Skoči na vsebino

Zbor in skupna vožnja v soboto 06.10.01


Priporočene objave

quote:

Vidim, da forumovci potrebujete malo trde roke:

na izlet gremo 6.10.2001 iz LJ proti Bledu (na kremsnite).

Zbirno mesto bo kar bencinska crpalka v Domzalah, ki je na DESNI strani, gledano iz LJ proti MB.

Ura: ob 12:00.

Bo v redu? Stajerski konec ima dovolj casa, da pride do tja ob relativno normalni temperaturi.

V redu ,Gregs !Tisto s trdo roko-saj se hecaš,a ne ?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm: bom probala zrihtati kar se Trontlja tiče, saj je njegov nečak moj prijatelj!!

Mopedfan: ti kar pridi, ne bo ti žal, saj smo simpatična družba!!

Ice: ma daj bodi malo bolj kulturen!! Sicer pa, zakaj pa ti ne prideš???? Si mar prelep???

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm: bom probala zrihtati kar se Trontlja tiče, saj je njegov nečak moj prijatelj!!

Mopedfan: ti kar pridi, ne bo ti žal, saj smo simpatična družba!!

Ice: ma daj bodi malo bolj kulturen!! Sicer pa, zakaj pa ti ne prideš???? Si mar prelep???

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice: ma daj bodi malo bolj kulturen!! Sicer pa, zakaj pa ti ne prideš???? Si mar prelep???

dalec od.... ze zaseden ta vikend. kot ni rekel easy,stratesko pomembno in upam,da bo tudi prijetno.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice: ma daj bodi malo bolj kulturen!! Sicer pa, zakaj pa ti ne prideš???? Si mar prelep???

dalec od.... ze zaseden ta vikend. kot ni rekel easy,stratesko pomembno in upam,da bo tudi prijetno.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

lahko ze....samo.....a verjames v to?!

-----

who dares wins

Malo že -bolj upam kot verjamem ,sicer pa Gregs ni kriv.

Vesel pa bi bil ,če bi se nam pridružil na Bledu tudi g.Osama ,ki je pisal v nekaj topicov in malo provociral.Če ma jajca (kohones) bi prišel-ampak v to bolj dvomim kot v Gregsove majčke...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

lahko ze....samo.....a verjames v to?!

-----

who dares wins

Malo že -bolj upam kot verjamem ,sicer pa Gregs ni kriv.

Vesel pa bi bil ,če bi se nam pridružil na Bledu tudi g.Osama ,ki je pisal v nekaj topicov in malo provociral.Če ma jajca (kohones) bi prišel-ampak v to bolj dvomim kot v Gregsove majčke...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs bi nas na Bledu lahko presenetil z majicami !

Kekec, od kje pa tebi ta ideja?!?!?!

Je cisto mimo konteksta, ker z majicami jaz nimam nic. Bo potrebno kar Noisija pocakati, da pride nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs bi nas na Bledu lahko presenetil z majicami !

Kekec, od kje pa tebi ta ideja?!?!?!

Je cisto mimo konteksta, ker z majicami jaz nimam nic. Bo potrebno kar Noisija pocakati, da pride nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Gregs bi nas na Bledu lahko presenetil z majicami !

Kekec, od kje pa tebi ta ideja?!?!?!

Je cisto mimo konteksta, ker z majicami jaz nimam nic. Bo potrebno kar Noisija pocakati, da pride nazaj.

Ja,ja saj sem razložil,da ti s tem nimaš nič in naj te nehajo že morit z majčkami,ha,ha ..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Gregs bi nas na Bledu lahko presenetil z majicami !

Kekec, od kje pa tebi ta ideja?!?!?!

Je cisto mimo konteksta, ker z majicami jaz nimam nic. Bo potrebno kar Noisija pocakati, da pride nazaj.

Ja,ja saj sem razložil,da ti s tem nimaš nič in naj te nehajo že morit z majčkami,ha,ha ..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!