Skoči na vsebino

Zbor in skupna vožnja v soboto 06.10.01


Priporočene objave

quote:

Ja,ja saj sem razložil,da ti s tem nimaš nič in naj te nehajo že morit z majčkami,ha,ha ..

O-pa, kekec, tako lahko se pa ne bos izmazal! Kar si rekel, si rekel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja,ja saj sem razložil,da ti s tem nimaš nič in naj te nehajo že morit z majčkami,ha,ha ..

O-pa, kekec, tako lahko se pa ne bos izmazal! Kar si rekel, si rekel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vidim, da forumovci potrebujete malo trde roke:

na izlet gremo 6.10.2001 iz LJ proti Bledu (na kremsnite).

Zbirno mesto bo kar bencinska crpalka v Domzalah, ki je na DESNI strani, gledano iz LJ proti MB.

Ura: ob 12:00.

Bo v redu? Stajerski konec ima dovolj casa, da pride do tja ob relativno normalni temperaturi.

Se strinjam s tabo. pridem v primeru lepega vremena saj bom imel dober razlog, ki pa mogoče izveste kasneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vidim, da forumovci potrebujete malo trde roke:

na izlet gremo 6.10.2001 iz LJ proti Bledu (na kremsnite).

Zbirno mesto bo kar bencinska crpalka v Domzalah, ki je na DESNI strani, gledano iz LJ proti MB.

Ura: ob 12:00.

Bo v redu? Stajerski konec ima dovolj casa, da pride do tja ob relativno normalni temperaturi.

Se strinjam s tabo. pridem v primeru lepega vremena saj bom imel dober razlog, ki pa mogoče izveste kasneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ja,ja saj sem razložil,da ti s tem nimaš nič in naj te nehajo že morit z majčkami,ha,ha ..

O-pa, kekec, tako lahko se pa ne bos izmazal! Kar si rekel, si rekel...

Zmenjeno!

Ko se 06.10.snidemo dobiš od mene majčko !(al te pa častim s pirom,da se opravičim )

Zmejneno !

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ja,ja saj sem razložil,da ti s tem nimaš nič in naj te nehajo že morit z majčkami,ha,ha ..

O-pa, kekec, tako lahko se pa ne bos izmazal! Kar si rekel, si rekel...

Zmenjeno!

Ko se 06.10.snidemo dobiš od mene majčko !(al te pa častim s pirom,da se opravičim )

Zmejneno !

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ko se 06.10.snidemo dobiš od mene majčko !(al te pa častim s pirom,da se opravičim

Lahko en gosti sok, ker alkohola (prakticno) ne pijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ko se 06.10.snidemo dobiš od mene majčko !(al te pa častim s pirom,da se opravičim

Lahko en gosti sok, ker alkohola (prakticno) ne pijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ko se 06.10.snidemo dobiš od mene majčko !(al te pa častim s pirom,da se opravičim

Lahko en gosti sok, ker alkohola (prakticno) ne pijem.

Skromno ! Velja !!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ko se 06.10.snidemo dobiš od mene majčko !(al te pa častim s pirom,da se opravičim

Lahko en gosti sok, ker alkohola (prakticno) ne pijem.

Skromno ! Velja !!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nami je teden, na koncu katerega se bomo zopet videli.

Forumsko srečanje 6 bomo izvedli s skupinsko vožnjo, ki bo pričela v soboto, 6. oktobra 2001 ob 12:00 uri na bencinski črpalki v Domžalah (desna črpalka gledano iz Ljubljane, torej ne tista pri McDonaldu).

Cilj vožnje je Bled.

Manjka nam sledeče:

-potek poti to Bleda

-kje bomo na Bledu pojedli kremšnite in malo posedeli

-spisek udeležencev (tudi za prebivalstvo Gorenjske je zaželjeno, da se naslika v Domžale in se potem skupaj z nami vrne na Gorenjsko).

-vreme.

Tako.

Od tega trenutka dalje zbiramo resne prijave.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nami je teden, na koncu katerega se bomo zopet videli.

Forumsko srečanje 6 bomo izvedli s skupinsko vožnjo, ki bo pričela v soboto, 6. oktobra 2001 ob 12:00 uri na bencinski črpalki v Domžalah (desna črpalka gledano iz Ljubljane, torej ne tista pri McDonaldu).

