Skoči na vsebino

Blatniki - razne predelave...


Jason

Priporočene objave

Živjo!

Za moje pojme imajo današnji motorji čisto prekratke sprednje strehce. Kje je tukaj kakšna funkcionalnost? Samo še šminkerija al kaj? OK, saj če se po vedno po suhem voziš ni problema, ča te pa ujame dež, bi kakšnih 15cm daljša strehca zelo prav prišla.

Je še kdo že razmišljal o tem? Se je kdo tega še lotil?

Al' se vam zdi to brezveze?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se vozis po dezju ali samo mokri cesti tako od povsod prinasa vodo in umazanijo na motor.za res ucinkovito zascito bi potreboval veliko vecji blatnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Za moje pojme imajo današnji motorji čisto prekratke sprednje strehce. Kje je tukaj kakšna funkcionalnost? Samo še šminkerija al kaj? OK, saj če se po vedno po suhem voziš ni problema, ča te pa ujame dež, bi kakšnih 15cm daljša strehca zelo prav prišla.

Je še kdo že razmišljal o tem? Se je kdo tega še lotil?

Al' se vam zdi to brezveze?

Malo prečekiraj web trgovine. Za Varadera vem da obstoja podaljšek, mislim da ga dela neka angleška firma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al' se vam zdi to brezveze?

ni brezveze, je pa grdo... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš vse živo za podaljševanje prednjega blatnika.

Vendar ne vedno podaljška, namensko izdelanega za tvoj motor.

Najbolje je, da se spraviš na kak ameriški forum, namenjen prav tvojemu motociklu. Tam čez lužo so pripravljeni na motocikle navesiti vse živo.

Tam boš najbolje izvedel, ali obstaja in kje, podaljšek prav za tvoj motor ali pa kateri drugi je najustreznejši.

Tudi jaz nameravam namontirati tak hec na prednje kolo krave, vendar moram zbrati dovolj funtov za poštnino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, našel sem stvar, ki sploh preveč ne kvari izgleda, hkrati pa sigurno nekaj ponaga.

Na sliki se točno vidi do kje je original blatnik (polakirano) in kje je podaljšek.

Samo še ugotoviti moram, kje se to dobi. Škoda kter tega nimajo v HeinGericke&co. trgovinah - vsaj nisem še zasledil.

Tukaj poglejte sliko, ki je nisem lepil v forum, ker je to skregano z načeli internet etike (če jaz prav zastopim)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to. Dobiš v različnih materialih in barvah in oblikah (dolžinah).

Običajno to delajo majhni proizvajalci dodatne opreme, ki jih težko sam najdeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa odrežeš gumo (velikost in oblika po želji) in si narediš zavesico ;)

Ziher sem, da majo te 'podaljške' tudi dilerji (HG,Louis,Motacc)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 let pozneje...

Podaljšek se da izdelati, če prineseš blatnik...za katerikoli motor......lahko pa se naredi tudi podaljšan blatnik

 

to je en tak podaljšan blatnik

 

 

post-798-0-07411400-1381756833_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!