Skoči na vsebino

LEGA NA CESTI


Priporočene objave

eh nc ne zmanjsat sam gume kup vreo, sam velik je pa tud odvisn od alsvalta

jst lahk recem san da me pri vlkih hitostih v ovinkih nikol ni neki fejst odnasal bol v kakih krajsih ovinkih ko se ful nagnes .)

ja od asvalta, in toplote gume ter asvalta. nikoli hitro v ovinek z mrzlo guumo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, folk, pa vi k novo gumo nabavte, a greste prec zalagat na polno al prej gumo kj obruste z brusnim papirjem al pa kj podobnga. ker tam k guma še ni zvožena se mi zdi kar mal preveč gladka?

ne takoj neki cajta se pac mal bol na izi furas ene 50km sam ze mors takrat mal zalagat v bol kratke ovikne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

a mi lahko nekdo pove, če ima speedfight1 krmilni mehanizem popolnoma enak kot speedfight2. jest sicer mislm da je popolnoma enak sam nisem ziher. razlika je sam v tem da enka nima fedrov pauli.

a je tko, al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor

ej sam moj pa ima vzmetenje paoli. no, vsaj tko piše gor, motor pa je 2004 letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mene pa zanima koliko časa in na kak način ogrevate gume? Jaz imam eno ravno cesto ki je dolga 900metrov in po njej vijugam dol in gor in nazaj dol in spet gor, nonstop vijugam po cesti. to je 3'4 km vijuganja. Je to dovolj da je guma topla? Meni se zdi da je samo nikoli ne šlatam ker mam rokavice na sebi pa se mi jih ne da devat dol. Kaj pa vi koliko časa in kakšen princip uporabljate??

še malo barve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ne segrevam gum, ko je topla pa tak čutiš kak drži v ovinku, je pa tudi res da mam mehke gume ki se hitro segrejejo, ene 3 ovinke položiš pa se že drži ko pijanec plota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno se peleš par km, mogoče malo zavjugaš pa se kar hitro segreje :) . Sava MC 29 Sporty so zelo vredu gume za na cesto, se zelo hitro segrejejo in fajn držijo pa ne obrabijo se tak hitro.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam spredi Savo MC 16, vzadi pa Savo MC 28 in morm rečt, da je tazadna guma velik bolša kot taprva, to čutm tut v ovinkih, zlasti pa na rondoju. Segrevam pa tko... ene 800-900 m prevozim, ker se zapelem čez mesto in jih ogrejem, vijugam pa ja...vigujam pri hitrosti okol 40-50 kmh ampak res vijugam orenk, ker me ludi kr gledajo kwa je z mano... :)

Ja, sm pa opazu, da se mi je sprednja MC 16 hitrej znucala, ker sm prvo vzadi menju, MC 28, in nato spredi in se je sprednja prej znucala, tazadna je enkrat bolš zdj... razmišlam pa, da bi fliknu Metzeler al pa Dunlop gor... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tud men na ovinku premakne celoten zadnji del, kot bi zdrsnila guma. Bom jutri preveril šravfe, čeprav je guma tud že bolj boga, tak da jo bom skuro, pa novo kupo :) Drgač pa mam zadi sava mc16, spredi pa neko X (prejšnji owner :) )

Popravljeno . Popravil Nejko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jest moram pa nujno zadnjo gumo menat. mam še original gor pa 10 000. sam je tut že precej pobrana pa sploh nima več tapravga oprijema. najbrž je že precej trda.

pa me zanima je najbolš kar obe gumi menat, al brezveze. aja pa sj spredna je lahk mal mehkejša. pa zanima me še na kakšen tlak mate napumpane gume?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je prednja slaba potem menjaj kar obe...ker dobra guma ni samo pomembna v ovinkih, ampak tudi pri zaviranju itd.

gumo napumpaš na takšen tlak, kot ga predpisuje proizvajalec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js ne segrevam posebi gum. pač pelem se na vožnjo, prve kilometre pač ne pičim tk, pol pa kak ovinek položim, pa so kr hitr ogrete.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Ja jest mam tud ta problem pa mi je en reku de tm k se mašina na motor drži de so ene blazince zanič al neki tazga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede segrevanja gum....jst niti ne tok ..furam neki cajta pol pa gremooo pa zalagas mam ma HINDENAU..sam nevem kero k nism jih jst dau gor=)uno si scooter-centra=)pa morm rect da drzijo kr zlo solidno=)ne zdrsavajo tok =)nism se nikol padu zarad gum..pa sm ze kr zalagu res.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm jz na zacetku bl uizi zalagam pol cez neki cajta pa normalno

gume drzijo bl slabo(majo ze 15000 km) rabjo kr dost cajta d se ogrejejo sam pol pa k se pa drzi za silo :whistle:

se 2 filmcka mojga zalaganja :naughty: :naughty:

http://videos.streetfire.net/video/2ce8c59...83800f31153.htm

http://videos.streetfire.net/video/d8058ab...83800f8a15b.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men so še iskrce ble zravn :P Zanimivo drugače ;) Sam pazte, enkrat sma s frendu kroge nabijala, pa ga js gli začnem prehitevat, pa je njemu zdrsnalo.. sm kr orng bremzu da ga nism pofuru ;) Po pameti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm jz na zacetku bl uizi zalagam pol cez neki cajta pa normalno

gume drzijo bl slabo(majo ze 15000 km) rabjo kr dost cajta d se ogrejejo sam pol pa k se pa drzi za silo :whistle:

se 2 filmcka mojga zalaganja :naughty: :naughty:

http://videos.streetfire.net/video/2ce8c59...83800f31153.htm

http://videos.streetfire.net/video/d8058ab...83800f8a15b.htm

Dobr ti gre, drgač pa vaja dela mojstra :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za letos je itak ze premrzlo :( bom kej posneu nasledn let :D k pride tud velka sprememba na motorju pa nove gume itd... O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, veš kaj, novo dej vn, ala supermoto stil. Če te fukne, ne zjebeš na motorju nč, mogoč kak šrimfek :P Porajsaš pa nogo, pa hlače pa mogoče čevlje zjebeš :P Ceneje kot popravilo mopeda hehe :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam pol ga tud velik mn zalozis :slap: jz pa hocm it na kolenck :P

Popravljeno . Popravil speedfightar 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj ne greš

zard gum k so ze ciz znucane(majo ze 15k km :BUA: )in ne drzi tok d bi sou do kolena :cry:

Popravljeno . Popravil speedfightar 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!