck streak for the past season and has not been offed once in the new episodes... yet."

... tole so torej štirje glavni junaki, ki so sošolci v South Park Elementary School in živijo torej v majhnem gorskem mestecu South Park ... :D ... ostalo pa boste zvedeli, če boste spremljali risanko ... .) :) :D

Skratka moj policajček Cartman ni za hece in šalo in torej "Respect his authorita!" ... :naughty: ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ... zdaj pa še tole obvestilo ... za vse aktivne v tej (prek/po)murski sekciji ... .)

... ker se nas je očitno kar nekaj takih, ki smo doma v "glavi kokoške" Slovenije in smo na tem forumu več ali manj aktivni, bi mislim da bilo lepo, če se srečamo kdaj pa kdaj tudi v živo ... :) .) ... kaj pravite na to, da bi se dobili še preden udari pomlad ??? ... verjamem, da se bomo tudi spomladi radi srečevali na kakih skupnih vožnjah, zato bi predlagala, da se že zdaj kdaj srečamo, spoznamo, skupaj spijemo kako pijačo in začnemo torej "bondanje freeriderjev" na tem koncu ... :) :? :hmm: :) ... predlagam zato, da skupaj poskusimo poiskat en datum, ki bi vsem ustrezal in seveda tudi lokacijo oz. gostišče ... :) ... kaj pravite ... :hmm: :? ... ???

...vsem, ki ste se oglasili v tej sekciji bom zato poslala PM, tukaj pa v tej temi dajmo poiskat datum in lokacijo, okej ?! ... :) .) :D

upam, da bomo našli skupno pot zdaj pozimi in spomladi in poleti in nasploh na dveh kolesih ... :)

lp, nata ... .) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam kak petek ali soboto v februarju - pozno popoldan ali zvečer. Januar imam preveč natrpan! :(

Predlagam pa da ti Nata poiščeš primerno lokacijo nekje v geografskem središču Pomurja. Lahko večerja ali pa tudi ne, itak sem se čez zimo preveč zredil. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Nata mislim da bi bilo res najboljše če ti poiščeš lokacijo. Pa tudi uro in dan določi. Mislim, da bi bilo najboljše v petek zvečer.... B)

lp od YZFR1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yst tud hočm povabilo, ti packa grda ti.... :fight2:

( da izboljšam svoje gučanje...he he he... :devil: )

:004 :004 :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tauv pa nebi bilauv slabo, ka bi se ge daubili pa malo poklepetali :beer2:

Predlagam tudi kakšni petek ali soboto popoldan :OK:

Lokacija :hmm:

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvet se je že dvakrat imel prav fino pri Ratniku tam nekje na Goričkem.

Malo poglejte temo o prvem NFS :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:afro1: mislim da je najbolje da se srečamo enkrat februarja nekje v MS, saj je po mojem prepričanju lokacij enakopravno dostopna tudi nam prlekom .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni od mene..

Nata, prvo kot prvo.. V RADGONI?!? Saj vem kaj te vleče tja, ampak plijs dont miks biznis vit pležr hir..

No, moj predlog je, da bi se zbrali na edinem mestu, namenjeno nam in to je marsikomu že znan moto center Gaber. Saj potem lahko gremo itak od kafane do kafane kamorkoli.

Kakorkoli že.. To je samo moj predlog, v končni fazi mi je pa čisto vseeno kje in kdaj.

No, pozdravila sem vas, tako da sem svojo dolžnost v overmura sekšn opravila, sedaj pa počivat.

(pozdrav vsem zelenim..)

Se kontaktiramo.

Lp by GREENNINJA :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nata ups, kavica v dobrem.. :D

...za to pa te držim za ta tvoj zeleni repek ... :P :D

lp :004

... drugače pa ... nekje na sredini se bomo že srečali in zmenili ... info sledi ... .)

lp, nata ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yst tud hočm povabilo, ti packa grda ti.... :fight2:

( da izboljšam svoje gučanje...he he he... :devil: )

:004 :004 :wub:

... pa tudi nate ne bomo pozabili ... :P

:004 :wub: packa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VPRAŠANJE IN OBVESTILO ...

:D

... jutri je v Mariboru spet KRVODAJALSKA AKCIJA

za vse, ki ne veste za kaj se gre ---> preberite podrobnosti v temi na forumu .)

me pa zanima, če kdo od "pomurcev" gre ???

... kajti jaz bom šla in sem brez prevoza ... O:-) ... torej če kdo gre, se zmenimo in gremo skupaj ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VPRAŠANJE IN OBVESTILO ...

me pa zanima, če kdo od "pomurcev" gre ???

... kajti jaz bom šla in sem brez prevoza ...  O:-)  ... torej če kdo gre, se zmenimo in gremo skupaj ...  .)

NATA: si bila danes v Mariboru oziroma si dobila prevoz. :?

Jaz če bi prej izvedel, da še kdo od prekmurcev gre bi šel tudi.

lp. :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NATA: si bila danes v Mariboru oziroma si dobila prevoz. :?

Jaz če bi prej izvedel, da še kdo od prekmurcev gre bi šel tudi.

lp. :010 :010 :010 :010

... :D ... hej ... .)

na krvodajalski akciji včeraj se nas je zbralo 10 darovalcev ... :D

... osebje je kot vedno bilo veselo in prijazno ... dobili smo seveda malico in zbrali potne stroške, (denar je romal v škatlo za Otoga, nekje okrog 9.000,00SIT mislim da je blo) ... podrobnosti itak preberite v temi KRVODAJALSKA AKCIJA tukaj na forumu ... :D .... naslednja bo čez 4 mesece ... pričakuje se odziv .... .) :D

... pa hvala Crashover da si prišel po mene ... :004

in XTX, da si me pripeljal nazaj domov .... :004

... naslednjič upam, da bomo prekmurci šli skupaj oz. nas bo šlo nekaj več kot ena sama mala Nata .... :D

lp vsem "pomurcem" ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

helou ... :)

obvestilo

februar je tu ... in kot zmenjeno ter izraženo z vaše strani, je treba najti datum za naše srečanje ... :)

predlagam naslednja datuma ... 06.02. ali pa 13.02.

... glede lokacije sem tudi dolgo premlevala in premišljevala, le kje bi se lahko dobili in ker ste nekateri izražili željo, da bi lahko še skupaj povečerjali in se malo dlje časa imeli lepo .... sem premislila gor in dol ... :D in predlagam lokacijo oz. gostišče Mešič, takoj zraven moto centra Gaber v Murski Soboti, ker tam imajo tudi hrano, poleg tega pa še igralne avtomate in biljarde, torej lahko še kako rundo skupaj zaigramo, a ne ??? ... :) :D

... upam, da se strinjate .... zbiramo zdaj vaše prijave kateri datum se dobimo ... torej, da bo vsem odgovarjalo ...

... ura srečanja pa naj bo ob 18.00h zvečer ...

... vaša mnenja prosim tukaj ali na PM ... :D

lp, nata ... .) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za petek 13! Takrat ne more iti nič narobe. :yea2:

Tudi lokacija ni slaba, vendar pa je treba preveriti če ni tisti dan kakega koncerta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!