Skoči na vsebino

DRAGSTER


McLaren

Priporočene objave

Lih sm se zdej malo drugod pozanimal pa sorekli da je najverjetneje problem v frgazerju.

Naj dize očistim pa nastavim frgazer.

Morda pa sm našu rešitev :D

Zdej mi pa še vi povejte če je to lohk vzrok????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na željo SPIDI-ja bom še enkrat bolj natančno opisal.

Sm z okolice NM

Problem:

Motor je bil na rednem servisu pri 10000 km.

Ko je motor pršu iz servisa je prvi dan delal super, vsak dan pa malo slabše. Itaq ,da sm ga odpelal nazaj na servis. Serviser je ugotovu, da so valčki krivi in jih je zamenjal. Po 2 servisu je pa spet blo vse isto. 1 dan delal vredi pol pa je začel crkovat.

Bolezen:

Motor boljše pospešuje ko je hladen.

Ko se segreje od 0-20 km/h porabi zelooooooo veliko časa.

Ko končno pride iz območja 0-20 km/h pa začne cukat od 30-40 km/h, potem pa gre spet normalno.

Končna hitrost je ista. Tud v hrib potegne normalno ko prekorači 40 km/h.

Zdej nevem. Dons se bom lotu rihtanja. Očistu bom svečko, pogledal v frgazer, če lahko naredim še kaj naj mi prosim pove, al pa mi pove za kak dober servis za skuterje.

Poglej še jermen, ta ga namreč rad zagode :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zakaj pol meni serviser ni menjal jermena??????

Pa če mi prosim poveste kak lohk jermen vpliva pri mojih težavah???

A LOT!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih sm se zdej malo drugod pozanimal pa sorekli da je najverjetneje problem v frgazerju.

Naj dize očistim pa nastavim frgazer.

Morda pa sm našu rešitev :D

Zdej mi pa še vi povejte če je to lohk vzrok????????

Nič ne delaj na lastno pest glede fergazarja. Pelji ga k enemu mehaniku pa naj ti ga nastavi, ker ga boš drugače zjebal. Pa nevem, zakaj bi blo kaj narobe s fergazarjem.... :huh: :unsure: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve možnosti, da bo obljše: zmigaj se do servisa ali pa sam poglej! Fantje na forumu in še kje drugje so ti povedali, kar so imeli, zdaj pa še kar dalje nakladaš. Naredi nekaj, pol pa poročaj!

Da ti povzamen napisano, seznam možnih napak:

1. jermen in/ali variomat

2. svečka

3. uplinjač

4. valjčki

5...

LP

Windsurf

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih sm se zdej malo drugod pozanimal pa sorekli da je najverjetneje problem v frgazerju.

Naj dize očistim pa nastavim frgazer.

Morda pa sm našu rešitev :D

Zdej mi pa še vi povejte če je to lohk vzrok????????

Nič ne delaj na lastno pest glede fergazarja. Pelji ga k enemu mehaniku pa naj ti ga nastavi, ker ga boš drugače zjebal. Pa nevem, zakaj bi blo kaj narobe s fergazarjem.... :huh: :unsure: :rolleyes:

dizo pa lohk sam spuca, sam za nastavitev naj rajš pela na servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok hvala. Bom upošteval windsurfa in nehal blebetat.

Hval za nasvete. Spucal bom dize če pa to ne pomaga pa grem k serviserju. HVALA vsem za pomoč

L.P

Rezultati pridejo naknadno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok hvala. Bom upošteval windsurfa in nehal blebetat.

Hval za nasvete. Spucal bom dize če pa to ne pomaga pa grem k serviserju. HVALA vsem za pomoč

L.P

Rezultati pridejo naknadno :P

ja pa če boš ugotovil, da se ti maši diza, je lohk problem v tistem sodčku pr fergazerju, kjer je notr plovec......nesnago vn spuci pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako!!!!

Ko sm rastavu motor sm prišel do spoznanja da manjka zračni filter in se jo umazanija nabirala v frgazerju.

Ko sm to vidu sm ponoru. Serviser ga je pozabu dat noter al ga je pa zmaknu.

Tako problem je rešen, zdej bom filter naredu doma.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ti pravim, doma je treba servisirat vse, ker toti serviserji nimajo pojma, kak kaj delat! Vse na pol nardijo! To je tak, ko da bi prišo k zdravniku pa bi te razrezal, pol se pa doma skup zašij! Pizdarija težka! Da ne govorim o onem Klemenčiču, ko ma Yamahe prek! Je moj kolega dvakrat v istem dnevu mogo nazaj prit, ker so mu semeringi na vilcah dol padli pa še olje mu je po disku prednjemu teklo! Računa pa tak mastno, ko da je neki šefe! Nima pojma! :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ti pravim, doma je treba servisirat vse, ker toti serviserji nimajo pojma, kak kaj delat! Vse na pol nardijo! To je tak, ko da bi prišo k zdravniku pa bi te razrezal, pol se pa doma skup zašij! Pizdarija težka! Da ne govorim o onem Klemenčiču, ko ma Yamahe prek! Je moj kolega dvakrat v istem dnevu mogo nazaj prit, ker so mu semeringi na vilcah dol padli pa še olje mu je po disku prednjemu teklo! Računa pa tak mastno, ko da je neki šefe! Nima pojma! :angry: :angry:

aja btw klemenčič je od goloba stric al neke takiga, se mi zdi :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa te golob pol fehtari okol ko lačni zmaj? :D

nevem :D

zaj si je golob kupo itaq novo plastiko od števca in držala za sopotnika in vse to je karbonsko :D

tak da zaj hvala Bogu več nego gnjavo :D

zaj ga bom jas probo neke napizdit :D

on meni stransko taco, jas njemu hmm...

roba ke ma golob ke hin na skutere? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ti pravim, doma je treba servisirat vse, ker toti serviserji nimajo pojma, kak kaj delat! Vse na pol nardijo! To je tak, ko da bi prišo k zdravniku pa bi te razrezal, pol se pa doma skup zašij! Pizdarija težka! Da ne govorim o onem Klemenčiču, ko ma Yamahe prek! Je moj kolega dvakrat v istem dnevu mogo nazaj prit, ker so mu semeringi na vilcah dol padli pa še olje mu je po disku prednjemu teklo! Računa pa tak mastno, ko da je neki šefe! Nima pojma! :angry: :angry:

če pelaš kaj na servis (avto, motor) bodi vedno zravn, k serviser ti lohk raćuna neki novga ali pa nekaj brezveze menjuje sam da dobi dnar, nardi pa itaq nč :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!