Cilj vožnje je Bled.

Manjka nam sledeče:

-potek poti to Bleda

-kje bomo na Bledu pojedli kremšnite in malo posedeli

-spisek udeležencev (tudi za prebivalstvo Gorenjske je zaželjeno, da se naslika v Domžale in se potem skupaj z nami vrne na Gorenjsko).

-vreme.

Tako.

Od tega trenutka dalje zbiramo resne prijave.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm zravn...... pa pridem do domžal

možne varjante:

- domžale, kamnik, tržič, pod gorami ( s te strani precej zaprta cesta in blato, sadje na cesti), begunje, bled

- domžale, šk. loka, železniki, dražgoše, kropa, radovljica, bled

- domžale, šk. loka, železniki, sorca, bohinj, bled

kremšnite nej bi ble taprave sam pr Šmon..... ampak verjetno bo povsod gužva..... če bi bl natančn vedla uro, bi probala kje rezervirat kakšn prostorček

vreme bo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm zravn...... pa pridem do domžal

možne varjante:

- domžale, kamnik, tržič, pod gorami ( s te strani precej zaprta cesta in blato, sadje na cesti), begunje, bled

- domžale, šk. loka, železniki, dražgoše, kropa, radovljica, bled

- domžale, šk. loka, železniki, sorca, bohinj, bled

kremšnite nej bi ble taprave sam pr Šmon..... ampak verjetno bo povsod gužva..... če bi bl natančn vedla uro, bi probala kje rezervirat kakšn prostorček

vreme bo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ura:

12:15 (malo akademske četrti le privoščimo zamudnikom) + (znesek km po izbrani poti, deljeno s 50 km/h, na kolikor ocenjujem povprečno potovalno hitrost kolone).

Neznanka je le še število udeležencev, ki bo lahko med 10 in 40. Nekaj nam jih bodo odtegnile trgatve, od vremena je pa tudi veliko odvisno.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ura:

12:15 (malo akademske četrti le privoščimo zamudnikom) + (znesek km po izbrani poti, deljeno s 50 km/h, na kolikor ocenjujem povprečno potovalno hitrost kolone).

Neznanka je le še število udeležencev, ki bo lahko med 10 in 40. Nekaj nam jih bodo odtegnile trgatve, od vremena je pa tudi veliko odvisno.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla, evo mene z dopusta. Bled je čist cool varianta, sam a ne bi blo dobro, če bo vreme, stvari vseeno mal podaljšat, ker bo lepih km in dni vedno manj. Recimo vsaj do Kranjske gore, al pa do Bohinja.Drugače sem pa takoj za, prijavljam sebe in boljšo polovico! (uf, vsaj enkrat sem nekje prvi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla, evo mene z dopusta. Bled je čist cool varianta, sam a ne bi blo dobro, če bo vreme, stvari vseeno mal podaljšat, ker bo lepih km in dni vedno manj. Recimo vsaj do Kranjske gore, al pa do Bohinja.Drugače sem pa takoj za, prijavljam sebe in boljšo polovico! (uf, vsaj enkrat sem nekje prvi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domžale-Bled naj bi bila uradna pot. Kjer bomo trpeli vsi, tako cestni hitrostniki, kot podhranjeni polži.

Po kremšnitah na Bledu, pa lahko gremo naprej razvijati cestni turizem, nas ne more nič ustaviti. Vendar prepustimo nastajanje skupin in njihove nadaljne cilje za preostanek sobote razpravi ob kremšnitah.

Jasno, tudi jaz se prijavljam.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domžale-Bled naj bi bila uradna pot. Kjer bomo trpeli vsi, tako cestni hitrostniki, kot podhranjeni polži.

Po kremšnitah na Bledu, pa lahko gremo naprej razvijati cestni turizem, nas ne more nič ustaviti. Vendar prepustimo nastajanje skupin in njihove nadaljne cilje za preostanek sobote razpravi ob kremšnitah.

Jasno, tudi jaz se prijavljam.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje in dekleta pa na motozbor, ki se bo odvijal na Bledu, ste čist pozabli. Verjetno so člani kluba MK Gorenc vloľili ful energije in denarja za pripravo zbora in bi bilo prav, da jih pridemo pogledat (pa popit eno pivo).

Mislim, da je to njihov prvi motozbor.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!